Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hayat Kanada'da yaşayana güzel, bir kez daha Kanada'da yaşama isteğim doruk yaptı.. Kanada Netflix'te Kill Bill, Amazon Prime'da ise Lost dizisi yer alıyor...
Yani orada yaşayana elbet güzel de şu an onlarda olmayan bazı filmlerin, dizilerin de bizde olması muhtemel. :D

Lost cidden keşke bizde de gelse kaliteli bir platforma, artık yeniden başlama zamanı geldi. :Z
Acilen bütün dijital platformları tek bir abonelik adı altında satacak bir şirketin veya sistemin çıkması lazım. :A

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lost izleyeli 8-9 sene oldu ve gerçekten geldi de geçiyor ama şu Digiturk'ten dolayı sanırım, bir türlü bırakmadılar... Friends de öyle, şu ikisini dünya gözüyle tv'de rahatça izleyebilmek mümkün olacak mı acaba...
İkisi de Bein Connect'te yok şu an. Friends ve diğer pek çok Warner Bros. içeriği şu an boşta. Muhtemelen HBO Max için saklıyorlar.

Lost bence her an Netflix veya Amazon Prime Video'da karşımıza çıkabilir. :D

• İlginç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İkisi de Bein Connect'te yok şu an. Friends ve diğer pek çok Warner Bros. içeriği şu an boşta. Muhtemelen HBO Max için saklıyorlar.

Yakın zamanda Battlestar Galactica, Prime Video'ya gelmişti. Ondan önce hiçbir yerde yayınlanmamıştı diye biliyorum. Lost da onun gibi olabilir, eski kült dizi sayısı oldukça fazla zaten Amazon Prime'da. @Tolstoyevski

HBO Max içerikleri için ise beklemeye devam, inşallah ülkemizde "Max" uzantılı bir uygulama falan yoktur. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

İkisinden birinde karşımıza çıksa felaket sevinirim, keza Fringe de öyle ama Netflix'te çıkacağına inanamıyorum nedense çünkü dünya genelinde Netflix'te yok gibi bir şey ama Amazon'da var ve düşük ihtimalli de olsa Türkiye'ye gelirse Amazon'un alacağını düşünüyorum ama kim alırsa alsın yeter ki gelsin ve PS'de de uygulaması olsun tabi...

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İkisinden birinde karşımıza çıksa felaket sevinirim, keza Fringe de öyle ama Netflix'te çıkacağına inanamıyorum nedense çünkü dünya genelinde Netflix'te yok gibi bir şey ama Amazon'da var ve düşük ihtimalli de olsa Türkiye'ye gelirse Amazon'un alacağını düşünüyorum ama kim alırsa alsın yeter ki gelsin ve PS'de de uygulaması olsun tabi...
Amerika'da Lost hem IMDbTV'de hem Hulu'da varmış. IMDb TV, Amazon'a bağlı bir kuruluş ve Türkiye'de yok. Hulu ise Disney'e bağlı bir kuruluş ve 2021'de dünya geneline açılmayı hedefliyorlarmış. Tabii bunlar Türkiye hakları için hiçbir şey anlatmıyor olabilir, zamanında ne şekilde sattıklarını bilmiyorum. :D

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Amerika'da Lost hem IMDbTV'de hem Hulu'da varmış. IMDb TV, Amazon'a bağlı bir kuruluş ve Türkiye'de yok. Hulu ise Disney'e bağlı bir kuruluş ve 2021'de dünya geneline açılmayı hedefliyorlarmış. Tabii bunlar Türkiye hakları için hiçbir şey anlatmıyor olabilir, zamanında ne şekilde sattıklarını bilmiyorum. :D
Amazon'un birkaç tıklamasına kalmış, sistemde yüklü, ama beklemekten başka çare yok şimdilik... Bir ihtimal daha var ama bu kadar bekledik bekledik, gerek yok şimdilik diyorum en azından 2021'i de bir görelim...

• Harika
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Güncel Tablo (11.10.2020):

11.10.2020-GuncelBasyapitSezon5Tablosu.png

@xdragxx @Dosi @Tolstoyevski @phoebebuffay @The_Erinch @bazinga @MEnes @Sherlock @Angelica @dreamy @mesmeso61 @Özgür ve katılmak isteyen herkes...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk sırada kendimi bulamayınca şaşırdım. :A Tüm filmleri izledim ama hepsini ikinci tur izleyip yorumlayacağım inşallah. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İlk sırada kendimi bulamayınca şaşırdım. :A Tüm filmleri izledim ama hepsini ikinci tur izleyip yorumlayacağım inşallah. :A
Bu sefer izlenen film sayısına göre sıralandık, peşinen seni ilk, kendimi ikinci sıraya yazmam etik olmuyordu. :A Aykut hocamız (@xdragxx) bir günde beş film izleyerek zirveye yerleşti. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu sefer izlenen film sayısına göre sıralandık, peşinen seni ilk, kendimi ikinci sıraya yazmam etik olmuyordu. :A Aykut hocamız (@xdragxx) bir günde beş film izleyerek zirveye yerleşti. :A
Yanlış anlaşılmasın öyle bir beklentim yoktu zaten, en çok izleyenin ben olmamasına şaşırdım demek istemiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock