Beşiktaş 2 - 1 Göztepe | Süper Lig 20 - 21 Sezonu - 21. Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Berabere Biter.

Oy: 0 0.0%
  • Göztepe Kazanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Beşiktaş bizimle aynı bu şekilde oynarsa bizim yenmemiz daha olası. Ekuban ve Nwakaeme'ye şu alanları ver üç pasla topu çıkartıp en son filende görürsün. Bunun içinde mutlaka Ghezzal ve Vida'nın kart görmesi gerek.

497 tane kırmızısı çıkmadı. Ofsayttan 5 tane golü verildi. Ofsayt çizgilerini Sergen Yalçın çiziyor. 😡😡😡
Herkes FB ve GS'nin hakemlerini konuşurken kaç haftadır Sergen hocanın ağlamalarını kimse konuşmuyorken iyiydi. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beşiktaş bizimle aynı bu şekilde oynarsa bizim yenmemiz daha olası. Ekuban ve Nwakaeme'ye şu alanları ver üç pasla topu çıkartıp en son filende görürsün. Bunun içinde mutlaka Ghezzal ve Vida'nın kart görmesi gerek.

Herkes FB ve GS'nin hakemlerini konuşurken kaç haftadır Sergen hocanın ağlamalarını kimse konuşmuyorken iyiydi. :D
Ben maçı izledim ciddi sormuştum :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sergen Yalçın Türk futbolunu kirletiyor, hemen istifa etmeli. 😡

• Güldürdün
Reactions: Billy Kane

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Biz başlarda kaç hafta doğarken kimsenin sesi çıkmıyordu çünkü şimdi bir taç çizgisine ortalığı ayağa kaldırdılar zaten.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Üstte dediğim gibi o kadar boşluk bırakırsan üç topta fileden alırsın topu.

Çok dar bakıyorsun konuya çoook.
Merak etme, Sergen Yalçın da gidecek, her hafta penaltıdan gol atan beleşçi Aboubakar da. Türk futbolunun temizlenmeye, aklanıp paklanmaya ihtiyacı var.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Soner ve Zulj'a sarı verdi ama karşılık veren Ghezzal'a bakmadı bile. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ghezzal'a dokunanı sarı kart ile cezalandırıyor. Ben böyle bir şey görmedim.
------

@Gerekli24 maç arasında ve sonunda çalan şarkının adı ne?
Maça bakamadım ilk yarıya ikinci yarıya bakacağım uygun olursam.

Twitter'dan bir Mensahın pozisyonunu gördüm orada isteyerek bir şey yapmamış ama sarı görmesi lazımdı daha ciddi bir şey varsa bilmiyorum @mesmeso61

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Ciddi ciddi Ghezzal'ın uyarı almasını, sarı kart görmesini falan mı bekliyorsun? 😂😂 Ünal Karaman heyecanına bağlıyorum bunu.
Haşa. Bir daha kafa atmaması için en azından uyarı verebilirdi.
------

Twitter'dan bir Mensahın pozisyonunu gördüm orada isteyerek bir şey yapmamış ama sarı görmesi lazımdı daha ciddi bir şey varsa bilmiyorum @mesmeso61
Ghezzal rakibine kafa attı sadece başka bir şey olmadı.

• İlginç

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Haşa. Bir daha kafa atmaması için en azından uyarı verebilirdi.
------

Ghezzal rakibine kafa attı sadece başka bir şey olmadı.
Özette olur veya görürsem sosyal medyada pozisyonu değerlendirmemi yazarım ama kafa atıp kart görmeyeceğini sanmıyorum kafa atmak kırmızı kartlık bir olay çünkü var uyarırdı.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Göztepeli'nin şah damarını kesip bağırsaklarını çıkarttı. Ameliyathaneye çevirdiler stadı.

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Omuz mu? :D :D Hocam önemli bir şey söylemesi gerekiyormuş o yüzden kulağına eğilmiş. :D
Daha net görebilsek daha iyi olur zoom yapınca daha çok omuz omuza vuruyorlar gibi eğer kafa müdahalesi varsa bile adamın omzuna yapıyor öyle pek büyütülecek bir şey değil.

Ljalic müthiş döndü :A