Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Aman zaten ne zaman kızabiliyorsun ki. :A Böyle körü körüne savun sonra düşüş devam edince, istemeyeceğimiz şeyler olunca da ağlanma. :A

Süreden dolayı ek hikaye şart ama bu ek hikaye sadece Barış ve Dicle üzerinden gitmemeli. Bu zamana kadar bir sürü uyarlama iş yapıldı. Ana karakterlere ek hikayeler ya da ek ünlü hikayeleri yapmak yerine neden Dicle-Barış-Beren muhabbeti bu kadar ön planda anlamıyorum. İzleyiciye gerçekten hitap etmek istiyorlarsa bu dediklerimi yapmaları ve Kıraç-Dicle kısmına daha da girmeleri lazım. :A

Taktın iyice Masumlar Apartmanı’na. :A
Körü körüne savunmuyorum ben de DicBar bir tık geri çekilebilir dedim az üstte. :A Ama sonuçta tamamen de kurtulamayız. Onun dışında sıkıntı göremiyorum yani menajer kısmı da gittikçe genişliyor. Orijinalde de Camille üzerinden başlayıp sonradan diğerlerine yönelme olmuştu. :A

Elemden değil biri 11 aldı diğeri 3 küsür. :A Demek ki etmiyormuş halkın gözünde. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Neden Şükran Ovalı olduğunu düşündün ki?
Beren'e demiştir. :A
Ben de bunu paylaşmaya gelmiştim, aklıma Şükran mı diyecektim de onu da reddetmiş. Kim acaba? :A Deniz Can Aktaş muhteşem iş çıkarıyor, ona dediğini de sanmıyorum. Keşke açık söylese, böyle üstü kapalı mesajları sevmiyorum. :T: @Özgür çözersen sen çözersin..
Ben Menajerimi Ara’ya ithafen söylediğini düşünmüyorum sonraki tweetlerini gördükten sonra. :A Şükran’la birbirlerini takipten çıktıkları için güya ona demiş diye bir şeyler dönüyor ama inanmadım pek. :A

Genel olarak söylenmiş olabilir bence ya. Yani diziden ziyade ünlülerin gerçek hayatlarına bir gönderme gibi sezdim. :A Tam anlatamadım ama hissiyatım böyle. :A
Üstte gördüğüm kadarıyla başka bir şey için yazmış ama ben Denizcan için yazdığını varsayıyorum. :D
Onun da mı oyunculuğu kötü?
Youtuber olan o ikili çok iticiydi :A
Kıvırcık saçlı olanın bir videosuna denk gelmiştim ve orda oyunculuk potansiyelini görmüştüm ama burda kötülerdi :A

Kıraç resmen dört ayak üstüne düştü ve kahraman ilan edildi.
Dizi iyi başladı sonrasında sıkıldım. Süresi çoook uzundu.
Yavaştan soğumaya başladım.
Fragmandan beni heyecanlandırmadı.
Şu kadının tatlılığı. :bhr: Böyle sempatik biri yerine ruh karartıcı Safiye manyağını izleyenlerin yatacak yeri yok. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Ah ah nerede o Mathias-Noemie ikilisi nerede bizimkiler. Ya bu kadar kötü bir uyarlama olamaz be. Orijinalde çocuk mevzusu da hemen çözülmüştü bizimki olur da sezon finali görürse o zamana kadar çözülmez.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Aserat
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Geçen hafta 3 önizleme yayınlamışlardı. Bu hafta 1 tane bile gelmedi. Salı gününde ısrarcı olsalardı çoktan 2 tane yayınlanmıştı şimdiye kadar. Bence direk yarın eski bölüm verip yeni bölümü cuma, cumartesi veya pazara atsınlar. Hepsinde daha iyi gideceği kesin. Babil ve İyi Günde Kötü Günde tutmadı zaten. Eldekini kaybetmesinler.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Geçen hafta 3 önizleme yayınlamışlardı. Bu hafta 1 tane bile gelmedi. Salı gününde ısrarcı olsalardı çoktan 2 tane yayınlanmıştı şimdiye kadar. Bence direk yarın eski bölüm verip yeni bölümü cuma, cumartesi veya pazara atsınlar. Hepsinde daha iyi gideceği kesin. Babil ve İyi Günde Kötü Günde tutmadı zaten. Eldekini kaybetmesinler.
Ben de çok isterdim ama fragmanlar hala salı olarak yayınlanıyor bu akşam veya yarın gelir ön izleme.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey