4 Ocak 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Sonuçta o kullanıcı adı ile kalıcı olmadın yani haklı çıktım :A
Senin gibi kullanıcı adını değiştiren 2 üye daha olmuştu aklımda kalan :A
Ama kullanıcı adım ile kalıcı olmadım ve onu demiştim zaten öylesine yazdım diye :A

:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Uyanış Büyük Selçuklu tüm gruplarda zirvede.

Çukur ve Yasak Elma arasındaki rekabet bu hafta da devam etti. Yasak Elma bu hafta atak yaparak,AB haricinde ABC1 grubunda da 2. sıraya yükseldi. Çukur dizisi ise TOTAL grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Selçuk Tepeli ile FOX Haber başarılı grafiğine devam etti.
@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 ve ilgili herkes
------

Yasak Elma dünkü bölüm tadında ilerlerse yakında yine totali alır bence. :A
Uzun süre sonra eski tadı aldım.
Şahika ve Ender'i açıkçası baya merak ediyorum. Şahika ve Yıldız pek işe yaramayan basit bir iş birliğine girmişlerdi, ama bu ikiliden beklentim büyük :A

Son düzenleme:

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Şahika ve Ender'i açıkçası baya merak ediyorum. Şahika ve Yıldız pek işe yaramayan basit bir iş birliğine girmişlerdi, ama bu ikiliden beklentim büyük :A
EnŞah>EnYıl benim de beklentim yüksek :A Mantık aranmazsa baya iyi bölümdü, hem entrika hem de komedi seviyesi yüksekti.
Bu arada Çukur değil Yasak Elma ABC'de 2.olmuş, yazında düzelt istersen. :A

• Harika
  • İlginç
Reactions: Carpe Diem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
EnŞah>EnYıl benim de beklentim yüksek :A Mantık aranmazsa baya iyi bölümdü, hem entrika hem de komedi seviyesi yüksekti.
Bu arada Çukur değil Yasak Elma ABC'de 2.olmuş, yazında düzelt istersen. :A
Ay konuda düzgünü var, yanlışlıkla geçen haftanın yazısını kopya etmişim bu kısma :F

Aynen bölüm çok iyiydi
------

@Maskeli Fedai bu kısma yanlış yazıyı eklemişim:A bu hafta Çukur ABC1 grubunda 2.lik sırasını kaybetti :A Yasak Elma devraldı :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710

Çukur ve Yasak Elma arasındaki rekabet bu hafta da devam etti. Yasak Elma bu hafta atak yaparak,AB haricinde ABC1 grubunda da 2. sıraya yükseldi. Çukur dizisi ise TOTAL grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 ve ilgili herkes
------

EE HER ZAMANKI GİBİ zirvede benım dizim başka dizide yok zaten en iyi dizi bu

• Beğendim
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

------

Aaa izledinmi bölümü sen ben bıraktın sanıyordum akşam ki bölüm harikaydı çok güldüm bölüme ya :A bu arada bende şahika ender işbirliğini merak ediyorum iyi olacak :D

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aaa izledinmi bölümü sen ben bıraktın sanıyordum akşam ki bölüm harikaydı çok güldüm bölüme ya :A bu arada bende şahika ender işbirliğini merak ediyorum iyi olacak :D
Fragman bombaydı, kaçırmamak olmazdı :A bölümde iyiydi :A

• Harika
Reactions: Angelica

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Uyanışın kitlesi oturmaya başladı Sefirin Kızı olmayışı fark etmez,yeni bölüm olsaydı da aynı reytingleri alırdı.,dizi resmen kalite kokuyor.

Çukur ve Yasak Elma beklendiği gibi SK olmamasıyla yükselmiş.

Maraşlı maceraya başlıyor yılın en iddıalı projelerinden,tutar mı tutmaz mı ve tutarsa hangi diziden daha çok reyting alır merak konusu.Benim kesinlikle izleyeceğim bir proje.

• Beğendim
Reactions: Doğan and Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Dün @phoebebuffay 'e şom ağızlı dedim ya :A bir kaç yorum atmıştım :A
Bölüm çok iyi dediğim an reklam girmişti. Onu da yazmıştım :A
:F :F ayy doğru ya tmm tmm hatırladım şimdi
------

Uyanışın kitlesi oturmaya başladı Sefirin Kızı olmayışı fark etmez,yeni bölüm olsaydı da aynı reytingleri alırdı.,dizi resmen kalite kokuyor.

Çukur ve Yasak Elma beklendiği gibi SK olmamasıyla yükselmiş.

Maraşlı maceraya başlıyor yılın en iddıalı projelerinden,tutar mı tutmaz mı ve tutarsa hangi diziden daha çok reyting alır merak konusu.Benim kesinlikle izleyeceğim bir proje.

bence Maraşlı tutacak ya :D

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: baron and Dosi