Dijital İçerik Platformu Exxen Açıldı | Exxen'e Nasıl Ücretsiz Üye Olunur?

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Exxen.png

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital içerik platformu Exxen, bugün itibariyle yayın hayatına başladı.

Platform bünyesinde Sihirli Annem, Şeref Bey, Tolgshow, Konuşanlar ve Öğrenci Evi gibi birbirinden iddialı içerikler ve belgeseller bulunuyor.

Exxen yeni üye olacak kişilere 7 günlük ücretsiz deneme imkanı sunuyor. Platform bünyesinde reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı tipte üyelik seçeneği mevcut durumda.

Exxen'in reklamlı üyelik tipi aylık 9,90₺, reklamsız üyelik tipi ise aylık 19,90₺ olarak ücretlendirilmiş durumda.

Ücretsiz üyelik nasıl açılır?

• Öncelikle https://www.exxen.com/tr adresine gitmeniz gerekiyor.
  • Ardından sitenin ortasında bulunan ad-soyad kutucuklarını doldurmanız ve "7 gün ücretsiz izle" butonuna basmalısınız.
  • Açılan sayfaya telefon numarası vb. bilgilerinizi girip, kutucukları işaretleyip devam etmeniz gerekmektedir.
  • Reklamlı veya reklamsız üyeliklerden birini seçmelisiniz.
  • Son olarak ödeme bilgilerinizi girip, üye olma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Exxen-Ana-Sayfa.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Temaları gayet güzel görünüyor, içini görmedim ama renk ve arka tasarım hoş gibi duruyor. Kullanışlıdır umarım, fazla şüphem de yok bu konuda zaten. Hadi hayırlı olsun, böyle rekabetin olması ve birbirinden güzel projelerle rekabet edilmesi sektör açısından da çok önemli. Diziler tamamlandıktan sonra ben de platforma üye olabilirim, umarım içeriklerini sürekli güncellerler. Yani diziler bittikten sonra bırakmak yerine devam sağlamaları çok önemli. Mesela PuhuTV devamlılık sağlayamadı, oysa çok güzel de işlere imza attı. Tabi o ücretsiz platform, karşılaştırmak pek doğru olmaz gibi.

Arşivleri var mı acaba, hangi dizi/filmler mevcut? Acun Ilıcalı iyi bir arşiv oluşturabilir bence. En azından Netflix gibi aylık filmler gidip gelebilir, çok önemli bu kısım bence.

Tekrardan hayırlı olsun, yolları açık olsun. Acun Ilıcalı'nın bu işin de üstesinden geleceğini ve platformu iyi bir yere taşıyacağını düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
20 tl üye oldum...
Buda dursun kenarda..

Netflix,Prime ve Exxen.

Aslında listemi oluşturdum; Netflix tabanlı bir platform olmuş.

Görünüşü ve kullanımı kolay.

Henüz detaylı incelemedim.

Ama

Masterchef Jr
Hükümsüz
Exhatlon Cup
Süprizim Var

İzleme listeme ekledim.

Ayarlarda; görüntü kalite ayarı;bölümler sıralı gelsin mi gibi seçenekler var.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Kısa süre içerisinde kepenk kapatır, üye olmayı da düşünmüyorum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Dizileri tamamlanınca izlemek için belki girerim. Tolgshow ve Konuşanlar için de var aklımızda bir şeyler.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Deneme üyeliğimi başlattım arayüzü Gain'den sonra çok iyi geldi ama ara sıra sıkıntı çıkıyor ve Play Store'da hala uygulaması çıkmadı. Umarım içerikleri de güzeldir, yarından itibaren izlemeye başlayacağım.

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
O kadar laf ettim ama Sihirli Annem'i beğendim ben. İlk tadı aldım. Tabii bazı yerlerde animasyonun dozu kaçmış. İlkinde de o kadar çizgi film gibi yerleri var mıydı hatırlamıyorum ama genel olarak beğendim.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O kadar laf ettim ama Sihirli Annem'i beğendim ben. İlk tadı aldım. Tabii bazı yerlerde animasyonun dozu kaçmış. İlkinde de o kadar çizgi film gibi yerleri var mıydı hatırlamıyorum ama genel olarak beğendim.
Dizinin yorum konusu var. Orda da yazabilirsin :A

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dizileri sezonlarını bitirince izleriz, hem teknik açıdan da toparlanmış olurlar. Tabii insan bir heves edip içeriklerine göz atmak istemiyor da değil. :A En azından elimde diğer platformlarda bekleyen sürüyle dizi & film olduğu sürece direneceğim. :A
Senin gibi kaliteli içerik delisi biri böyle düşünüyorsa bu Exxen Netflix'i bile tokatlar...

• Güldürdün
Reactions: bazinga

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@Gizmen Ben bugün girmeye kalktım ama tüm programşarda sarı nokta var,hiçbir içerik yüklenmiyor.
Bugün denedin mi hiç?

• Beğendim