ATV Akıncı - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
1608890964234.jpeg

ATV’nin merakla beklenen yeni dizisi Akıncı, bu akşam yayın hayatına merhaba diyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Veli Çelik’in oturuyor.

Merakla beklenen 'Akıncı' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Atv'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

• Beğendim
Reactions: baron and Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hakan Muhafız benzeri bir dizi olacak gibi, genç ve çocuklara hitap eden.

Konu hayırlı olsun. :Z :A @Dosi
Teşekkürler :A sana dünden beri benim kapmak istediğim konu bu demiştim. Kimse açmadı diye kaldı bana, yoksa bunuda kapamazdım :A @Özgür söz konusu belli süre oldumu saatin dengesizliğinden dolayı kapamıyorum. Kefaret bir mücizeydi. O niye oldu bilmiyorum :A

Ali Atay faktörü ile herkesin ona yükleneceğini tahmin etmiştim ve ben açıkçası onun iyi bir dizi olup ama FOX faktörü ile durumunda kararsızım ama Akıncı'dan beklentim büyük :A umarım uzun süren bir dizi olur. Maria ile Mustafa'dan daha uzun ömürlü olsun :A
İzlemeyi düşünüyorum diziyi
Tebrikler @Dosi. :Z

Sıkıntısız bir şekilde kaptın konuyu. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Son Yaz la ikisi arasında kaldım hangisini izlesem :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
:F Yok ayol birini izlicem sadece
Nasıl yani :A aynı anda demiyorum ama. Eğer kararsızsan demek ki tekrara bakarsın? Şu mu bu mu deyip birini hiç izlemek garip olur :A
Yiğenlerle izle işte Akıncı'yı :A
Bol çocuklu bir yere gideceğim birazdan. Hepsine bu diziyi izlettiririm bu akşam inşallah :A bende bakmış olurum üstten :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Nasıl yani :A aynı anda demiyorum ama. Eğer kararsızsan demek ki tekrara bakarsın? Şu mu bu mu deyip birini hiç izlemek garip olur :A
Yiğenlerle izle işte Akıncı'yı :A
Bol çocuklu bir yere gideceğim birazdan. Hepsine bu diziyi izlettiririm bu akşam inşallah :A bende bakmış olurum üstten :A

Yeğenler evlerinde ya keşke olsalar yanımda izlerdik ben bakarım benim işim belli olmaz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
1 bölümü kesin izlerim destek amaçlı çünkü farklı bir proje denediler ama devam etmem bu tür dizileri çok izlemem çünkü iyi olmaları için büyük bütçe lazım ve türkiyede şimdilik o kadar para yok bence

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Twitter'da gördüğüm yorumlar kadarıyla malum bir kesim diziyi sahiplenmiş. Güzel bir açılış yapmasını bekliyorum. Ben izlemedim ama deneysel bir proje olduğu için başarılı olursa mutlu olurum.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Dizi 10 bin twiti geçmiş ve TTde 2.sırada, beklediğimden daha iyi bir açılış yapabilir çünkü diziyle dalga geçenler de onu izliyor,onun kötü reyting almasını isteyen hercai izleyicisi de izliyor, ve Akıncıya daha iyi bir reyting sağlıyorlar

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Son Yaz la ikisi arasında kaldım hangisini izlesem :A

:F Yok ayol birini izlicem sadece

Yeğenler evlerinde ya keşke olsalar yanımda izlerdik ben bakarım benim işim belli olmaz :A
Son yaz derim.
------

Yapma... Mümkün değil bunu izlemem, yapma... Sen de yapma... SİDABULYU değil burası, yapma...
Sidabulyu neresi ?

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Angelica

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yapma... Mümkün değil bunu izlemem, yapma... Sen de yapma... SİDABULYU değil burası, yapma...
CW ile alıp veremediğin ne var? 🤬 The Flash ve The 100 taş gibi diziler. Bu ikiliyi izlemediğin her anın çöpe gidiyor, farkında mısın? 🤬

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Angelica