'Kimsesizler' Başlamadan RTÜK Radarına Girdi! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kimsesizler-2-o7Jo.jpg

'Kimsesizler' dizisi başlamadan RTÜK'e şikayet edildi!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, senaryosunu Ebru Hacıoğlu ile Verda Pars'ın kaleme aldığı, başrollerini ; Beren Gökyıldız, Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ile Kübra Süzgün'ün paylaştığı dizi çok yakında FOX izleyicisi ile buluşacak.

Yayınlanan tanıtım fragmanları sonrası STK ve izleyicilerin RTÜK'e dizi için şikayette bulunduğu, RTÜK'ün ise inceleme başlattığı öğrenildi.

'Kimsesizler' yakında FOX'ta!

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Böyle bir mallık anca bizim halkımızdan beklenirdi zaten :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Her bölüme bir ceza verirdi RTÜK. Hatta ne biri iki üç ceza. :F
Dizi zarardan biterdi o kadar reytinge rağmen :A Zaten Kurtlar Vadisi bitince Terör başlayacaktı. Sadece 2 bölüm yayınlandı. Sonra pusu başladı. Pusu da hiç bir zaman KV gibi öyle aşırı sahne olmadı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi zarardan biterdi o kadar reytinge rağmen :A Zaten Kurtlar Vadisi bitince Terör başlayacaktı. Sadece 2 bölüm yayınlandı. Sonra pusu başladı. Pusu da hiç bir zaman KV gibi öyle aşırı sahne olmadı.
Pusu'nun yayınlanan hiç bir bölümü ilk 97 tadını vermez, veremez. O bölümler bir başkaydı. :(

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pusu'nun yayınlanan hiç bir bölümü ilk 97 tadını vermez, veremez. O bölümler bir başkaydı. :(
Bu biraz da eskidi kadar cesur olmamasından kaynaklı tabi bu bir sebep değil hiç bir şekilde onun yerini tutamaz zaten ama bu da ufak bir eksi oldu. Bir kere sigara yok. Sigara içmem sevmem ama o diziden bir anda çıkması olmadı. Gerçi o İlk 97'de 55 de başlamıştı

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu biraz da eskidi kadar cesur olmamasından kaynaklı tabi bu bir sebep değil hiç bir şekilde onun yerini tutamaz zaten ama bu da ufak bir eksi oldu. Bir kere sigara yok. Sigara içmem sevmem ama o diziden bir anda çıkması olmadı. Gerçi o İlk 97'de 55 de başlamıştı
Sigara olayı tamamen saçmalık. Kullanmak isteyen zaten kullanır o şeyi, ama diziden görüp kim özenecek Allah aşkına. Bazen o objeler çıkınca sanki hikayede büyük bir eksiklik varmış hissi alıyorsun.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Hassas egoları bir diziyle paramparça olmayan bir meslek grubu var mı gerçekten. Daha önce doktor, psikiyatr, gardiyan hatta tıbbi mümessillerin bile ufak şeylere ayaklandığını gördüğümüz için. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hassas egoları bir diziyle paramparça olmayan bir meslek grubu var mı gerçekten. Daha önce doktor, psikiyatr, gardiyan hatta tıbbi mümessillerin bile ufak şeylere ayaklandığını gördüğümüz için. :A
Mümessil meselesi ta meclise konu olmuştu galiba cidden saçmalık. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi başlayınca ilk gün rating rekoru kırar şimdi :A :A :A

İnsanların ne kadar boş vakti var..Fragmanı bile şikayet ediyorlar.
Reyting rekoru kırması muhtemel. Aşırı dram dizisi. :A Mâlum şu sıralar her dram dizisi tutuyor abi.
Ceza yazılacak bi dizi varsa oda çukur dizisidir izleyenler hic kusura bakmasın valla her bölümü cezalık resmen
Geçen gün dedim Çukur daha çok ceza hak ediyor diye ama o dizinin türü öyle. O yüzden öyle sahneler olması normal bence.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Reyting rekoru kırması muhtemel. Aşırı dram dizisi. :A Mâlum şu sıralar her dram dizisi tutuyor abi.

Geçen gün dedim Çukur daha çok ceza hak ediyor diye ama o dizinin türü öyle. O yüzden öyle sahneler olması normal bence.
Çukur zaten en çok cezayı alan dizi iç işleri bakanı bile konuştu daha ne istiyorsunuz :A
Ceza yazılacak bi dizi varsa oda çukur dizisidir izleyenler hic kusura bakmasın valla her bölümü cezalık resmen