'Yeni Hayat'a İkinci Şans! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eg-giArX0AAFc3k

'Yeni Hayat'a ikinci şans!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Başak Soysal'ın oturduğu, başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı ve Nisa Sofiya Aksongur'un paylaştığı yapımın dün senarist değişikliklerine rağmen beklenilen oranları alamadığından 22 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 8. bölümü ile final yapacağı ortaya çıkmıştı.

Ancak, yapım şirketi dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 6. bölümünün alacağı oranlara bakılarak devam edip etmeyeceği ile karar alacağı öğrenildi.

'Yeni Hayat' yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Eg-giArX0AAFc3k

'Yeni Hayat' final yapıyor!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Başak Soysal'ın oturduğu, başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı ve Nisa Sofiya Aksongur'un paylaştığı yapım senarist değişikliklerine rağmen beklenilen oranları alamadığından ekran macerasını sonlandırıyor.

Yayın akışında bir değişiklik olmadığı takdirde dizi, 22 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek 8. bölümüyle final yapacak.

1 dakika önce instagramda gördüm :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Eg-giArX0AAFc3k

'Yeni Hayat' final yapıyor!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Başak Soysal'ın oturduğu, başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı ve Nisa Sofiya Aksongur'un paylaştığı yapım senarist değişikliklerine rağmen beklenilen oranları alamadığından ekran macerasını sonlandırıyor.

Yayın akışında bir değişiklik olmadığı takdirde dizi, 22 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek 8. bölümüyle final yapacak.

Kanal çok büyük hata yaptı pazartesiye koyacaktı diziyi 4 alırdı tamam perşembe ye koydun. zaten cumartesi pazar programın dizin kötü reytingler alıyor pazar daki cghb final yapmak istemiyorsan bile gününü değiştir at pazara bu diziyi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gün kurbanı oldu resmen Çatı Katı Aşk varken bu dizinin gitmesi cidden yazık

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal çok büyük hata yaptı pazartesiye koyacaktı diziyi 4 alırdı tamam perşembe ye koydun. zaten cumartesi pazar programın dizin kötü reytingler alıyor pazardaki cghb final yaparsan bile gününü değiştir at pazara
En azından gün değişikliğini hak ediyordu dizi bitmeden ve Perşembe gününe koymak ile büyük bir hata yaptı kanal. Keşke denildiği gibi Pazartesi olsaydı. Çukur dışında bu türde bir dizi yok, izleyici çekebilirdi yine.

ÇGH 2 oran ile devam ediyor, daha yükselmezse yeni yılı görmez bence.
Kötüydü reytingleri dünkü total daha kötüydü.keşke deneseymiş yani yaz dizisine şans veren bu diziye de vermeliydi
Yaz dizisini maliyeti düşük olduğu için devam ettiriyor diye düşünüyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gün kurbanı oldu resmen Çatı Katı Aşk varken bu dizinin gitmesi cidden yazık
Çatı Katı Aşk, platoda çekildiği için maliyeti az ve Cumartesi dizileri arasında diğer diziler ile aynı oranları alıyor. O dizi yükselir mi bilemem, ama bu dizi gün değişikliği ile yükselme ihtimali olan bir diziydi bence.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çatı Katı Aşk, platoda çekildiği için maliyeti az ve Cumartesi dizileri arasında diğer diziler ile aynı oranları alıyor. O dizi yükselir mi bilemem, ama bu dizi gün değişikliği ile yükselme ihtimali olan bir diziydi bence.
O dizinin yükselmesi imkansız Eylül olunca bitip bu dizi cumartesi olsaydı bambaşka olurdu.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
En azından gün değişikliğini hak ediyordu dizi bitmeden ve Perşembe gününe koymak ile büyük bir hata yaptı kanal. Keşke denildiği gibi Pazartesi olsaydı. Çukur dışında bu türde bir dizi yok, izleyici çekebilirdi yine.

ÇGH 2 oran ile devam ediyor, daha yükselmezse yeni yılı görmez bence.

Yaz dizisini maliyeti düşük olduğu için devam ettiriyor diye düşünüyorum.
Bence de gün değişikliğini hakkediyordu.bence de çekerdi 4 alırdı en kötü. Aynen 2 alıyor görmesinde bence bitsin onu bitirip bu diziyi deneyebilirdi. Bence düşük maliyetli olduğundan hemde kanalın elinde dizi de yok ya ondan olabilir tahminimce

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O dizinin yükselmesi imkansız Eylül olunca bitip bu dizi cumartesi olsaydı bambaşka olurdu.
Öyle olması gerekiyordu bence de, ama kanal o yapımın arkasında duruyor ve durmaya da devam ediyor. Cumartesi günü o tür bir iş olmadığı için şansı çok yüksekti.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Bence de yükselir di

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de gün değişikliğini hakkediyordu.bence de çekerdi 4 alırdı en kötü. Aynen 2 alıyor görmesinde bence bitsin onu bitirip bu diziyi deneyebilirdi. Bence düşük maliyetli olduğundan hemde kanalın elinde dizi de yok ya ondan olabilir tahminimce
2. bölümünde 5 reytingi gördü. İlk bölümünde karşısında rakipler olmasına rağmen de 3 reyting alan bir dizi. Rahat alırdı dört reyting yani.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diğeri de Halka de mi? İkisi de iyi projelerdi.
Evet, Halka. :( Çok ama çok iyi bir projeydi... Bu dizi hakkında bir şey demeyeceğim, çünkü başlayacaktım tam final haberi geldi. İzlememek daha iyisi.

Bu arada ben seni @12.Adam yazdım iki saattir konuşurken avatarından dolayı. :eek: