Fenerbahçe Lige 3 Puanla Başladı! | Ç.Rizespor 1-2 Fenerbahçe

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
5c8d482845d2a05010d519e9.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 2020-2021 sezonu Çaykur Rizespor - Fenerbahçe maçıyla başlıyor.

İki takımın arasında oynanan son 10 maçın skorları şöyle:

Screenshot 2020-09-11 172616.jpg

İlk 11'ler:

Çaykur Rizespor XI
: Gökhan, Moroziuk, Chatziisaias, Selim, Melnjak, Boldrin, Abdullah, Vetrih, Samudio, Baiano, Skoda.

Fenerbahçe XI: Altay, Gökhan, Serdar, Zanka, Caner, Gustavo, Tolga, Ferdi, Deniz, Thiam, Frey.

Hakem: Arda Kardeşler
Stadyum: Çaykur Didi Stadyumu - Seyircisiz
Saat: 20.00
Yayın: Bein Sport HD 1

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Forvet eksikliğimiz var ve kalemizde de Altay var. Beraberlik çıkacağını düşünüyorum. Umarım bu sezon Altay 1-2 maçta patladıktan sonra Erol Bulut da Ersun hocam gibi Altay ısrarını sürdürmez ve kaleyi Harun'a emanet eder.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Lig başladı demek. Ben bir kaç hafta odaklanamam gibi. Kicktipp, ona da konsantre olamam. Tahminleri çok önceden salladım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Fenerbahçe şov yaparak handikaplı kazanacaktır. Ligin açık ara en iyi kadrosuna sahip takımı. Rizespor zaten daima malum, Fener'e zorluk çıkaran takım değil. Fenerbahçe her türlü kazanır. Kazandı bile. :bhr:
Oo ilk haftadan totem savaşları başlamış demek :A Yarın bu mesaja @bazinga nın vereceği yanıttan korkuyorum...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fenerbahçe şov yaparak handikaplı kazanacaktır. Ligin açık ara en iyi kadrosuna sahip takımı. Rizespor zaten daima malum, Fener'e zorluk çıkaran takım değil. Fenerbahçe her türlü kazanır. Kazandı bile. :bhr:
Oo ilk haftadan totem savaşları başlamış demek :A Yarın bu mesaja @bazinga nın vereceği yanıttan korkuyorum...

Keşke hiç girmeseydi @Tolstoyevski bu toplara Utku beyciğim, şimdi @bazinga gaza gelecektir ve totemin kitabını yazacaktır. Zaten kalecimiz yok, orta sahamız yok, bir kanadımızda Babel var, forvetlerimiz El-Tendon ve Diagne... (Böyle tek tek sayınca da baya leş gibi kadromuz varmış. :A) Üzerine @bazinga'nın totemiyle 4-5 tane falan yeriz ilk haftadan diye düşünüyorum. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3.Aykut Kocaman dönemi hayırlı olsun 11 onun sinyalini veriyor maalesef.
Jailson-Ozan varken Tolga ne? Garry'i kanada atıp Thiam forvet oynaması lazımken niye gidip Frey denen kazama oynar? Bu maçı kazanabiliriz ama bu kafa yapısıyla şampiyonluk zor. Sosa-Mhy-Gustavo orta sahası da oluşturmazsın ilerleyen haftalarda o zaman bugün Deniz-Gustavo-Tolga çıkıyorsan Sosa ya da Mhy 1 tanesi yedek olur.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Keşke hiç girmeseydi @Tolstoyevski bu toplara Utku beyciğim, şimdi @bazinga gaza gelecektir ve totemin kitabını yazacaktır. Zaten kalecimiz yok, orta sahamız yok, bir kanadımızda Babel var, forvetlerimiz El-Tendon ve Diagne... (Böyle tek tek sayınca da baya leş gibi kadromuz varmış. :A) Üzerine @bazinga'nın totemiyle 4-5 tane falan yeriz ilk haftadan diye düşünüyorum. :A
Hayır bir de @Tolstoyevski normalde 4876296529 satır yorum yazar. Gitmiş şimdi 2 satırlık cılız bir totem yapmış. İşe de yaramaz bu, bir de üstüne yarın hem kadro hem karşı totem sebebiyle yok oluruz artık. Ah Tols ah...

primary-share.png

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bugün en az 3 farkla kazanırsak yarınki konunuza yorum yazmayacağım. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hayır bir de @Tolstoyevski normalde 4876296529 satır yorum yazar. Gitmiş şimdi 2 satırlık cılız bir totem yapmış. İşe de yaramaz bu, bir de üstüne yarın hem kadro hem karşı totem sebebiyle yok oluruz artık. Ah Tols ah...

primary-share.png

Gerçekten bu totem @Tolstoyevski gibi bir barona yakışmamış Utku beyciğim, acaba ne kadar totem yaparsam yapayım durduramam bu Fenerbahçe'yi diye mi düşündü... :A

Bugün en az 3 farkla kazanırsak yarınki konunuza yorum yazmayacağım. :A

Benim bildiğim Fenerbahçe bu maçı en az 4 farkla kazanır ve lige olumlu bir başlangıç yapar. :A Hatta bu gelişmenin akabinde @HeisenBerg şampiyonluğunuzu ilan eder. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

primary-share.png
Gerçekten bu totem @Tolstoyevski gibi bir barona yakışmamış Utku beyciğim, acaba ne kadar totem yaparsam yapayım durduramam bu Fenerbahçe'yi diye mi düşündü... :A

Benim bildiğim Fenerbahçe bu maçı en az 4 farkla kazanır ve lige olumlu bir başlangıç yapar. :A Hatta bu gelişmenin akabinde @HeisenBerg şampiyonluğunuzu ilan eder. :A
Derin planlar içerindeyim siz bakmayın görünene, görünmeyenin ötesinde bir görüneeeeen vardır... :A

Yarınki maç için de planlarım var... @bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Geleneksel bir maçla şampiyonluk geldi havasına giren FB taraftarı dönemine hepiniz hoşgeldiniz. Takribi bir 10 hafta maçlardaki en ufak hareketten bile yüzlerce videolar çıkarılacak. Daha sonra yavaştan hakemlere ve federasyona suç atılmaya başlanacak. Sezon sonuna doğru da Başakşehir'e destek vererek bitişi yapacaklar.

İşin şakası bir yana bol kaoslu ve zevkli bir sezon olsun. :D

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ses efekti fena olmamış bu arada, hiç yoktan iyidir en azından. Seyircisiz maç resmen tuzsuz ekmek gibi. Yapay tuz da bir nebze idare ediyor...

Bu arada Thiam'ı bonservissiz transfer etmiş olmaları... Seneler sonra da olsa er ya da geç bir şeyler çıkacaktır açığa çünkü Aykut Kocaman'ın da dediği gibi: ...