Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uzaktan eğitim, ödevler, vizeler ve finaller adam mıdır Özgür beyciğim... :A Tamamdır, her zaman olduğu gibi yine merakla bekliyoruz yorumlarını. :A
Adam değillerdir Sherlock beyciğim, git gide sinirlendiriyor bu durum beni. :A

En kısa sürede burayı film yorumlarıyla dolduracağım. :Z

• Güldürdün
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon | Güncel Tablo (14.11.2020):

Ekli dosyayı görüntüle 95122

• Hatalı veya eksik bir kısım varsa lütfen belirtiniz.
  • Bu tablo paylaşıldıktan sonra puan değişimi yaptıysanız/yapacaksanız bildirmeniz önemle rica olunur.
  • Etkinlik sonu en az üç film izlemiş olanların puanları ortalamaya alınacaktır.

@bazinga @Dosi @mesmeso61 @phoebebuffay @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock @MEnes @The_Erinch @Angelica @dreamy @Maskeli Fedai @Özgür ve katılmak isteyen herkes...
Yarın bitiriyor muyuz?

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon | Güncel Tablo (14.11.2020):

Ekli dosyayı görüntüle 95122

• Hatalı veya eksik bir kısım varsa lütfen belirtiniz.
  • Bu tablo paylaşıldıktan sonra puan değişimi yaptıysanız/yapacaksanız bildirmeniz önemle rica olunur.
  • Etkinlik sonu en az üç film izlemiş olanların puanları ortalamaya alınacaktır.

@bazinga @Dosi @mesmeso61 @phoebebuffay @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock @MEnes @The_Erinch @Angelica @dreamy @Maskeli Fedai @Özgür ve katılmak isteyen herkes...

bittimi uzadımı ablam ya ben hiç izlemedim bir sürü izlemek istediğim film vardı :(

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Angelica nerde kaldı Kill Bill yorumun?
@MEnes senden de ümitliyim (yada olmasam mı? ) :A
@Angelica veya adaşım zor gözüküyor ama @Özgür beyciğim yapacakmış ona da yorum. :A

Adam değillerdir Sherlock beyciğim, git gide sinirlendiriyor bu durum beni. :A

En kısa sürede burayı film yorumlarıyla dolduracağım. :Z
Ahahahaha. :A Böyle devam edecek gibi duruyor Özgür beyciğim, küfür ede ede devam. :A @Maskeli Fedai hep 120 alıyormuş diye duydum uzaktan doğru. :A

Full çekmenizi bekliyoruz Özgür beyciğim, takır takır yorumlayın. :Z

Yarın bitiriyor muyuz?
bittimi uzadımı ablam ya ben hiç izlemedim bir sürü izlemek istediğim film vardı :(
Uzadı tabii ki, siz film etkinliklerinin tam zamanında bittiğini gördünüz mü hiç... :A Sayın adminimiz korona olduğu için süreyi uzatmak durumunda kaldık, kendisine tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve unutmayın, başyapıt filmleri insanı kendine getirir... @bazinga

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
@Angelica veya adaşım zor gözüküyor ama @Özgür beyciğim yapacakmış ona da yorum. :A

Ahahahaha. :A Böyle devam edecek gibi duruyor Özgür beyciğim, küfür ede ede devam. :A @Maskeli Fedai hep 120 alıyormuş diye duydum uzaktan doğru. :A

Full çekmenizi bekliyoruz Özgür beyciğim, takır takır yorumlayın. :Z

Uzadı tabii ki, siz film etkinliklerinin tam zamanında bittiğini gördünüz mü hiç... :A Sayın adminimiz korona olduğu için süreyi uzatmak durumunda kaldık, kendisine tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve unutmayın, başyapıt filmleri insanı kendine getirir... @bazinga

Yaşasın ucundan başlıyaym o zaman :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben bu etkinliği ilk gün 2 film izleyip çok temiz saldım gibi duruyor... :A Ama süresiyle ilgili bir bilgi alırsam ona göre ayarlamalar çekebilirim heralde... :A @Sherlock
Ya sabır... Hala süre diyor... Ya sabır... :A

Ulan senin yüzünden bütün film etkinliklerini uzatmak zorunda kalıyoruz, insanların bana karşı olan güveni zedeleniyor hiçbir etkinlik zamanında bitmediği için. :A Ancak sen gelmiş burada hala süre diyorsun... Yeter artık gaming ve OTAKU kültürüne ara ver. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ya sabır... Hala süre diyor... Ya sabır... :A

Ulan senin yüzünden bütün film etkinliklerini uzatmak zorunda kalıyoruz, insanların bana karşı olan güveni zedeleniyor hiçbir etkinlik zamanında bitmediği için. :A Ancak sen gelmiş burada hala süre diyorsun... Yeter artık gaming ve OTAKU kültürüne ara ver. :A
Ben de böyle bir insanım işte ne yaparsın adaşım... :A Beni böyle sevdiniz, kabul ettiniz ve böyle sevmeye devam edeceksiniz... Neden mi, çünkü sevilmeme ihtimali olmayan değişik ruh hastası bir insanım da ondan... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben de böyle bir insanım işte ne yaparsın adaşım... :A Beni böyle sevdiniz, kabul ettiniz ve böyle sevmeye devam edeceksiniz... Neden mi, çünkü sevilmeme ihtimali olmayan değişik ruh hastası bir insanım da ondan... :A
Mesajlarını ve seni gördüğüm her yerden kendini övüyorsun, yeter be adam yeter. :A Etkinliğin başladığı gün iki film birden izleyip, kalan günler hiç film izlemiş olman ne derece ruh hastası bir insan olduğunu gösteriyor zaten...

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Mesajlarını ve seni gördüğüm her yerden kendini övüyorsun, yeter be adam yeter. :A Etkinliğin başladığı gün iki film birden izleyip, kalan günler hiç film izlemiş olman ne derece ruh hastası bir insan olduğunu gösteriyor zaten...
İki cümlene de net şekilde katılıyorum... Aksini asla iddia edemem gerçekten... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben bu etkinliği ilk gün 2 film izleyip çok temiz saldım gibi duruyor... :A Ama süresiyle ilgili bir bilgi alırsam ona göre ayarlamalar çekebilirim heralde... :A @Sherlock
Süre sadece 2 sat 18 dakika :A okadar manga okuyorum, sende yaparsın bana bir güzellik :bhr: o film etkinliğe girmezse film etkinliklerine küserim yoksa :A

• Güldürdün