Süper Lig Tahmin Yarışması - Kicktipp | 21.Hafta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tüm albenisi yok oldu gözümde....
Fakat sezon sonu hiç beklemediğin kadar faydası da dokunabilir zira anlaşılan sezon sonuna dek hep böyle rekabet halinde gidecek gibi yarışma, son haftanın son maçına dek hiçbir şey belli olmayabilir.. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Fakat sezon sonu hiç beklemediğin kadar faydası da dokunabilir zira anlaşılan sezon sonuna dek hep böyle rekabet halinde gidecek gibi yarışma, son haftanın son maçına dek hiçbir şey belli olmayabilir.. :A
Diğer bonus puanlardan kaybediyorum :A
Keşke en başından berbat gitseydimde bu stresi yaşamadaydım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Komple üşenip yapmayıp 0 almaktan daha iyi ama :A en azından sallayıp tutma oranı çok :A seninkisi hatırlamama olayı değil çünkü konuya bakıp yorum yazıp yapmadığında çok oluyor :A

Bu arada normalde seni etiket edip yanıtsız kalan mesajların yanında, burda etlket yapmadan cevap almaya kaç puan? :A
İlerleyen haftaları şimdiden sallayıp tutturamam sanmıyorum, hem dediğim gibi toplu tahmin işi zahmetli. :A Ana sayfada önüme çıkan birçok konuya girip çıkıyorum, o saniyelik bir iş. :A Burada konuya girip, Kicktipp'i açıp, tahmin yapmam gerekiyor. Genellikle de sonra yaparım diyerek erteliyorum kalıyor öyle. :A

O konuda sağım solum hiç belli olmuyor biliyorsun zaten. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,299
Puanı
1,060
Maç bitmeden yorum yapamıyorum.
Yine gönlüme göre oldu:Z 1 haftada 3 tane 3 puan ilkez başıma geliyor :eek:
Şimdiden 10 puan barajım doldu gibi :A geçen hafta az puan aldım. Telafi için daha puana ihtiyacım var :A
Az yavaş gözün doysun. :A

• Üzücü
Reactions: Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,299
Puanı
1,060
Bjk 1 gol atsın maç bitsin, üstüne Hatay 1 gol atsın enfes olur. Çok istiyorum :bhr:
Geçen haftayı telafi etmem gerekiyor ama :T:
Bir de Üstüne de künefe ister misin? :A Benimde telafi etmem gereken haftalar ama

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yine kurtar bizi, ben bu hafta aşırı berbat gidiyorum. O maçtan 3 puan çok lazım. :A
Şuan En Özlenilen Dizi planlaması ile kafa patlakmaktayım. Tam enerjimi veremiyorum ama Hatayspor bize yapacaktır bir güzellik:bhr: çooook istiyorum
------

Bir de Üstüne de künefe ister misin? :A Benimde telafi etmem gereken haftalar ama
Şerbetli tatlıları pek tercih etmiyorum :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,299
Puanı
1,060
Şuan En Özlenilen Dizi planlaması ile kafa patlakmaktayım. Tam enerjimi veremiyorum ama Hatayspor bize yapacaktır bir güzellik:bhr: çooook istiyorum
------

Şerbetli tatlıları pek tercih etmiyorum :A
Ben de Hatay'ın güzellik yapmasını istiyorum. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Spor Toto Süper Lig @Dosi Haftası oluyor resmen bu hafta. Dünya genelindeki en başarılı tahminci olabilirsin hafta itibarıyla. İki maçta bizi de nasiplendirdin helal olsun. Yoksa maç tutturacağımız yok. :A
Son 2 maç ve rekor olan 19 puanı kırabilmesi içten bile değil, bakalım o hafta bu hafta mı olacak 3 maçta 9 puan gerçekten helal olsun, hepimizi diz çöktük tahminlerde onun karşısında.. :A @Dosi

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu işler hiç belli olmaz. Top yuvarlaktır diye bir lafım var hep (futbolda nezaman ne olacağını kestiremezsin gibi bir şey)
Bu bir yarış ve herkes rakiptir :A Allah korusun belki internetim kesilir veya telefon arızalanır bir şey olur ve 1 süre hiç tahmin yapamazsam herşey tepetaklak olur
Bu gerçek olamaz. Ben 5 maçta 3 puan aldım :eek: son 3 maç hepsi 3.
@bazinga boşuna bizi kurtar yine demedi.

Şuan kısa süreli şok geçiyorum. Kelimeler tükendi...
Hatay ikiyi attı gol iptal edildi

• Beğendim
  • Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24 and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...