'Survivor 2021' Ne Zaman Başlıyor?

Team olarak olay yerinde olur muyuz... :A @Dosi

C-658VsXoAo3ovC.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Ay yine plak takıldı ve dedektif demeye başladın valla bunaldım. :A Umarım gelmez. :A
------

Alev Alev'i bırakıp S*rvivor savunmak mı gerçekten harikasın. :A @dreamy
Gelmezse çok ağlarsın güzelim dizi niye bitti diye. :d
Dalga geçtiğimiz fanlar dahi rahatsız olamaya başladı senaristten. Tek dertleri çift değil artık. Konuk hikayelerinin saçmalığından şikayetçi olan çok yorum okudum. Bu adamlar gününü değiştirtti, istedikleri çiftin olayını hızlandırdı şimdi de senaristi değiştirirlerse ayakta alkışlarım bu sefer onları :F Hele birde en iyi senaristler vs gelirse fan hesabı açıp aralarına girerim :F @mesmeso61 @Aserat @Özgür
Şu an piyasada o diziyi kurtarabilecek kişiler sen ve etikete koyduğun isimlerdir. :d

Gelmezse çok ağlarsın güzelim dizi niye bitti diye. :D

Şu an piyasada o diziyi kurtarabilecek kişiler sen ve etikete koyduğun isimlerdir. :D
Hemen Ay Yapım'a mail atıyorum. :FUyarlama kısımları sende, yeni konu bulma @Özgür'de, konuk seçimi @Aserat'ta ve ben de aşk işlerine bakayım :A Herkesi tek eşli yaparak işin içinden çıkarım hem:A

İyi oldu erken başlaması. Umarım geçen sezon oluşturduğumuz kitleyi koruruz.
------

Yunanistan'da 27 Aralık'ta başlayacakmış. Fragman bile çıkmış. Parkurlar güzel duruyor.

Son düzenleme:
------

Yunanistan'da 27 Aralık'ta başlayacakmış. Fragman bile çıkmış. Parkurlar güzel duruyor.

Yunanistan'ın kendi Survivor'ını kast ediyorsun değil mi? Fragmana bakmadım da. :A

------

Deniz parkuru çok iyi duruyor gerçekten de. Bizde de açılışı bu parkurla yaparlar :)
Yunanistan'ın kendi Survivor'ını kast ediyorsun değil mi? Fragmana bakmadım da. :A
Yunan Survivor'ını da Acun Medya çekiyor ya :A

Yook be ne Survivor savunması. Hafta sonu dizilerini tehlike beklediğini söylemiştim. Beni ilgilendiren tek dizide bu. Bende bir tahminde bulundum.

Neyse şu dedektif gelsin artık. :D
Dedektif kim?
------

🙋🏻‍♂️

benedict cumberbatch sherlock GIF
İki gözümün çiçeği gelmiş. 😘
------

------

Komşu ülkede,Hangi kanalda yayınlanacak?

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Hazem