NBA ve Diğer Basketbol Ligleri - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Bu nasıl ÇILGIN atmaktır kardeşim, kim kudurttu bu adamı... Utku yoldaşım olsa zevkten dört köşe olurdu...

@MasacRE @MEnes @BARON男爵

Herhangi bir sebep belirtmeden ansızın gitmişti...
Manyak herif 62 atmış onu eleştirenlere tokat gibi cevap göndermiş... Ama şimdi eğri oturalım doğru konuşalım. Kendisi bir takımı Lebron gibi 0'dan taşıyıp tüm işleri yapabilecek tarzda bir lider değil. KD ile birlikte yok edici bir takım kurmuşlardı. Ve şampiyonluklarda KD'nin payı yadsınmaz derecede yukardaydı...

Geçenlerde açıklamasında tarihin en iyisi dediğiniz Lebron'u yenip şampiyon olduk, ona ne diyeceksiniz falan demiş. Ben de ona sorarım bir Lebron'un takım arkadaşlarına bak bir de senin takım arkadaşlarına... Lebron'un yaptıklarını tarihte bir daha asla hiçbir oyuncu onun seviyesinde ve kalitesinde yapamayacak... Tek başına bir takım kelimesinin tanımı resmen adam... 36 yaşında bile bu seviyede oynaması gerçekten inanılmaz bir şey...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409

Bu nasıl ÇILGIN atmaktır kardeşim, kim kudurttu bu adamı... Utku yoldaşım olsa zevkten dört köşe olurdu...

@MasacRE @MEnes @BARON男爵

Herhangi bir sebep belirtmeden ansızın gitmişti...
Curry greatest shooter of all times dir yani bu güne kadar ondan daha iyisi gelmedi oyunu değişti ama bana Curry mi Klay mi sorsan hep Klay derim,başka bir aurası var Klayin daha çok beğeniyorum ve daha iyi defans oynayan birisi.Bir de Klay 3çeyrekte 60 atmıştı yanlış hatırlamazsam.
Manyak herif 62 atmış onu eleştirenlere tokat gibi cevap göndermiş... Ama şimdi eğri oturalım doğru konuşalım. Kendisi bir takımı Lebron gibi 0'dan taşıyıp tüm işleri yapabilecek tarzda bir lider değil. KD ile birlikte yok edici bir takım kurmuşlardı. Ve şampiyonluklarda KD'nin payı yadsınmaz derecede yukardaydı...

Geçenlerde açıklamasında tarihin en iyisi dediğiniz Lebron'u yenip şampiyon olduk, ona ne diyeceksiniz falan demiş. Ben de ona sorarım bir Lebron'un takım arkadaşlarına bak bir de senin takım arkadaşlarına... Lebron'un yaptıklarını tarihte bir daha asla hiçbir oyuncu onun seviyesinde ve kalitesinde yapamayacak... Tek başına bir takım kelimesinin tanımı resmen adam... 36 yaşında bile bu seviyede oynaması gerçekten inanılmaz bir şey...
Kesinlikle katılıyorum Curry lider değil.GSW lideri benim gözümde Draymond Green herzaman o oldu,lider olmak kolay değil mesela Chris Paul,Lebron,Kyle Lowry gibi oyuncular liderdir, Curry çok iyi bir oyuncu ama lider değil,al Curry 2018 Cavs ta Lebronun yerine koy sonuncu olacaklarına eminim ama ispatlıyamam.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,174
Puanı
1,060
IMG_1303.jpg

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
@MEnes @Sherlock @12.Adam

Harden>Brooklyn Nets

Sizce Durant,Kyrie,Harden üçlüsü nasil bir sezon geçerler?

Benim favorilerim Lakers,Clippers,Miami ve 76ers takımlarıydı ama bu takas ile Brooklyn gerçekten muhteşem bir hamle yaptı,riskli çünkü artık defans kalmadı ama bakalım belki ortalık yine karışır.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bu üçlü topu paylaşma konusunda sıkıntı yaşayacaklardır. Durant uzlaşmacı bir tip oyun sıkıştığında topu onun elinde görürüz de Kyrie-Harden ikilisi aynı anda sahada az olur herhalde. Kyrie'ye güven olmayacağından Harden hamlesi iyi oldu Nets adına.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Harden>Brooklyn Nets

Benim favorilerim Lakers,Clippers,Miami ve 76ers takımlarıydı ama bu takas ile Brooklyn gerçekten muhteşem bir hamle yaptı,riskli çünkü artık defans kalmadı ama bakalım belki ortalık yine karışır.
İlk 5 olarak bakarsak yalnızca oldukça kaliteli duruyor elbette ama bench olarak çok zayıfladılar. Durant gerektiğinde kendini geri plana çekebilir, yani takım oyununa müsait ama Kyrie ve Harden'ın neler yapacakları hiç belli olmaz. Burada belirleyici olarak olan Kyrie ve performansı olacak bence, kafa olarak kendisini verirse ve uyumlu olursa güzel bir sezon geçirebilirler...

Bir de savunmada ne yapacakları önemli tabii. Mesajımın başında dediğim gibi bench olarak zayıfladılar ve ağırlıklı olarak savunma açısından oldu bu zayıflama durumu. DeAndre Jordan'ın sergileyeceği performans da önemli hale geliyor haliyle...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and baron

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

Harden>Brooklyn Nets

Üçünün sezon içinde yan yana 15 maça çıkacağını düşünmüyorum. Nets tarihin en aptal takaslarından birini yaptı. Bu üçlü kavga etmeden duramaz. Sahanın içinde iki tane top lazım bunlara. Play offlara üçü de sağlıklı ve huzurlu gelirse ağır favoriler ama biri bile huzursuz olursa tepetaklak olurlar.

Rockets bildiğin geleceğini aldı onların. Cavaliers'ta sanırım bu sene 5 uzunla oynamayı planlıyor.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Cavaliers 147-135 Brooklyn

Sexton:42/5/5
Cedi Osman: 25/7/7

Durant:38/12/8
Kyrie:37/2/3
Harden:21/10/12

İrving geri döndü mağlubiyet geldi ,üçlünün attığı sayılar yeterlı olmadı Clevelanda karşı. Brooklyn izlemek keyifli olacak defans resmen yok ortada.

Bir de Cedi bu sezona iyi başladı:14/4/4

@12.Adam @Sherlock @mesmeso61

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

İrving geri döndü mağlubiyet geldi ,üçlünün attığı sayılar yeterlı olmadı Clevelanda karşı. Brooklyn izlemek keyifli olacak defans resmen yok ortada.

Kyrie topu alıyor bir köşede Harden diğer köşede KD bekliyor. Allah kahretsin böyle takımı bu nedir ya?

Cedi'de isyanımızı duydu galiba. "Çok konuşmayın lan" der gibi atıyor potaya.

• Beğendim

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Kyrie topu alıyor bir köşede Harden diğer köşede KD bekliyor. Allah kahretsin böyle takımı bu nedir ya?

Cedi'de isyanımızı duydu galiba. "Çok konuşmayın lan" der gibi atıyor potaya.
Bir de öyle bir defans ile finali unutsunlar,ama bence yeni basketbolcular alacaklar özellikle C almaları lazım yoksa Embiid gibi C'ler sorunsuz 40/20 ortlama ile oynarlar bunlara karşı

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Zor zor, bu üçlünün bir arada oynaması zor. :A Irving denkleme dahil olmadan önce Durant ve Harden baya iyiydiler ama tek maç üzerinden de değerlendirmemek lazım. Savunma işini çözerler belki bir şekilde bilemiyorum, her halükarda iddialı bir rakip olacakları kesin. :D

Cedi'nin formu ise gerçekten dikkat çekici, ortalamaları çok başarılı. Umarım böyle devam eder...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,174
Puanı
1,060
Zor zor, bu üçlünün bir arada oynaması zor. :A Irving denkleme dahil olmadan önce Durant ve Harden baya iyiydiler ama tek maç üzerinden de değerlendirmemek lazım. Savunma işini çözerler belki bir şekilde bilemiyorum, her halükarda iddialı bir rakip olacakları kesin. :D

Cedi'nin formu ise gerçekten dikkat çekici, ortalamaları çok başarılı. Umarım böyle devam eder...
Yoldaşım 😍,maçı seyrettin mi?

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Knicks şu ana dek ligin en sürpriz takımı. 16 maçta %50 galibiyet yüzdesi tutturdular. Kimse beklemezdi bunu herhalde Knicks'den.

• Beğendim