TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
0509202080b6e8d6_2.jpg

TRT 1'in yeni dizisi ''Masumlar Apartmanı'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini ise Çağrı Lostuvalı'nın üstlendiği dizinin başrollerinde; Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Uğur Uzunel, Esra Ruşan ve Metin Coşkun gibi isimler yer alıyor.

Merakla beklenen ''Masumlar Apartmanı'' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TRT 1'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.

• Harika
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Herkes nasılsa pusu kurmuş :F
Ben evde değilim ve toplantı uzun sürdü. 1 dakika erken çıksam bende kapışırdım ama kısmet değilmiş :T:
@Aserat @Emre Ozansoy @serhatt @Özgür @Tolstoyevski @Sherlock
Bununla 2 dir müsait olmadığım zamanlara denk geliyor yeni diziler. Haftaya denerim şansımı (evde olursam :A )
Ondan sonra elimi çekeceğim olsada olmasada

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Başka gün yokmuş gibi her şeyi salı yaptıkları için izlemeyeceğim ama kadro ve hikaye çok iyi. Başarılar. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben evde değilim ve toplantı uzun sürdü. 1 dakika erken çıksam bende kapışırdım ama kısmet değilmiş :T:
Bununla 2 dir müsait olmadığım zamanlara denk geliyor yeni diziler. Haftaya denerim şansımı (evde olursam :A )
Ben daha denemeyeceğim şansımı. :A Belli ki kapamıyorum. :F Bir kere kaptım onda da sonradan fark ettim ki saatim yanlışmış. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Seninle beraber yine dört kişi girişimde bulunmuş. :A Bundan sonra başlayacak ilk dizi için yarışalım bari, hatta kazanana da ödül verilsin boşu boşuna kapışmayalım böyle. :A

• İlginç

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu diziyi o kadar merak ediyorum ki. Menajerimi Ara'nın özeti bitene kadar izlerim belki. Ya da sonuna kadar izlerim ne de olsa MA orijinalini izlediğim bir iş. :A :A

Salı 3 dizim oldu resmen. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben daha denemeyeceğim şansımı. :A Belli ki kapamıyorum. :F Bir kere kaptım onda da sonradan fark ettim ki saatim yanlışmış. :A
Senden sonra @serhatt açtı diye kaptın :A Arıza zamanı ben de olsaydım ve @Tolstoyevski ondan önce 59 geçe açsaydım o da bana verirdi konuyu :A
Seninle beraber yine dört kişi girişimde bulunmuş. :A Bundan sonra başlayacak ilk dizi için yarışalım bari, hatta kazanana da ödül verilsin boşu boşuna kapışmayalım böyle. :A
Yok ben yoktum yarışta, bensiz 4 kişi :A ben 1 dakika erken girsem foruma benle 5 olurdu :A
Yeni dizi Pazartesi'ye ve son kez deneyeceğim. Sonra yarışmam:A
Şansım 0 yanlış saniye nedeniyle

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Senden sonra @serhatt açtı diye kaptın :A Arıza zamanı ben de olsaydım ve @Tolstoyevski ondan önce 59 geçe açsaydım o da bana verirdi konuyu :A

Yok ben yoktum yarışta, bensiz 4 kişi :A ben 1 dakika erken girsem foruma benle 5 olurdu :A
Zaten bi başkası olsaydı kabul etmezdi. :A Allahtan @serhatt anlayışla karşıladı. :bhr:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şansım 0 yanlış saniye nedeniyle

Evet senin için saat farkı olayı sıkıntı oluyor, konuyu açtığın an internetin ne kadar hızlı olduğu falan da fark ettiriyor. :A Biraz da şans işi tabii. :A

Pazartesi Uyanış isimli dizi başlıyordu doğru, onu başka bekleyenler de vardır daha çetin bir yarış olacaktır kesin. :A

• Güldürdün

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
  • Güldürdün