'Survivor 2021' Ne Zaman Başlıyor?

Deli gibi beklediğim diziden beni soğutanlar sağolsun. :D
Evet senaryo eski tadından çok uzak ama yine de uğruna S*rvivor savunulacak bir iş değil. Bazı konuları çok fazla kafaya takıp her yerde tekrar tekrar aynı yorumları yapıyorsun tek seferde de anlıyoruz. :A

Evet senaryo eski tadından çok uzak ama yine de uğruna S*rvivor savunulacak bir iş değil. Bazı konuları çok fazla kafaya takıp her yerde tekrar tekrar aynı yorumları yapıyorsun tek seferde de anlıyoruz. :A
Yook be ne Survivor savunması. Hafta sonu dizilerini tehlike beklediğini söylemiştim. Beni ilgilendiren tek dizide bu. Bende bir tahminde bulundum.

Neyse şu dedektif gelsin artık. :d

Umarım dizileri etkilemez bu sezon. Ne kadar eleştirsem de şuan ekranda (bana göre) en iyi dizilerden birisi Menajerimi Ara, bitmesini istemiyorum.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem
Yook be ne Survivor savunması. Hafta sonu dizilerini tehlike beklediğini söylemiştim. Beni ilgilendiren tek dizide bu. Bende bir tahminde bulundum.

Neyse şu dedektif gelsin artık. :D
Ay yine plak takıldı ve dedektif demeye başladın valla bunaldım. :A Umarım gelmez. :A
------

Alev Alev'i bırakıp S*rvivor savunmak mı gerçekten harikasın. :A @dreamy

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso and dreamy
Umarım dizileri etkilemez bu sezon. Ne kadar eleştirsem de şuan ekranda (bana göre) en iyi dizilerden birisi Menajerimi Ara, bitmesini istemiyorum.
En azından farklı bir iş ben de devam etmesini isterim ama senarist şu kilişe saçmalıklardan kurtulsa iyi olur

• Harika
Reactions: hayret bi şey
Neyse şu dedektif gelsin artık. :D
🙋🏻‍♂️

benedict cumberbatch sherlock GIF

Terapi mi güldürme beni. :A

Masterchef'in boşluğunu dolduracağı için dizileri fazla etkileyeceğini sanmıyorum açıkçası şimdilik rahat olalım. :A
Evet geçen sene sorun yoktu bu sene de olmaz umarım şu oranları korusun o bile yeter. Kanal kötü zaten. :A

En azından farklı bir iş ben de devam etmesini isterim ama senarist şu kilişe saçmalıklardan kurtulsa iyi olur
Dalga geçtiğimiz fanlar dahi rahatsız olamaya başladı senaristten. Tek dertleri çift değil artık. Konuk hikayelerinin saçmalığından şikayetçi olan çok yorum okudum. Bu adamlar gününü değiştirtti, istedikleri çiftin olayını hızlandırdı şimdi de senaristi değiştirirlerse ayakta alkışlarım bu sefer onları :F Hele birde en iyi senaristler vs gelirse fan hesabı açıp aralarına girerim :F @mesmeso61 @Aserat @Özgür