'Arıza' Dizisi Sosyal Medyada Tepki Çekti! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Arıza' dizisindeki 'Dağ Başı' repliği tepki çekti!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un yazdığı, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu ve başrollerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı yapımın dün akşam ekrana gelen ilk bölümünde kullanılan replik sosyal medyada tepki çekti.

Dizide Yeşim Salkım'ın hayat verdiği Melek Tekinoğlu'nun "Ne anlıyorsunuz dağ başında nasır tedavi etmekten anlamış değilim." repliği sosyal medyada tepki çekti.

Tepki gösteren izleyiciler Twitter'da #ÖzürDileShowTv hashtagini Trendlerde 1.sıraya yükseltmeyi başardı.

'Arıza' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Show TV'de!

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,837
Puanı
1,060
Ben dün diziye bakarken hiç sosyal medyaya bakmamıştım demek bu repliğe tepki gelmiş

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yeşim Salkım haklı bence.Zorunlu görevden nefret ediyorum.Van dağ başı işte :( İstanbulda kalsam keşke hep

• Üzücü
Reactions: Angelica

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
O konuda bir şey diyemem ama izleyicilerin bu konuda tepki göstermesi saçma. TV'de her şey dört dörtlük, ama sorun sanki 'Dağ Başı' denilmesinde.
İzleyiciler saçmalamışlar bir yerde İstanbul bi yerde Van var tabi ki de Van dağbaşı.Her şey İstanbulda

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İmkan bakımından tabii ki İstanbul, ama ben olsam İstanbul'u bırakırım. :A
Valla ben zorunlu görevimin veya asistanlığımın İstanbul İzmir Bursada olmasını çok istiyorum.Van falan hiçbir imkanın olmadığı genç doktorlar için eziyet olan yerler.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Valla ben zorunlu görevimin veya asistanlığımın İstanbul İzmir Bursada olmasını çok istiyorum.Van falan hiçbir imkanın olmadığı genç doktorlar için eziyet olan yerler.
Büyük şehirlerden bıktım ben, elimde olsa bırakıp gideceğim. Eziyet olduğunu nereden biliyorsun ki ama?

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Büyük şehirlerden bıktım ben, elimde olsa bırakıp gideceğim. Eziyet olduğunu nereden biliyorsun ki ama?
Doktorluğu her imkanın olduğu gezebilceğin her mağazanın her restaurantın olcağı olan yerde yapmak var doğuda yapmak var.Zorunlu görev sistemi olmasa kimse gitmez zaten

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Başroldeki kız İstanbulda görev yapıyor Türkiyenin merkezi.Keşke ben de İstanbulda olsam gençliğimi Vanda heba edemem
İstanbul evet çok güzel 2 yıldır okuyorum ama Van hiç de dağbaşı bir yer değil. Her yaz gittiğim bir yer. Akrabalarım var. Gayet güzel bir yer. :)
Ayrıca evet gittim benden uzak olsun.Bursa İstanbul İzmir dışında görev yapmak istemiyorum
İyi o zaman sana o şehirlerde mutluluklar. :) Kutsal bir mesleğin var, amacın hayat kurtarmak. Bunun için şehrin bir önemi yok bence. Her yerde size ihtiyaç oluyor.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Duyar kasmışlar işte her zaman olduğu gibi. Türk izleyicisi sever böyle şeyleri.