Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çok kötü bir şey siz kariyerinizde ilk defa bir Süper Lig'de maça çıkıyorsunuz ancak ilk maç sizin hatalarınızdan dolayı farklı mağlubiyet oluyor. Siz bunun üzüntüsü içerisinde belki bir daha burada bu ligde oynayamayacağım diye hüzünlenirken rakip takımdan sırf Galatasaray'ın galibiyetine bir şey katmak için şikeci muamelesi görüp küfürler yiyorsunuz.

Übeyd Adıyaman'nın açıklamaları:

"Öncelikle herkese hayırlı geceler, sağlıklı günler dilerim. Bugün ki aldığımız kötü sonuç ve bana güvenen herkesin güvenini boşa çıkardığım için çok üzgünüm. Yıllarca hayalini kurduğum o an bugün bana nasip oldu. O anımdaki halimi anlatmaya kelimeler bulamıyorum. Çoğu futbolcu abim ve kardeşlerim bunu yaşamıştır, adım gibi biliyorum. Bugün ki sonucun böyle olmasına en büyük etkenin ben olduğumu da biliyorum. Hiçbir bahanenin arkasına da sığınmayacağım; yaşım gençti, ilk maçımdı gibi cümleler yazmayacağım. Bugün ki yaptığım bütün yanlışlardan, hatalardan dolayı öncelikle bana güvenen herkesten, daha sonra tüm futbol camiasına ve futbol sevdalılarına, kendi adıma özürü bir borç bilirim. Hepinizden tek tek özür diliyorum. Gündemin böyle olmasına sebebiyet veren benim. Ama şunları da dile getirmek istiyorum. Bir çok hayallerle çıkılan maçı bu şekilde bitirmek gerçekten çok acı verici. Maçtan sonra aldığım mesajlar...
Annememe, nişanlıma yazılan ağza alınmayacak şeyler söyleyen vicdanlar lütfen kendini benim yerime koysun. Acıtasyon yapmıyorum. Ben babasız, annemin canla başla çalışarak helal para kazanarak bizi büyütmesiyle buralara kadar geldim. Babasız büyüyen, yokluk gören çoğu insan bilir babasız büyümenin ne demek olduğunu. Ben bugün hatamın büyük olduğunu biliyorum ama siz abilerime kardeşlerime sesleniyorum; ilk maçına çıkan, heyecandan eli ayağı titreyen bu kardeşinize şikeci diye damga vurdunuz. Bir şeye açıklık getirmek istiyorum. Biliyorum çoğu yerde 13-14 yaşlarında alt yapıda oynarken attığım tweetler gündem olmuş. Ben ülkemizi gururla temsil eden bütün büyük takımlarımız için bir çok tweet attım. Ama herkes işine geldiği gibi yorum yapmış. Yer bildirimlerim gündem olmuş. O tweetleri lütfen attığım tarihte oynadığım maçlara bakarak eleştirsinler. Çocukluk hevesimizdi hepsi, bir çoğumuzda kullanmışızdır. Ama çocukluk zamanımda yazdığım şeyler yüzünden şikeci damgası yemek gerçekten kaldırılacak bir yük değil. Bunları yazmak zorundaydım. Yazdıklarımdan alınan incinen birileri olduysa tekrardan özür dilerim. Herkese sağlıklı, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ömür dilerim."

@Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kupada Galatasaray Fenerbahçe seri başı değilmiş. Umarım erkenden bize gelmezler çünkü gelme şansları yüzde 50

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Gariban TS 8 hafta kala şampiyonluk verdi. Bir sene öncesinde de transfer yasağı aldı. Almasaydı şampiyon olabilirdi ama yine desteği var dediler. Şimdi onu diyen aynı kişiler Mesut transferinde emeği geçenleri tebrik ediyor. Vah benim memleketim vah. Vah benim ülke futbolum vah.

GS'lileri de susturmak için Göksel'e bir telefon gider. Onlarda kısa zaman sonra İrfan'ı komik bir rakama GS'ye verir.

Artık Fener'in şampiyon olması doğal bir hadise olur ama şampiyon olamadıkları durumda dönecek geyiği düşününce geceleri uykularım kaçıyor. Bu hayallerle hayata pozitif bakıyorum.

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Gariban TS 8 hafta kala şampiyonluk verdi. Bir sene öncesinde de transfer yasağı aldı. Almasaydı şampiyon olabilirdi ama yine devlet desteği var dediler. Şimdi onu diyen aynı kişiler Mesut transferinde emeği geçenleri tebrik ediyor. Vah benim memleketim vah. Vah benim ülke futbolum vah.

GS'lileri de susturmak için Göksel'e bir telefon gider. Onlarda kısa zaman sonra İrfan'ı komik bir rakama GS'ye verir.

Artık Fener'in şampiyon olması doğal bir hadise olur ama şampiyon olamadıkları durumda dönecek geyiği düşününce geceleri uykularım kaçıyor. Bu hayallerle hayata pozitif bakıyorum.
Valla TS kendi hatalarıyla verdi o şampiyonluğu. Profil fotoğrafındaki adamı göndermeseniz 13/14 Fenerbahçe gibi Nisan'da şampiyonluk kutlardınız muhtemelen.

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Skandal. Bu kadar belli etmeyin yeter artık. Eğer Diagne'ye birden fazla maç ceza verilir ve GS yönetimi ortalığı ayağa kaldırmazsa bir kez daha bu taraftarın vebalini ağır bir şekilde almış olurlar. Ünal Aysal'ı böyle zamanlarda daha çok özlüyor insan, yeri geldiğinde basket takımını sahadan çekebilecek kadar bunlarla mücadele edebiliyordu. Ah ne vardı ego savaşına girecek....

Bu adamın yaptığı hareket Diagne'den çok daha ağır. Diagne'ninki topa müdahale edeyim derken yaptığı sakarlıktı, bununkisi ise doğruca bilinçli olarak. Buna 1 maç verir de Diagne'den 1'den fazla maç ceza verirsen açık açık, "biz bu takımı bu sene şampiyon yapacağız öyle ya da böyle" mesajı vermiş olursun.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Denizlispor eğer küme düşecekse erkenden düşmeli ya da düşmeyecekse erkenden kurtulmalı. 42 haftalı ligin 41.haftasında Denizli-Galatasaray maçı var. Olur da şampiyonluk potasında olursak ve onlar da küme potasında olursa...
Merak etmeyin potada olursanız biz yenilir veririz size yine :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Denizlispor eğer küme düşecekse erkenden düşmeli ya da düşmeyecekse erkenden kurtulmalı. 42 haftalı ligin 41.haftasında Denizli-Galatasaray maçı var. Olur da şampiyonluk potasında olursak ve onlar da küme potasında olursa...
Bırak şimdi Denizli'yi... Asıl derdimiz GS'nin Kadıköy'de kazanıp Fenerbahçe'nin dengesini, birliğini ve dirliğini bozması olmalı. Mustafa Cengiz ve ANÇ'nin sırf bunun için bir araya gelip toplantı yapması lazım. Ama bundan önce Sivasspor karşılaşması var. 1. durak burası. Pep'li City'nin bile puan alamayacağı bu deplasmanda Fener'in mutlaka kaybetmesi lazım. Yapay kar yağdıralım... 3. durak ise TTA'daki maçı kaybetmenizin zorunluluğu...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Mert Hakan'ın 1 maçlık cezası doğru. Aytaç Kara adamı tahrik etmese o hareketi yapmazdı zaten.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sörloth bilerek vurdu 1 maç aldı. Marcao tokat attı 1 maç aldı. Yani oyna devam.
Diagne bilerek vurmadı, hatta vurmayı bırak adam resmen tekmeye kafa attı kafasını aşağı eğdi. Diagne’ninki tehlikeli hareket eyvallah da gelip MHY’ye 1 maç ceza verir, Diagne’ye 1’den fazla maç ceza verirsen orada adalet sorgulanır, vicdanlar yaralanır...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Diagne bilerek vurmadı, hatta vurmayı bırak adam resmen tekmeye kafa attı kafasını aşağı eğdi. Diagne’ninki tehlikeli hareket eyvallah da gelip MHY’ye 1 maç ceza verir, Diagne’ye 1’den fazla maç ceza verirsen orada adalet sorgulanır, vicdanlar yaralanır...
Yoo. Jailson tokat 8 maç ceza Marcao tokat 1 maç ceza. Burada vicdanınız nerdeydi?

• Sinir Bozucu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yoo. Jailson tokat 8 maç ceza Marcao tokat 1 maç ceza. Burada vicdanınız nerdeydi?
Gören de sadece Jailson’a 8 maç verildi sanacak :A Jailson direkt tokat attı, Diagne’nin pozisyonuyla uzaktan yakından alakası yok.

Üstelik Jailson’a 8 maçın yanı sıra Fatih Terim’e 7, Hasan Şaş’a 8, Ndiaye’ye 5, Garry Rodrigues 3, Ryan Donk’a da 6 maç ceza verilmiş, asıl mağdur olan biz olmuşuz yine neredeydiniz sorusuna cevap olarak hapisteydik demek daha doğru. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sörloth bilerek vurdu 1 maç aldı. Marcao tokat attı 1 maç aldı. Yani oyna devam.
Münir 4 maç aldı. Feghuli acı ile vurdu 2 maç aldı. Marcao nerede tokat atıyor ben görmedim.
------

Gören de sadece Jailson’a 8 maç verildi sanacak :A Jailson direkt tokat attı, Diagne’nin pozisyonuyla uzaktan yakından alakası yok.

Üstelik Jailson’a 8 maçın yanı sıra Fatih Terim’e 7, Hasan Şaş’a 8, Ndiaye’ye 5, Garry Rodrigues 3, Ryan Donk’a da 6 maç ceza verilmiş, asıl mağdur olan biz olmuşuz yine neredeydiniz sorusuna cevap olarak hapisteydik demek daha doğru. :A
Ah umarım şöyle bir dünya derbisi tekrar görürüz. 😋

• Güldürdün