Dijital İçerik Platformu Exxen Açıldı | Exxen'e Nasıl Ücretsiz Üye Olunur?

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
@Gizmen Ben bugün girmeye kalktım ama tüm programşarda sarı nokta var,hiçbir içerik yüklenmiyor.
Bugün denedin mi hiç?
ya sordum güncelliyorlarmış. şöyle bir sorun var. telefondan hesaba girmiyor. pc den hesaba giriyor ama karıncalı göstermiyor. güncelleme yapıyorlarmış galiba.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu arada inanılmaz eleştir almış Acun demek ki iyi yolda.
Eğer tersi bir durum olsaydı işler yolunda gitmiyor derdim.
Netflix 1997 yılında kurulup,Yaklaşık 23 senede bu hale geldiğini düşünürsek, 1 günlük yerli bir platform için kötü değil Exxen.

Teknik sorunlarını giderip,içerikleri zenginleştirdikçe daha iyi olacaktır.

Aylardır dalga geçenler, 1 hafta ücretsiz izlemek için siteyi kilitledi buda yetmedi Korsan olaran en çok aranan içerikler oldu .... İronik.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Netflix 1997 yılında kurulup,Yaklaşık 23 senede bu hale geldiğini düşünürsek, 1 günlük yerli bir platform için kötü değil Exxen.

Aylardır dalga geçenler, 1 hafta ücretsiz izlemek için siteyi kilitledi buda yetmedi Korsan olaran en çok aranan içerikler oldu .... İronik.
Ben dalga geçiyorum ve dalga geçmeye de devam edeceğim ve siteye giriş bile yapmadım :A

Sitenin çökmesi için dalga geçenlerin yüklenmesine gerek yok Acun'un kitlesi yüklense bile çökmesine yeter de artar :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360

aynen ama bekliyordum ben. Popüler olmak için eleştirip çıktığı ilk gün başı çekmeleri yeni değil. Ayrıca Exxen'in ana sayfası ve dizinin başında çıkan logosu Netflix'den daha iyi bence. Ayrıca dediğin gibi Netflix 97 de açıldı ve ancak yanılmıyorsam 2006 yılında 1 milyon aboneyi geçti. Geçen Wikipedia'dan bakmıştım.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ben dalga geçiyorum ve dalga geçmeye de devam edeceğim ve siteye giriş bile yapmadım :A

Sitenin çökmesi için dalga geçenlerin yüklenmesine gerek yok Acun'un kitlesi yüklense bile çökmesine yeter de artar :A
Aykut burada ki hiçbir yorumu okumadım.
Twitter ve İnstagramdaki havadan bashediyorum.

Dalga geçmeye tabiki devam edebilirsin. Bu senin tercihin.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bende bilgisayradan giriyorumda içerikler açılmıyor.
bu gün bitmeden izleme fırsatımız olsa keşke. Bana mobil uygulama çıkana kadar bu sorunlar devam edecekmiş gibi geliyor ama bakalım..
------

bu arada ben de twitter'dan bahsettim. Adam exxen'e demediğini bırakmadı dün gördüm şeref bey'e metiyeler düzüyordu XD

• Güldürdün
Reactions: EmreCan and xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
aynen ama bekliyordum ben. Popüler olmak için eleştirip çıktığı ilk gün başı çekmeleri yeni değil. Ayrıca Exxen'in ana sayfası ve dizinin başında çıkan logosu Netflix'den daha iyi bence. Ayrıca dediğin gibi Netflix 97 de açıldı ve ancak yanılmıyorsam 2006 yılında 1 milyon aboneyi geçti. Geçen Wikipedia'dan bakmıştım.
Bizim ülkemizde ki genel olaydır, TT olmuş Exxen. herkes bir ileti bulmuş aynı şeyi çevirip duruyor.
Aklımda geçrekten merak ettiğim içerikler var. Düzelsin izleyeceğim.

Eminim bir kaç zamana daha iyi olcaktır.

Masterchef Jr baktın mı?

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bizim ülkemizde ki genel olaydır, TT olmuş Exxen. herkes bir ileti bulmuş aynı şeyi çevirip duruyor.
Aklımda geçrekten merak ettiğim içerikler var. Düzelsin izleyeceğim.

Eminim bir kaç zamana daha iyi olcaktır.

Masterchef Jr baktın mı?
yok ya ona bu gün bakacaktım. TolgShow, Sihirli Annem Fight Club, Katarsis izleyebildim daha.

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
bu gün bitmeden izleme fırsatımız olsa keşke. Bana mobil uygulama çıkana kadar bu sorunlar devam edecekmiş gibi geliyor ama bakalım..
------

bu arada ben de twitter'dan bahsettim. Adam exxen'e demediğini bırakmadı dün gördüm şeref bey'e metiyeler düzüyordu XD

yok ya ona bu gün bakacaktım. TolgShow, Sihirli Annem Fight Club, Katarsis izleyebildim daha.
Süprizim Var, Exhatlon Cup, Masterchef Jr ve Hükümsüz listemde o kadar.
Düzelirse bakacağım.
Netflix Sabrinanın son bölümü geldi. Yeni anlaşma yapmamışlar :(

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Süprizim Var, Exhatlon Cup, Masterchef Jr ve Hükümsüz listemde o kadar.
Düzelirse bakacağım.
Netflix Sabrinanın son bölümü geldi. Yeni anlaşma yapmamışlar :(
Sabrina nasıl ? bir grup onun hayranı bir grup ona demediğini bırakmıyor ? iptal mi ettiler diziyi ?

• Üzücü

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Netflix'ten iyi olduğunu, Netflixin 97'de kurulup 2008'de 1 milyon aboneyi geçtiğinl dolayısıyla Exxen'in daha başarılı olacağı şeklinde yorumlar görüyorum. :A
Netflix ilk yıllarında bildiğimiz dvd kiralayıp satan bir şirketti. 2007'de internet üzerinden dizi-film kiralama olanağı vermeye başladı ama bugünkü şeklinde bir platform haline gelmesi daha uzun zaman aldı. İlk dizisini 2013'de yaptı zaten, o yıllarda dünyaya açılmaya başladı yani. Neyle ne kıyaslanıyor pes. Çoluk çocuklara hitap eden boş youtuberlarla ve programlarla dolu platform, sektörün öncüsü netflixle kıyaslanıyor ve daha iyi olduğu söyleniyor. :A

• Güldürdün

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Tamam 30 yıl sonra Exxen&Netflix yaparız biz de.