NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yıldız karakterini abartılı yapmaya başladılar @Özgür
Güçlü kadın olsun dedik, erkeklere ihtiyacım yok diyen kadının düştüğü hallere bak :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yıldız karakterini abartılı yapmaya başladılar @Özgür
Güçlü kadın olsun dedik, erkeklere ihtiyacım yok diyen kadının düştüğü hallere bak :A

Yıldız’ın saflığını komikliğini sevdik biz bu ne ya. :A

Tamam hep diyorduk kır saçlıdan gına geldi yaşına uygun partner gelsin diye ama böyle de olmuyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sylvester

Favori Üye
Reaksiyon puanı
66
Puanı
39
Zehra ilk sezonlar Yıldız ve Ender ile atışan, daha akıllı biriydi. Şu anda ise saf ve herhangi bir olayı olmayan bir karaktere evrilmiş. Şahika, Ender ve Yıldız'a mesaj atan kişi Zehra çıkarsa hem karakterin hem de dizinin gidişatı için daha iyi olabilir.
Yıldız'ın da ilk sezonlardaki halinden eser kalmamış. İlk başta plancı biriyken şu sıralar komedi ağırlıklı devam ediyor. Ender de az buçuk saflaşmış.

Yeni katılan oyuncular -şimdilik- olmamış gibi gözüküyor. Senaristler geçen sezon da Leyla ve Nadir karakterlerinin hikayelerini bir süre daha sürdürebilecekleri halde bitirip yeni karakterler dahil etmeyi tercih etmişlerdi. Bu denli sık değişimler, karakterler dikiş tutturamadığı zaman pek fayda sağlamıyor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Zehra ilk sezonlar Yıldız ve Ender ile atışan, daha akıllı biriydi. Şu anda ise saf ve herhangi bir olayı olmayan bir karaktere evrilmiş. Şahika, Ender ve Yıldız'a mesaj atan kişi Zehra çıkarsa hem karakterin hem de dizinin gidişatı için daha iyi olabilir.
Yıldız'ın da ilk sezonlardaki halinden eser kalmamış. İlk başta plancı biriyken şu sıralar komedi ağırlıklı devam ediyor. Ender de az buçuk saflaşmış.

Yeni katılan oyuncular -şimdilik- olmamış gibi gözüküyor. Senaristler geçen sezon da Leyla ve Nadir karakterlerinin hikayelerini bir süre daha sürdürebilecekleri halde bitirip yeni karakterler dahil etmeyi tercih etmişlerdi. Bu denli sık değişimler, karakterler dikiş tutturamadığı zaman pek fayda sağlamıyor.
zehra çıkarsa o gizli kişi bomba olur :D
bugün en az 8 reyting alalım inşallah yine amin.:bhr:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Zehra karakterinin bu sezon afişe boş yere eklendiğini düşünmüyorum. Kaç sezon afişte olmayan bir karakter neden birden afişte yer aldı? Zehra ile ilgili bir şeyler çıkar, mesajı atan Zehra bile olabilir. :X

• Beğendim
Reactions: Sylvester

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Ben bugün tamamladım bölümü Yıldızı böyle sevdim Eda ile Berk Oktay harika bir ikili olmuşlar bence :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Dizinin en boş bölümüydü sanırım. Bölümün tek güzel yanı 90 dakika sürmesiydi. Yeni gelen karakterlere daha seyirci alışamamışken bu kadar ön plana koymaları çok mantıksız bir olay. Senaryo toparlanır umarım.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
90 - 100 dakika sürdü bölüm ve bölümde toplasak Şahika'yı ve Ender'i 20 dakika anca görmüşüzdür.

Yıldız'ı neden böyle bir karaktere çevirdiler anlamadım, madem böyle bir şey yapacaksınız Kerim'e yapsaydı aynılarını. Biraz peşinden koşsaydı.

Asuman diziden çıksın dedikçe senarist başımıza çıkarıyor resmen. Sıkıldım ben o karakterden.

Feride iyi hoş, ama bu kadar ön plana çıkması iyi değil.