'Alev Alev'in Yayın Tarihi Netleşti! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk bölüm tanıtımı:

29 Ekim olur diye düşünmüştüm. Neyse Mucize Doktor için iyi haber. :Z
Hekimoğlu'nu engellendiği için ilk bölümüne bakmayı düşünüyorum. Ama izlemem büyük olasılıkla
İyi yine çok fazla ileri atılmamış.
Yine 4 falan alıyordu sezon sonuna kadar giderdi ama öğretmen yüksek reytinglerle başlayınca dizi 1 almıştı ab de
Mucize Doktor'u yiyip bitireceği günleri merakla bekliyorum. Çukur gibi uzun ömürlü olur inşallah. :Z
Bugünde başkası adına utandık...
Yani Dilan Çiçek Deniz'e sorsak, o bile Demet Evgar'ın kendisinden çok çok daha iyi bir oyuncu olduğunu kabul eder. :A İnatla hala nasıl böyle bir önerme sunabiliyorsun aklım almıyor. :A

Ekli dosyayı görüntüle 94159

Köküne kadar basılmayı hak ediyor bir kez daha. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,061
Diğer fragmanlar ortalamaydı ama bunu aşırı beğendim özellikle yangın sahneleri en az orijinalindeki kadar etkileyici görünüyor. :Z Maalesef kendime dizi kotası koyduğum için izlemeyeceğim ama perşembe günü kendine sağlam bir yer edineceği kesin bence. :Z

• Beğendim
  • Olmamış
Reactions: dreamy and kerem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Demet Evgar - Berkay Ateş ne kadar üst düzey bir çiftse, Dilan Çiçek Deniz - Cihangir Ceyhan çifti o kadar kötü, bunu aralarındaki uyumdan, oyunculuk seviyelerine kadar söylüyorum. Dizinin zayıf karnı da orası olacak bence ve anlamadığım bir şekilde o tarafa çok odaklanıldı bütün fragmanlarda, umarım fragmanlar yanıltıcıdır ama sanki dizide de o taraftan bir zengin kız-fakir oğlan klişesi yaratılacakmış gibi duruyor...

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu yılın reyting rekoru kırmasını beklediğim dizilerinden birisi geliyor. Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor'un işi bu dizinin karşısında çok zor olur bence. Şuan aldıkları reytingleri bu dizi başladıktan sonra mumla arayabilirler. Çünkü aşırı üstünlük sağlayan birisi yok içlerinde, aynı şey cuma dizileri için de geçerli. Star da en iddialı yeni dizisini oraya koymalı.

İzler miyim bilmiyorum ama çok etkili tanıtımlar yayınladılar. Yayına sokmak için acele de etmediler.

Demet Evgar bi kere de şaşırt be kadın diyorum :D

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,636
Puanı
1,060
Fragman çok iyi duruyor. Senaristi de kalemini beğendiğim birisi, güzel bir iş geliyor :bhr:
@kerem beraber izleyip reyting konularında mucize doktor-alev alev kaosu çıkartırız artık :A
Kesinlikle, ben hazırım. Kesin olarak izleyeceğim. :Z

Sadakatsiz gibi yurtdışına telif atmazlarsa tabii. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Fragmandaki olay yangın sahnelerinden sonra kendimi orijinalini izlerken buldum. :A Ve şunu söyleyebilirim bizimki de en az orijinalindeki sahneler kadar etkileyici gözüküyor...