Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
başroldeki hep kadın oyuncularda ayrıldı kv sınden

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
saçmalıyorsunuz şu anda osman sınav'a torpilci diyorsunuz deli yüreğe kenan imirzalıoğlu'nu nasıl seçtiyse necati şaşmaz'ı da öyle seçti işte osman sınav neysa anlamıyorsunuz gerçi ya da anlamak istemiyorsunuz :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
bu sizin necati şaşmaz düşmanlığınızdan saçmalıklarınız oktay kaynarca hülya koçyiğitin programında söylüyor herşeyi onada inanmıyorsanız Allah akıl versin size ne diyeyim :)
Necati Şaşmaz'ın niye düşmanı olayım ki. Vadi'yi uzun yıllar izledim ve Polat karakteri benim en sevdiğim karakterdir dizi tarihinde. Birçok kişinin aksine iyiki Necati oynamış rolü bile diyorum. Ancak ilk iki sezon Polat'tan çok Çakır konuşuluyordu. Çakır fenomendir öyle alalede bir karakter değil ki :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
saçmalıyorsunuz şu anda osman sınav'a torpilci diyorsunuz deli yüreğe kenan imirzalıoğlu'nu nasıl seçtiyse necati şaşmaz'ı da öyle seçti işte osman sınav neysa anlamıyorsunuz gerçi ya da anlamak istemiyorsunuz :)
Hayır kimsenin öyle bir şey dediği yok alınganlık gösteriyorsun. :D

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
Necati Şaşmaz'ın niye düşmanı olayım ki. Vadi'yi uzun yıllar izledim ve Polat karakteri benim en sevdiğim karakterdir dizi tarihinde. Birçok kişinin aksine iyiki Necati oynamış rolü bile diyorum. Ancak ilk iki sezon Polat'tan çok Çakır konuşuluyordu. Çakır fenomendir öyle alalede bir karakter değil ki :A
bende oktay kaynarca'yı necati şaşmaz ile kıyaslamıyorum tabi ki o daha tecrübeli olduğu için öne çıktı necati şaşmaz'ın bu kadar gömülmesi rahatsız ediyor beni sadece o kadar

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Senaryo öyle gerektirmiştir.
özgü namal nefıse karatay ,,hatıce sendil,,,yan karakter kadın oyuncularda ayrıldı,,,sema öztürk didem taslan ,ipek karapınar,,en son başrol leyla yıda öldürdüler...leyla ilk girdiginde bu sezon öldürürler dedim leylaya 5 sezon devam etti. sonra gene değişti..devam etseydi defne samyelıde ölürdü

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Senaryo öyle gerektirmiştir.
özgü namal nefıse karatay ,,hatıce sendil,,,yan karakter kadın oyuncularda ayrıldı,,,sema öztürk didem taslan ,ipek karapınar,,en son başrol leyla yıda öldürdüler...leyla ilk girdiginde bu sezon öldürürler dedim leylaya 5 sezon devam etti. sonra
evet senaryo gereği edho da alparslan'ın partnerleri ölüyor mesela yalnız kalması için
alparlanın kaçl tane sı öldü

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
özgü namal nefıse karatay ,,hatıce sendil,,,yan karakter kadın oyuncularda ayrıldı,,,sema öztürk didem taslan ,ipek karapınar,,en son başrol leyla yıda öldürdüler...leyla ilk girdiginde bu sezon öldürürler dedim leylaya 5 sezon devam etti. sonra gene değişti..devam etseydi defne samyelıde ölürdü
Evet, her gelen öldü o da ölürdü.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
özgü namal nefıse karatay ,,hatıce sendil,,,yan karakter kadın oyuncularda ayrıldı,,,sema öztürk didem taslan ,ipek karapınar,,en son başrol leyla yıda öldürdüler...leyla ilk girdiginde bu sezon öldürürler dedim leylaya 5 sezon devam etti. sonra

alparlanın kaçl tane sı öldü
Alparslan'ın 2 tanesi öldü.