Fenerbahçe Lige 3 Puanla Başladı! | Ç.Rizespor 1-2 Fenerbahçe

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şu penaltı Rize-GS maçında GS'ye verilseydi eğer; Rize başkanı ''getirin silahımııı'' diye olağanüstü tepkiler gösterecek, tüm Türkiye ayağa kalkacak, Ali Koç acele şekilde basın toplantısı yapıp ''Rize'de olanları gördünüz'' diyecek, hakemin anında düdüğü asılacak ve soran olursa Galatasaray hakemlerle kazanılıyor algısı oluşturulacaktı.

Ama rakip takım GS değildi, o yüzden hiçbir günah yoktu...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Rizeli futbolcu Valencia'nın kafa topuna çıkmasını engelliyor bariz penaltı. Ayrıca ilk yarıda verilmeyen bir penaltı daha var oyna devam :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Şu penaltı Rize-GS maçında GS'ye verilseydi eğer; Rize başkanı ''getirin silahımııı'' diye olağanüstü tepkiler gösterecek, tüm Türkiye ayağa kalkacak, Ali Koç acele şekilde basın toplantısı yapıp ''Rize'de olanları gördünüz'' diyecek, hakemin anında düdüğü asılacak ve soran olursa Galatasaray hakemlerle kazanılıyor algısı oluşturulacaktı.

Ama rakip takım GS değildi, o yüzden hiçbir günah yoktu...

Rize başkanı hakemle ilgili konuşmuş. "Bu hakem değil, bunu sokaktan bulup getirmişler. Bu hakemlerle lig bitmez." demiş.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Rize başkanı hakemle ilgili konuşmuş. "Bu hakem değil, bunu sokaktan bulup getirmişler. Bu hakemlerle lig bitmez." demiş.
İşte anlatmaya çalıştığım da bu, aynı hakem GS maçından sonra ise “silahım nerede silahımı getirin silahım olsaydı hakemi vururdum” minvalinde açıklamalar yapmış ve ateş püskürmüştü.

Penaltıdır, değildir olayına girmiyorum sadece aynı olay GS’ye olsaydı Türkiye’nin ayağa kalkacağı, hakemlerin düdüklerinin asılacağı ve Ali Koç’un “Rize’de yaşananları gördünüz” diye basın açıklaması yapacağı gerçeğini söylüyorum çünkü bunlar yaşandı. Türkiye’yi algılarla ayağa kaldırdılar futbol camiası olarak, hakemin düdüğü asıldı ve Rize-GS maçına yönelik FB başkanı Ali Koç basın açıklaması yaptı. Rize başkanı ise “silahım olsa hakemi vururdum” diyecek noktaya götürdü işi.

Galatasaray ak kaşık değil. Ama Fenerbahçe hiç değil. Ben bu tür durumlarda Fenerbahçe’ye karşı destek olunmasına, çifte standart durumlarına karşı çıkıyorum yoksa hakemler de insandır, hata yapar elbet...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İşte anlatmaya çalıştığım da bu, aynı hakem GS maçından sonra ise “silahım nerede silahımı getirin silahım olsaydı hakemi vururdum” minvalinde açıklamalar yapmış ve ateş püskürmüştü.

Penaltıdır, değildir olayına girmiyorum sadece aynı olay GS’ye olsaydı Türkiye’nin ayağa kalkacağı, hakemlerin düdüklerinin asılacağı ve Ali Koç’un “Rize’de yaşananları gördünüz” diye basın açıklaması yapacağı gerçeğini söylüyorum çünkü bunlar yaşandı. Türkiye’yi algılarla ayağa kaldırdılar futbol camiası olarak, hakemin düdüğü asıldı ve Rize-GS maçına yönelik FB başkanı Ali Koç basın açıklaması yaptı. Rize başkanı ise “silahım olsa hakemi vururdum” diyecek noktaya götürdü işi.

Galatasaray ak kaşık değil. Ama Fenerbahçe hiç değil. Ben bu tür durumlarda Fenerbahçe’ye karşı destek olunmasına, çifte standart durumlarına karşı çıkıyorum yoksa hakemler de insandır, hata yapar elbet...
Her sene aynı şeyler Fenerbahçe'ye pozitif bir şey olunca Galatasaraylılar çıldırıyor, Galatasaray'a pozitif bir şey olunca Fenerbahçeliler. :A

Sorun şu ki hakemler berbat, ülkede futbol üst güçler tarafından yönetiliyor. Yine de bağımlısı olmuşuz takip ediyoruz işte bu saçma düzenin içindeki ligimizi. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Yaaa hocam şu yazdığına kendin bile inanmıyorsun bence yoksa karşı açıklama yapardım da :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
İlk hafta ve daha yedekde bir 11 daha olan bir Fenerbahçe..

Dağınık bir yapımız vardı ama 2-3 hafta var ama GS maçına kadar iyi bir iskelet oluşması lazım.

Bitirici bir forvet lazım.Frey çaba vardı ama okadar..

Caner ve Gökhan farkı hemen belli oluyor; kanat oyuncusu izlemeyi özlemişim.

Sosada kaliteli ayak,kaliteli ayaklarla kazanılan bir maç oldu zaten.

Penaltı olayında ilki açık penaltıydı, diğerini çok kere izlemek lazım.Adamın eliyle boğazını blocklamasını anlamak için.

Neticede öyle yada böyle deplasmanda kazanılan bir maç oldu, yeni isimlerin ileride daha faydalı olduğu ve takımın daha zamana ve iyi bir forvete ihtiyacı olduğu belli.

Hayırlısı olsun 3 puan. Umarım o sene artık BU SENEDİR.

Başarılar Fenerbahçe.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk hafta ve daha yedekde bir 11 daha olan bir Fenerbahçe..

Dağınık bir yapımız vardı ama 2-3 hafta var ama GS maçına kadar iyi bir iskelet oluşması lazım.

Bitirici bir forvet lazım.Frey çaba vardı ama okadar..

Caner ve Gökhan farkı hemen belli oluyor; kanat oyuncusu izlemeyi özlemişim.

Sosada kaliteli ayak,kaliteli ayaklarla kazanılan bir maç oldu zaten.

Penaltı olayında ilki açık penaltıydı, diğerini çok kere izlemek lazım.Adamın eliyle boğazını blocklamasını anlamak için.

Neticede öyle yada böyle deplasmanda kazanılan bir maç oldu, yeni isimlerin ileride daha faydalı olduğu ve takımın daha zamana ve iyi bir forvete ihtiyacı olduğu belli.

Hayırlısı olsun 3 puan. Umarım o sene artık BU SENEDİR.

Başarılar Fenerbahçe.
dikkatli olmamız lazım @The_Erinch

• Beğendim
Reactions: The_Erinch