2020 Fav10, En Favori Erkek Oyuncusunu Seçti! İşte Kazanan

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En Favori Erkek Oyuncu 2020.jpg

Sinema perdesinde ve televizyon ekranlarında izlemiş olduğumuz yetenekli 171 erkek oyuncularından en yeteneklisini uzun bir maratondan sonra sizlerin oyları ile belirledik.

Tatlı Hayat, Ezel, Kış Uykusu, Şahsiyet gibi yapımlarda gösterdiği harika oyunculuk performansıyla gönüllerde taht kuran, sadece Türkiye'de değil dünyada da adından söz ettiren büyük usta Haluk Bilginer kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekleyerek Fav10 En İyi Erkek Oyuncu Ödülüne hak kazanıyor...

BrFsYAHn.jpg_medium.jpg

@Tolstoyevski @Sherlock @xdragxx ben ve @MasacRE ile oylama öncesi 1 ay boyunca liste oluşumu, etkinliğin kuralları ve içeriği ile uğraştık. Herkese ayrı ayrı çok teşekkürler.

Yaklaşık 2 ay kadar süren oylama sürecinde de bana konuları açmada yardım eden, foto ve videoları hazırlayan çalışkan moderatörümüz @Tolstoyevski 'ye teşekkürler. Büyük emek harcadı.

Bu süreçte etkinliğe gösterdiğiniz ilgiden dolayı sizlere de teşekkürlerimi sunuyorum.

İlerleyen dönemde Yeşilçam filmlerinde oynamış, geçmiş dönemin usta oyuncularını oylayacağımız yeni etkinlikte görüşmek üzere...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Doludizgin, yeri geldiğinde kaotik fakat başından sonuna kadar çok şükür aksamadan ilerleyen güzel bir etkinlik oldu. Senin de emeğine sağlık dilerim büyük çaba harcadın, gayret gösterdin ve bir etkinliği daha başarıyla tamamlandın. Nice etkinliklere. :bhr: 🥳 @Dosi

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Baştan sona sorunsuz, güzel bir etkinlik oldu. Hem finali, hem de sonucu benim açımdan tam anlamıyla tatmin ediciydi. Haluk Bilginer üstada tebrikler...

Başta @Dosi olmak üzere ellerinize ve emeklerinize sağlık. :Z @Tolstoyevski
Pamuk Gibi Öneriler'i bize kazandıran etkinlik :bhr: ve aranızda tek memnun olmayan ben :A ama tatmin etti tabiki kazanan.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Doludizgin, yeri geldiğinde kaotik fakat başından sonuna kadar çok şükür aksamadan ilerleyen güzel bir etkinlik oldu. Senin de emeğine sağlık dilerim büyük çaba harcadın, gayret gösterdin ve bir etkinliği daha başarıyla tamamlandın. Nice etkinliklere. :bhr: 🥳 @Dosi
Dosi + Tols = DosiTols :A bu etklnlikte hakkını verdik bu ismin :A
Muhteşem ikili 😎

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Konuya sinir bozucu atan ve olmamış atan @Emre Ozansoy ve @serhatt sizleri kınıyorum :A
@serhatt her nekadar olmamış sevsemde konulara yakıştıramıyorum pek :A onun yerine bu mesaja at ben de mahrum kalmayayım dissten :A
Hayır bu iyiliği sana yapmıyacam. :A Kıvançlar, Çağataylar kazanan seçilen isme bak.!!!!!

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hayır bu iyiliği sana yapmıyacam. :A Kıvançlar, Çağataylar kazanan seçilen isme bak.!!!!!
Ne iyiliği be, aynı diss sayımda olacaktım, sadece konumda olmayacaktı diss.
Aman neyse okadar beğeni ve harikada görünmüyor bile ilk bakışta :Z
Dünya seçmiş Haluk'u, biz mi seçmeyeceğiz :A
Ben de çok memnun kalmadım ama hak ettiği bir gerçek.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi