Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EhZmCibXcAIiBUg

'Dr. Foster' dizisinden ülkemize uyarlanan 'Sadakatsiz' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un kaleme aldığı, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem ve Yeliz Kuvancı'nın yer aldığı dizi izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.

'Sadakatsiz' ilk bölümüyle 7 Ekim Çarşamba 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

İşte tanıtım fragmanı:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sonunda Sen Çal Kapımı isimli balonu söndürecek dizi. :Z Hadi Kuruluş'la kitleler aynı değil diyelim ama DEK ve bu dizi karşısında en fazla 4-5 diyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
EhZmCibXcAIiBUg

'Dr. Foster' dizisinden ülkemize uyarlanan 'Sadakatsiz' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un kaleme aldığı, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem ve Yeliz Kuvancı'nın yer aldığı dizi izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.

'Sadakatsiz' ilk bölümüyle 7 Ekim Çarşamba 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

İşte tanıtım fragmanı:
Çarşamba tahmin etmiştim yehuuu bakarım çarşamba :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman bayağı heyecanlandırdı. Cansu Dere harika görünüyor. 😍

Sonunda Sen Çal Kapımı isimli balonu söndürecek dizi. :Z Hadi Kuruluş'la kitleler aynı değil diyelim ama DEK ve bu dizi karşısında en fazla 4-5 diyorum. :A
Amma kudurtmuş seni Sen Çal Kapımı. Ağlamaya devam et. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyi bari, tam zamanında başlıyor bence. Yayın günü gayet iyi. İlgi görecek bir proje bence, bakalım ne yapacak? :X

Fragman muhteşem olmuş, bayıldım! Cansu Dere aşırı yakışmış. Yeni bir Bihter Ziyagil yeni bir Merve Aksak mı geliyor sanki? :Z

• İlginç
Reactions: Aserat

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Az
Çarşamba benim bakmam imkansız. Benim Adım Melek, Sen Çal Kapımı, Doğduğun Ev Kaderindir var. :A Ben Pazartesi olur diye düşünmüştüm. :(
Aynı kaderi paylaşıyoruz salı Menajerimi Ara, Hekimoğlu, Masumlar Apartmanı :A bende pazartesi beklerdim acaba ne yayınlanacak pazartesi belki yeni hayat geçer pazartesine

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynı kaderi paylaşıyoruz salı Menajerimi Ara, Hekimoğlu, Masumlar Apartmanı :A bende pazartesi beklerdim acaba ne yayınlanacak pazartesi belki yeni hayat geçer pazartesine
Yeni Hayat daha gün değiştirmez. Perşembe başladı, Perşembe devam eder. Salı günü benim dört dizim var. :A
Bende netten bakacam artık ya
Aynen abla. :( Tanıtımı nasıl buldun? :Z

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Belki dedim zaten. Acaba ne yayınlanır pazartesi(b). 4 müü kolay gelsin :A
Kanalın belli olan sadece bu dizisi ve İyi Aile Babası'nı hazırladığı belli olmuştu. İyi Aile Babası hafta sonuna gelir. Hafta içine bir iş daha yapabilir belki.

Baraj, Menajerimi Ara, Masumlar Apartmanı ve Hekimoğlu izliyorum. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
İyi bari, tam zamanında başlıyor bence. Yayın günü gayet iyi. İlgi görecek bir proje bence, bakalım ne yapacak? :X

Fragman muhteşem olmuş, bayıldım! Cansu Dere aşırı yakışmış. Yeni bir Bihter Ziyagil yeni bir Merve Aksak mı geliyor sanki? :Z
Bence de tam zamanında başlamış aynen iyi günü.bence de ilgi görür zamana kadar 3 rakibi olur biri trt 2 reyting alıyor biride dek ve sçk bence kuruluş gelene kadar izleyici toplar

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Kanalın belli olan sadece bu dizisi ve İyi Aile Babası'nı hazırladığı belli olmuştu. İyi Aile Babası hafta sonuna gelir. Hafta içine bir iş daha yapabilir belki.

Baraj, Menajerimi Ara, Masumlar Apartmanı ve Hekimoğlu izliyorum. :A
Bende sanki az dizi izliyormuşum gibi tepki verdim :A. ama Baraj final yapabilir sende benim gibi 3 dizi izlersin. Bence cumartesi yayınlanır hafta içi bilmiyorum belki ama bana hafta sonu hissiyatı verdi dizi

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Menajerimi ara dizisini puhutv den mi izliyorsun
Hayır. VPN ile YouTube'dan takip ediyorum.
Bende sanki az dizi izliyormuşum gibi tepki verdim :A. ama Baraj final yapabilir sende benim gibi 3 dizi izlersin. Bence cumartesi yayınlanır hafta içi bilmiyorum belki ama bana hafta sonu hissiyatı verdi dizi
Baraj bitse bile yerine Kimsesizler yada Kefaret gelecek. Onların ikisini de izleyeceğim. :A Her şekilde 4 dizi olmaya devam.

Cumartesi olması daha iyi olur, yoksa başka şekilde tutmaz. :A
Bayıldım ya gerçekten böyle pat pat diyecekmi :D
Umarım hep öyle olur karakter. :A