Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EkIBuVmXgAE3V6Q

Köprü Film'in TRT 1 için hazırladığı ve merakla beklenen 'Gönül Dağı' dizisi bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu dizide Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın yanı sıra Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin, Feyza Işık gibi isimler yer alıyor.

Mustafa Çiftci'nin bozkır hikayelerinden yola çıkılarak hazırlanan dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz. İyi seyirler!

'Gönül Dağı' yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de TRT 1'de!

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kalk Gidelim'in yerine koymak ile çok iyi iş yapmış TRT. İzleyince daha iyi anladım.

Çok daha sıcak, samimi bir hikayesi var. Müzikleri ve görüntü kalitesi de baya iyi dizi. :Z Bir iki bölümü Cumartesi en çok izlenen dizi olabilir. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ne güzel sevmişsin Dilek'i Taner... :T

5 haftada ne yapacak acaba Dilek'in gönlünü kazanabilecek mi merak ediyorum... İlk bölümde bütün duygulara yaşattı dizi, özlemişim böyle dizileri izlemeyi. Müzikleri cidden etkileyici, sırf müzikleri için bile izlenir. :bhr:

Berk Atan ve Gülsüm Ali'de iyi ikili olur. :Z

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kalk Gidelim'in yerine koymak ile çok iyi iş yapmış TRT. İzleyince daha iyi anladım.

Çok daha sıcak, samimi bir hikayesi var. Müzikleri ve görüntü kalitesi de baya iyi dizi. :Z Bir iki bölümü Cumartesi en çok izlenen dizi olabilir. :Z
Kalk Gidelim bin basar buna kaç senedir yayınlanıyor

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
EkIBuVmXgAE3V6Q

Köprü Film'in TRT 1 için hazırladığı ve merakla beklenen 'Gönül Dağı' dizisi bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu dizide Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın yanı sıra Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin, Feyza Işık gibi isimler yer alıyor.

Mustafa Çiftci'nin bozkır hikayelerinden yola çıkılarak hazırlanan dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz. İyi seyirler!

'Gönül Dağı' yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de FOX'ta!
Son cümle yanlış olmuş.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860

Diziyi izlemedim ama kalk gidelime bin bastığına eminim :A ve aynen iyi iş yaptı kalk gidelim de perşembeye göre çok iyi yani

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziyi izlemedim ama kalk gidelime bin bastığına eminim ve aynen iyi iş yaptı kalk gidelim de perşembeye göre çok iyi yani
Cumartesi günü aldığı oranı Perşembe de aldı yani. :A Pek bir şey kaybetmedi, hatta bir taşla iki kuş vardı. Gönül Dağı kesinlikle günün en çok izlenen yapım olacak.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İzlemediğim için bilmiyorum ama fragmanlarına bakıyordum pek sevmiyordum. Ama bu dizi ilk bölümden bütün duyguları yaşattı, bence göz atmalısın. :bhr:
Baktım biraz. Sonu iyiydi. Başrol erkek oyuncu da galiba Afili Aşk da konuk olmuştu. Ecem Özkaya'yı da ZKFO'dan dolayı severim.Bazı kişiler Eskişehir Sivrihisarda çekilmesine rağmen 66 plakasına bozulmuş. Bizim köye benzer ortamı da vardı bu da hoşuma giden bazı kısımlar ama benim için Kalk Gidelim kat kat daha iyi. Kalk Gidelim ilk başlarda çok iyiydi. Ama bu bölüme rağmen yine iyi gidiyor. Perşembe beni de şaşırttı batar diyordum :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Baktım biraz. Sonu iyiydi. Başrol erkek oyuncu da galiba Afili Aşk da konuk olmuştu. Ecem Özkaya'yı da ZKFO'dan dolayı severim.Bazı kişiler Eskişehir Sivrihisarda çekilmesine rağmen 66 plakasına bozulmuş. Bizim köye benzer ortamı da vardı bu da hoşuma giden bazı kısımlar ama benim için Kalk Gidelim kat kat daha iyi. Kalk Gidelim ilk başlarda çok iyiydi. Ama bu bölüme rağmen yine iyi gidiyor. Perşembe beni de şaşırttı batar diyordum :A
Yok Afili Aşk'a konuk olan Hasan Denizyaran'dı. O Berk'ten daha iyi. :A

Ecem Özkaya'yı bende ZKFO'dan dolayı seviyorum, ama burada karakteri pek geri planda kalmış gibi. Çoğu dizide öyle zaten, örneğin Baraj'da plaka Isparta ama çekilen yer Sakarya. Takılacak pek bir şey yok bence.

Perşembe günü tahminlerde batmama neden olduğu için daha da gıcık oldum o diziye.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Yok Afili Aşk'a konuk olan Hasan Denizyaran'dı. O Berk'ten daha iyi. :A

Ecem Özkaya'yı bende ZKFO'dan dolayı seviyorum, ama burada karakteri pek geri planda kalmış gibi. Çoğu dizide öyle zaten, örneğin Baraj'da plaka Isparta ama çekilen yer Sakarya. Takılacak pek bir şey yok bence.

Perşembe günü tahminlerde batmama neden olduğu için daha da gıcık oldum o diziye.
Zkfo ne