🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Terim'in GS başkanlık seçimlerinden kazanamama ihtimali yok, zaten doğru düzgün aday yokken ortamda. Kimsenin bilmediği mustafanın bile seçildiği ortamda, Fatih Terim rekor oyla seçilir ama mesele o değil şu an, başkan olması ilerleyen dönemlerin mevzusu. Şu an takıma başkan olarak değil hoca olarak faydası dokunur dediğin gibi, böyle bir ortamda böyle bir ligde Terim'in böyle söylentilere maruz kalması bile artık yönetimin vaadinin dolduğunu gösteriyor.

Bilmiyorum pandemi dönemini fırsat biliyor olabilirler ama pandemiye rağmen büyük olaylar patlak verir. Sadece mustafanın da değil abdurrahimin de Galatasaray ile olan bağları komple biter, bir daha stadyuma giremezler seyircili maçların oynanacağı dönemlerde. Ünal Aysal döneminin vermiş olduğu bir birikmişlik de var zira.
Seçenler Galatasaray taraftarı olursa olurdu o durum kesin de bu üyeler Fatih Terim'i seçmez her türlü :A Benim görürüm bu yönde. Albayrak Ali Dürüst ile kutlamalara davet edilmemişti galiba alışkındır o :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Seçenler Galatasaray taraftarı olursa olurdu o durum kesin de bu üyeler Fatih Terim'i seçmez her türlü :A Benim görürüm bu yönde. Albayrak Ali Dürüst ile kutlamalara davet edilmemişti galiba alışkındır o :A
2+2 = 4
Fatih Terim GS başkanlık seçimlerine girerse seçilir.

Yani gerçekten anlatamıyorum belki ama Fatih Terim'in FB ya da BJK'de eşi benzeri yok camia adına o yüzden örnek veremiyorum. Galatasaray'ın Metin Oktay ile, Ali Sami Yen ile eşit efsanesi ve ironi filan da yapmıyorum. Galatasaray'dan Fatih Terim'i çıkarın, üçüncü büyük GS kalır. Adam Galatasaray'ın sadece yaşayan efsanesi değil, Galatasaray'ın bizzat kendisi olmuş durumda efsanelik bakımından. Belki Galatasaray'ın iç yapısına, gündemlerine uzak olabildiğin için normaldir abartı olarak görmen. :A

Galatasaray Lisesi ile alakası olmayan mustafa, Galatasaray Lisesi mezunu Dursun'u ezerek kazanmıştı seçimlerde 3-4 sene önce, hem de hiç kimse adını bile bilmiyordu aday olana dek.

Şimdi bunun bile kazandığı ortamda koskoca Fatih Terim kazanamayacak öyle mi? :A Seçen kişiler sadece o lisedeki ihtiyarlar heyeti değil bu arada, kulübe üye olan ve belli bir sene üyeliği dolduran vb baya bir kalabalık kişi var. Lise'den yeni mezun olan gençler, ergenler bile oy kullanabiliyor bildiğim kadarıyla.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
2+2 = 4
Fatih Terim GS başkanlık seçimlerine girerse seçilir.

Yani gerçekten anlatamıyorum belki ama Fatih Terim'in FB ya da BJK'de eşi benzeri yok camia adına o yüzden örnek veremiyorum. Galatasaray'ın Metin Oktay ile, Ali Sami Yen ile eşit efsanesi ve ironi filan da yapmıyorum. Galatasaray'dan Fatih Terim'i çıkarın, üçüncü büyük GS kalır. Adam Galatasaray'ın sadece yaşayan efsanesi değil, Galatasaray'ın bizzat kendisi olmuş durumda efsanelik bakımından. Belki Galatasaray'ın iç yapısına, gündemlerine uzak olabildiğin için normaldir abartı olarak görmen. :A

Galatasaray Lisesi ile alakası olmayan mustafa, Galatasaray Lisesi mezunu Dursun'u ezerek kazanmıştı seçimlerde 3-4 sene önce, hem de hiç kimse adını bile bilmiyordu aday olana dek.

Şimdi bunun bile kazandığı ortamda koskoca Fatih Terim kazanamayacak öyle mi? :A Seçen kişiler sadece o lisedeki ihtiyarlar heyeti değil bu arada, kulübe üye olan ve belli bir sene üyeliği dolduran vb baya bir kalabalık kişi var. Lise'den yeni mezun olan gençler, ergenler bile oy kullanabiliyor bildiğim kadarıyla.
Öyle bir anlatıyorsun ki Fatih Terim Galatasaray'dan daha önemli onun için Galatasaraylı gibisin evet kupa sayısı olarak eşi benzeri yok ama cidden abarttığını düşünüyorum.

Dursun Özbek o halde iken o kadar oy alması bile rezalet bence :A Son sezon transferleri hariç yakın zamanın en rezil Galatasaray yönetimi olduğunu düşünüyorum.

Alakası yok ama büyüklüğü ben sadece kupa sayısı olarak görmüyorum zaten öyle olsa Beşiktaşlı olmazdım. Tabi yanlış anlaşılmasın kupa sayısı için Galatasaraylı oldun demiyorum

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Öyle bir anlatıyorsun ki Fatih Terim Galatasaray'dan daha önemli onun için Galatasaraylı gibisin evet kupa sayısı olarak eşi benzeri yok ama cidden abarttığını düşünüyorum.

Dursun Özbek o halde iken o kadar oy alması bile rezalet bence :A Son sezon transferleri hariç yakın zamanın en rezil Galatasaray yönetimi olduğunu düşünüyorum.

Alakası yok ama büyüklüğü ben sadece kupa sayısı olarak görmüyorum zaten öyle olsa Beşiktaşlı olmazdım. Tabi yanlış anlaşılmasın kupa sayısı için Galatasaraylı oldun demiyorum
Fatih Terim'in GS adına önemi konusunda anlaşamayacağız gibi asla, o yüzden en iyisi bunu pek tartışmayalım sonuç olmayacağı için. :A

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yarın biz hocamızla devam etmek isteriz hoca da isterse diye topu hocaya atar Cengiz boşuna yangın yapılıyor :A

Gerekli de haklı bir yandan. Liseliler Fatih'i o kadar sevmiyor ki Tolsto bunu en iyi senin bilmen lazım. Seçimi kaybetme ihtimali epey yüksek ve kazansa bile öyle büyük bir farkla kazanamaz.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fatih Terim'in GS adına önemi konusunda anlaşamayacağız gibi asla, o yüzden en iyisi bunu pek tartışmayalım sonuç olmayacağı için. :A
Evet biz senle Fatih Terim konusunda hiçbir zaman anlaşmayacağız ama tabiki Galatasaray tarihinin en önemli ilk 3'üne girer.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yarın biz hocamızla devam etmek isteriz hoca da isterse diye topu hocaya atar Cengiz boşuna yangın yapılıyor :A

Gerekli de haklı bir yandan. Liseliler Fatih'i o kadar sevmiyor ki Tolsto bunu en iyi senin bilmen lazım. Seçimi kaybetme ihtimali epey yüksek ve kazansa bile öyle büyük bir farkla kazanamaz.
Terim'in de gerek siyasi gerek kulüp içi gücünü hafife almamak gerekir. O liselilerde bile yarı yarıya desteğe sahip, ki bu fazlasıyla yeter. Alp Yalman olsun, eski başkan Faruk Süren olsun Fatih Terim'in GS içi lobisi GS dışı lobisinden çok daha güçlüdür. Ama dediğim gibi başkanlık meselesi şu anın konusu değil o yüzden boş yere yormayalım parmakları hele bir o dönemler gelsin, o vakit konuşulur bu konunun 60.sayfası diye de aklıma kazıyayım zamanı geldiğinde alıntı yapabilmek adına. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Terim'in de gerek siyasi gerek kulüp içi gücünü hafife almamak gerekir. O liselilerde bile yarı yarıya desteğe sahip, ki bu fazlasıyla yeter. Alp Yalman olsun, eski başkan Faruk Süren olsun Fatih Terim'in GS içi lobisi GS dışı lobisinden çok daha güçlüdür. Ama dediğim gibi başkanlık meselesi şu anın konusu değil o yüzden boş yere yormayalım parmakları hele bir o dönemler gelsin, o vakit konuşulur bu konunun 60.sayfası diye de aklıma kazıyayım zamanı geldiğinde alıntı yapabilmek adına. :A
Ben başkan olmasını çok isterim bu arada :A
Fatih'in başkan olduğu bir Gs'de başarı çok uzak bir ihtimal olur. Hocanın ağırlığı kalmaz en önemlisi :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Fatih'in başkan olduğu bir Gs'de başarı çok uzak bir ihtimal olur. Hocanın ağırlığı kalmaz en önemlisi :A
Şu aşamada zaten başkanlığı fayda sağlamaz, hoca olarak kalması ama onu tam destekleyecek bir yönetimle kalması şart. Galatasaray ise bu yönetim konularında FB gibi şanslı olamadı hiç, kimse elini cebine atmıyor. FB'de ortalık iş adamı kaynıyor, transferleri bile ceplerinden karşılıyorlar el altından sözleşmeyi değiştiriyorlar 5 milyonsa 2 milyona getirdi oluyor misal. Bu kötü bir şey değil, belki etik değil ama en azından oyunu kuralına göre oynamak durumu ve önüne de geçilemediği için atı alan üsküdarı geçiyor...

Bize adam akıllı bir başkan profili şart şu durumda. Burak Elmas filan diyorlar, insan sinirden gülüyor. :A Keşke Ali Sabancı başkan olsa, güzel bir ortam olurdu. Ama o Ali Koç'un FB'li olduğu kadar GS'li değil ne yazık ki...

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
bencede başkan olsa keşke ama td olarak devam eder gibi gönderemezler ama gönderseler bile gelecek teknik direktör olsam fatih terim'in üst akıl olması şartıyla gsye gelmek isterdim tecrübelerinden yararlanmak için

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Adamlar kendilerinden çok emin konuşuyor, resmi bir yalanlama da gelmedi haliyle yarın 14.00'e dek tetikte kalacağız gel de şimdi bekle...

Benim duyduklarım kadarıyla ne yönetim kanadında ne de hoca kanadında bir ayrılık yok. Yönetimde 2-3 çatlak isim var acaba onlar mı saldı bu haberi? Başkan yarın ya önceki gibi çıkıp hocamızın yanındayız diyecek ya da hocayla yolları ayırıp GS tarihinin kara defterine adını yazdıracak.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kaç kişi var bu forumda Galatasaray lı olan acaba 🤔

Mustafa Cengiz'in Fatih Terim'i kovabileceğine inananlara Boğaziçi Köprüsü'nü satarım.

Totem çalışmaları başlamış...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Totem çalışmaları başlamış...
Ben öyle düşünüyorum. Terim giderse bizim işimiz daha kolaylaşır tabii ama kalsa da GS'nin önünde bitireceğiz ligi bence.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Allah kahretsin ciddi ciddi korktuğumuz başa geliyor birlikte basın toplantısı yapsalardı konu kapanırdı ama adam stattan ayrılmış, gidiyor elimizden şu an çok stresliyim lütfen böyle bir şey gerçeklemesin

@Maskeli Fedai
Şu an izliyorum. Mustafa Cengiz, hocamız ve futbolcularımız derbiyi ölümüne oynayacak diye açıklama yaptı. Kerem'in kaçırdığı penaltı içinse birlikte üzüldük dedi. :A Sanırım konu kapandı :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şu an izliyorum. Mustafa Cengiz, hocamız ve futbolcularımız derbiyi ölümüne oynayacak diye açıklama yaptı. Kerem'in kaçırdığı penaltı içinse birlikte üzüldük dedi. :A Sanırım konu kapandı :A
Evet çok şükür Terim’i gönderme gibi bir ihanete kalkışmadı o bakımdan içimiz rahatladı :A

Fakat açıklamaları yine sakat ve sinir bozucu. “40 tane adam aldım doymadın” dedi ciddi ciddi. 3 senede 40 tane adam almış, saysa kaç tanesi ilk 11 oyuncusu beş tane zor sayacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai