Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Zaten yalan olduğu belliydi de 2021'e girerken hala televizyonda bu dublajlı adamı görmeyi istemek de ne bileyim. :A

Seni kimsenin görmek istemediği gibi bu adamı da görmek isteyen yok canım merak etme. :A
KV ile tekrar görmek isteyen bir sürü kişi var ama neyse :A zaten EDHO'ya katılsa büyük olay olur ondan yalan haberini yapıyorlar. Rol becerisi yok tabi ama sonuçta bütün Türkiye'nin tanıdığı bir ünü var.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
ben duyduğuma göre oktay kaynarca ve necati şaşmaz başroleri karışmasın diye çakır ölmüş diye duydum

• İlginç

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
KV ile tekrar görmek isteyen bir sürü kişi var ama neyse :A zaten EDHO'ya katılsa büyük olay olur ondan yalan haberini yapıyorlar. Rol becerisi yok tabi ama sonuçta bütün Türkiye'nin tanıdığı bir ünü var.
Görmek isteyen çok ama dönmesi mümkün görünmüyor KV'nin ekrana. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Görmek isteyen çok ama dönmesi mümkün görünmüyor KV'nin ekrana. :A
Son veda ettiğinde rezil bir şekilde bitmeseydi dönerdi aslında bence. Boşanma davası varken dönmesi mümkün değil yine onun da yalan haberini çok yapan oluyor. Gerçi dönmesini isteyenlerin çoğu da dizinin esas senaristi yazmayacaksa dönmesin diyor abisiyle arası dargın bu da şu anlık mümkün değil gibi

• Beğendim

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Son veda ettiğinde rezil bir şekilde bitmeseydi dönerdi aslında bence. Boşanma davası varken dönmesi mümkün değil yine onun da yalan haberini çok yapan oluyor. Gerçi dönmesini isteyenlerin çoğu da dizinin esas senaristi yazmayacaksa dönmesin diyor abisiyle arası dargın bu da şu anlık mümkün değil gibi
Kanal D'ye geçmeseydi şuan hala devam ediyor olabilirdi. :D

• Beğendim

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Kanal D olumsuz etkiledi ama o senaristlerle bu kadar devam etmezdi sorun senaryoda adam akıllı bir senaristi olmadı Raci Şaşmaz gidince. ATV'de kalsaydı ama daha fazla kalırdı bence de.
Senaryo çok önemli evet, çoğu dizi bu yüzden bitiyor.

• Beğendim