'Kimsesizler' Başlamadan RTÜK Radarına Girdi! | FOX

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
Bazen diyorum ki belli bir dönem bu ülkede sansürsüz olarak şiddet,kan,erotizm,kavga,gürültü,alkol,sigara,argo vb. içerikleri izlenirken insanlar napıyordu?

Kendimi sorguluyorum..Ben napıyor muşum acaba?

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bazen diyorum ki belli bir dönem bu ülkede sansürsüz olarak şiddet,kan,erotizm,kavga,gürültü,alkol,sigara,argo vb. içerikleri izlenirken insanlar napıyordu?

Kendimi sorguluyorum..Ben napıyor muşum acaba?
Dizilerde sansür uyguluyorlar gereksiz yere. Sanki gerçek hayatta küfür hiç duymuyoruz, kavga etmiyoruz, kan görmüyoruz, sigara kullanan görmüyoruz gibi dizilerde sansür uyguluyorlar olağan üstü bir şey gibi abi.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aşk Ağlatır'ı hariç tutuyorum. Dizide ki şiddet sahnesi tek görselde olandı, ama tepkiler üzerine kanal kaldırmıştı o sahneleri. RTÜK bunları görmüyor, ama sadece fragmanı yayınlanan ve fragmanında olağan üstü hiç bir şey olmayan diziye takıyor kafayı.

7+ yaş üzeri olarak yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da kafa kestiler. O kötü örnek olmuyor, ama yetimhane hayatını konu alan dizi kötü oluyor. Helal olsun valla, #iyikivarsınRTÜK olmasan ne yapardık... (!)

ECsiUnIWsAEk2UD

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Konuya yorum yaparsam eğer dizi daha başlamadan ne olduğunu anlamadan şikayet edilmesi çok saçma bence

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: Angelica

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,509
Puanı
280
Ben artık senaristler ne yapacak onu düşünemiyorum. Bu ülkede zamanında KV nasıl çekildi acaba.
süleyman çakır'ı rtük diziden çıkarttı demişler zamanında necati şaşmaz'da oktay kaynarca'nın zaten ayrılacağını ve söylemek istemediği başka etkenlerden dolayı demişti o etken rtüğe edilen şikayetler olabilir ya da önemli biri rtüğe şikayet etti rtük'te çakır'ın ölümünün erken olmasını istedi yapımcıdan yani osman sınav'dan

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben niye korkuyorum lxsnkdksnpwkfkndndn
Ben eskiden beri korkarım o müzikten şimdide korkuyorum :A
Şaşırdım. :A :eek:
süleyman çakır'ı rtük diziden çıkarttı demişler zamanında necati şaşmaz'da oktay kaynarca'nın zaten ayrılacağını ve söylemek istemediği başka etkenlerden dolayı demişti o etken rtüğe edilen şikayetler olabilir ya da önemli biri rtüğe şikayet etti rtük'te çakır'ın ölümünün erken olmasını istedi yapımcıdan yani osman sınav'dan
Osman Sınav zamanında dizi çok kaliteliydi, zirve dönemi. Çakır gibi bir karakter RTÜK yüzünden çıktıysa diyecek bir söz bulamıyorum...