Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Osmanlı İmparatorluğu kendi isminden bu kadar çok faydalanmamıştır. 🤦🏻‍♂️

Ayrıca sayın Büşra Develi hanımefendinin burada ne işi var...

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Konusi Kertenkele'nin 3 5 kat daha düşük kalitelisi gibi görünüyor, zaten tanıtımdan da hiçbir şey anlamadım :A Kısacası 13 bölümü tamamlayamaz.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Evet, herkes öyle diyor... Ama Hercai yükselmeye başladı, o yüzden en azından yıl sonuna kadar gider.

Aynen. Hercai kolay kolay final yapmaz. Hem bu hafta çok heyecanli bölüm bizleri bekliyor. Yukselecegine eminim. Yeni yönetmen de geldi. Herkes ne merakliymis Hercai'nin bitmesine..

Ayrica benim tahminime göre Marasli kesinlikle pazartesi, Akinci da cumartesi veya pazar yayinlanir..

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Her şey tamam da bu kadroyla NTC ne alaka? :A

Tanıtım berbat, Çukur'un Flash TV'deki versiyonu gibi olmuş.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen. Hercai kolay kolay final yapmaz. Hem bu hafta çok heyecanli bölüm bizleri bekliyor. Yukselecegine eminim. Yeni yönetmen de geldi. Herkes ne merakliymis Hercai'nin bitmesine..

Ayrica benim tahminime göre Marasli kesinlikle pazartesi, Akinci da cumartesi veya pazar yayinlanir..
Zümrüdüanka, Hercai ve Baraj'ın bitmesini bekliyor herkes, anlamlandıramadığım bir şekilde. Sanki bu dizilerin kendilerine bir zararı var... Kumanda kendilerinde, izlemek zorunda değiller ama kaç kişinin para kazandığı bir dizinin bitmesini istiyorlar.

• Beğendim
Reactions: Fks14

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Zümrüdüanka, Hercai ve Baraj'ın bitmesini bekliyor herkes, anlamlandıramadığım bir şekilde. Sanki bu dizilerin kendilerine bir zararı var... Kumanda kendilerinde, izlemek zorunda değiller ama kaç kişinin para kazandığı bir dizinin bitmesini istiyorlar.

Aynen. Hercai'yi bu hafta çok merak ediyorum. Eski duyguyu aldim fragmandan :)

• Beğendim