Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
NTC Medya'nın ATV için hazırladığı yeni dizisi 'Akıncı'nın tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Veli Çelik'in oturduğu, yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Hakan Kandal'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Sermet Yeşil, Ayça Erturan, Didem İnselel, Serhan Onat ve Berrin Arısoy gibi isimler yer alıyor.

Köklerini Osmanlı tarihinden alan ve İstanbul'u koruyan modern bir süper kahramanın mücadelesini anlatan 'Akıncı' yakında ATV'de!

Son düzenleme:

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bir an aklıma KERTENKELE geldi...Çok seviyordum Ziya hocamı , Hicabiyi...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir an aklıma KERTENKELE geldi...Çok seviyordum Ziya hocamı , Hicabiyi...
Bu dizi açıklandığından beri aklıma hep Kertenkele geliyor zaten. Kertenkele'nin sadece son sezonunu (Yeniden Doğuş) düzenli olarak takip etmiştim, çok iyi bir diziydi. Ama erken bitmişti.. :(

Timur Acar ile olan bölümler de baya iyiydi.

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bu dizi açıklandığından beri aklıma hep Kertenkele geliyor zaten. Kertenkele'nin sadece son sezonunu (Yeniden Doğuş) düzenli olarak takip etmiştim, çok iyi bir diziydi. Ama erken bitmişti.. :(

Timur Acar ile olan bölümler de baya iyiydi.
Ben tüm bölümlerini izledim çok sevdim(Daha yeni bu yıl izledim ve bitirdim.) Kertenkele gibi olursa izlerim...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben tüm bölümlerini izledim çok sevdim(Daha yeni bu yıl izledim ve bitirdim.) Kertenkele gibi olursa izlerim...
Öyle olacak gibi. Duvara çizdikleri resim süper kahraman gibi bir karakter olacak. Tıpkı Ay Yıldızlı Adam gibi.

Bende A2'de tekrarları olunca izliyordum.

• Beğendim
Reactions: EmreCan and STAR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cumartesi olursa izlerim...Ahhh Ahhh Keşke Kertenkele yeniden başlasaydı...(Ziya ile Zehra atışmasını özledim..)
Yeniden başlamasını istediğim diziler sorulsa onlardan biri kesinlikle Kertenkele olurdu. Ama ben dizinin son sezonunu nedense daha çok sevmiştim. :A