Kanal D Hekimoğlu - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Adamın beyniyle oynadılar ne izlediğimi bilemedim kafam yandı yeminle gitgeller yüzünden
Aslında o kadar karışık bir bölüm değildi. Bizimkiler daha yüzeysel ve duygu yönünden ağır işlemiş. House'da bu bölüm sezon finali olduğu için hem daha derin hem de daha vurucuydu.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yeni senaristler diziyi bambaşka bir noktaya çıkardı. İnternette okuduğum kadarıyla House ile aynı şekilde ilerlemeye başlamışlar, tek eksiğimiz reyting :(
Evet kesinlikle bu senaristler daha iyi diziyi kurtaracak hamleler yaptı ayrıca Selin karakteri de gitti.

Bildirim gelmemiş. Fragman güzel :bhr:
Tepki bırakmayanları tekrar etiketleyim o zaman diyeceğim de herkes bakmış zaten.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Carpe Diem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Yeni senaristler diziyi bambaşka bir noktaya çıkardı. İnternette okuduğum kadarıyla House ile aynı şekilde ilerlemeye başlamışlar, tek eksiğimiz reyting :(
Acaba hangi yönüyle aynı gidiyor? :D Kaç bölümdür altyapı oluşturmadan önemli bölümleri işliyorlar. Mesela bu bölümün ana konusu Ateş'in ağrıları olması gerekirken muhtemelen Ateş&İpek hikayesi izleyeceğiz. O hikayenin de normal şeklinde biteceğini düşünmüyorum. Reyting almak için yapılan bölümler bunlar. Yani House ile aynı gitme diye bir şey yok.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Acaba hangi yönüyle aynı gidiyor? :D Kaç bölümdür altyapı oluşturmadan önemli bölümleri işliyorlar. Mesela bu bölümün ana konusu Ateş'in ağrıları olması gerekirken muhtemelen Ateş&İpek hikayesi izleyeceğiz. O hikayenin de normal şeklinde biteceğini düşünmüyorum. Reyting almak için yapılan bölümler bunlar. Yani House ile aynı gitme diye bir şey yok.
Orijinali nasıl bilmiyorum ama şu anki duruma göre reytinge oynamaları biraz normal değil mi? İlk devraldıklarında çok sıkıntılı bir durumu vardı.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Orijinali nasıl bilmiyorum ama şu anki duruma göre reytinge oynamaları biraz normal değil mi? İlk devraldıklarında çok sıkıntılı bir durumu vardı.
Ya tabi ki normal ama çok karmaşık ilerliyorlar. Sürekli demekten ben, okumaktan da siz yoruldunuz ama Selin gittiğinden beri ana konumuz yok. Dedektif hikayesi gelmeyecekse ondan sonraki hikayeye geçelim bari. Nasıl olsa altyapıyı sevmiyor senaristlerimiz.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Cumartesi olması lazım acilen
Bence de ama cumartesi iyi gider mi acaba çok tehlikeli bir gün. Kanal D nin cumartesi uğursuzluğu da var. Atv nin pazartesi uğursuzluğu gibi ben en son kırgın çiçeklerin tuttuğunu gördüm başka da görmedim hiç bir dizisinin tuttuğunu Maraşlı tutarsa tutar.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Bence de ama cumartesi iyi gider mi acaba çok tehlikeli bir gün. Kanal D nin cumartesi uğursuzluğu da var. Atv nin pazartesi uğursuzluğu gibi ben en son kırgın çiçeklerin tuttuğunu gördüm başka da görmedim hiç bir dizisinin tuttuğunu Maraşlı tutarsa tutar.
Maraşliyi pazartesi değil cuma yapacaktı Akıncı dizisini gitti cumaya koydu o dizi tutmayacak o günde 😁😁😁

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
"Meaning" bölümü seçilmiş. Dedektif konusunu atladık bari bu sezonun konusuna başlayalım.