Menajerimi Ara - Tanıtım Fragmanları | Star TV - Yeni Dizi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yeni fragman da güzel ama ben çıkan her şeye bunu demekten sıkıldım artık ilk bölüme demek istiyorum. Çekip çekip turşusunu mu kuruyorlar. :(

Dicle ve Barış'ın tanışma sahnesi orijinaliyle aynı yazıcı şeysi. :A @Özgür @mesmeso61
Bence yayın tarihi yarın açıklanır diyorum bu fragmanın üstüne. :A 10 gün de tarihli tanıtım verilir. 25 Ağustos hayırlı olsun şimdiden. :A

Gerçi yayın tarihi kesin yeni fragmanla duyurulur ama içimdeki ses hala 25 diyor. .A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Bence yayın tarihi yarın açıklanır diyorum bu fragmanın üstüne. :A 10 gün de tarihli tanıtım verilir. 25 Ağustos hayırlı olsun şimdiden. :A

Gerçi yayın tarihi kesin yeni fragmanla duyurulur ama içimdeki ses hala 25 diyor. .A
Yok artık yeni fragman falan vermezler bununla duyurulur. Zaten vermesinler de yeter. :A Valla benim pek ümidim kalmadı bu kadar tanıtıma rağmen Eylül'e kalırsa şaşırmayacağım artık. Tarihli fragman ne güzel daha etkili olurdu. :(

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oha son fragman harika. :eek: Çekilen tüm bölümlerden konuklar var. :A @Aserat

Çağataylı bölümü çok merak ediyorum. :Z

Nebahat Çehre, Andrea’nın çiçekçide kaprisli dediği kadını oynayacak demek. :A Edis ve Melisa da dönem işinde sanırım, acaba şu yangınlı çekimi mi değiştirdiler de kavga ediyorlar. :Z

Özge’den bahsedildiğine göre o da konuk olacak yakında. :Z

• Harika

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061

Nebahat Çehre, Andrea’nın çiçekçide kaprisli dediği kadını oynayacak demek. :A Edis ve Melisa da dönem işinde sanırım, acaba şu yangınlı çekimi mi değiştirdiler de kavga ediyorlar. :Z

Gerçekten MÜTHİŞ ÖTESİ EFSANE MÜKEMMEL HARİKA vs. olmuş keşke tarih bu fragmanla açıklansaydı. :oley: Son fragman da iyiydi ama sadece aşk dizisiymiş gibi bir izlenim veriyordu o yüzden Masterchef + Beşiktaş maçı karşısına bu fragmanla çıkılması aşırı doğru karar. :Z

Özge'ye güzel laf sokulmuş ayrıca. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gerçekten MÜTHİŞ ÖTESİ EFSANE MÜKEMMEL HARİKA vs. olmuş keşke tarih bu fragmanla açıklansaydı. :oley: Son fragman da iyiydi ama sadece aşk dizisiymiş gibi bir izlenim veriyordu o yüzden Masterchef + Beşiktaş maçı karşısına bu fragmanla çıkılması aşırı doğru karar. :Z

Özge'ye güzel laf sokulmuş ayrıca. :A
Ne diyor Özge’ye orayı bir türlü anlayamadım hem Fatih Artman’ın sesi çok tok ve hızlı konuşuyor hem de müzikten anlaşılmıyor bir şey. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061

Dönem işi değil de reklam çekimi gibi bir şeydir Edis oyuncu değil. :A Ben Gökçe Bahadır'lı bölümde o konu işlenir diyordum. :A

Çağatay yine kasıntılığını göstermiş. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dönem işi değil de reklam çekimi gibi bir şeydir Edis oyuncu değil. :A Ben Gökçe Bahadır'lı bölümde o konu işlenir diyordum. :A

Çağatay yine kasıntılığını göstermiş. :A
Belki değiştirdiler ne biliyorsun. :A Klip falan da olabilir. :A

Ne alaka nesi kasıntı. :A

• Güldürdün