Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
page.jpg

Med Yapım ve Ay Yapım'ın yeni filmi 'Benden Ne Olur'un kadrosuna yeni üç isim dahil oldu!

Aslı T. Kızmaz'ın aynı adlı kitabından uyarlanacak olan ve başrollerinde Hazal Kaya ile Onur Tuna'nın rol alacağı 'Benden Ne Olur' filminin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Hayatının bir bölümünü “Benden ne olur?” sorusuyla geçiren gözü kara bir kadının (Sertab Bal) hikayesini anlatacak olan filmin kadrosuna Cem Belevi ve Nur Fettahoğlu katıldı.

Fetahoğlu'nun Harika karakterini canlandıracağı filmde şu sıralar 'Sen Çal Kapımı' dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Elçin Afacan'da Gamze karakteri ile yer alacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
FOXPlay'de çok reklam oluyor abla ya. :( YouTube'da varmış, oradan bakarım eğer başlarsam.

Ha varmıymış youtube de bencede ordan izle fox playın reklamları bıktırıyor ben yasak elmayı youtubeden indirdim öyle izliyorum youtube de reklam varda hemde nette donuyor videolar :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ha varmıymış youtube de bencede ordan izle fox playın reklamları bıktırıyor ben yasak elmayı youtubeden indirdim öyle izliyorum youtube de reklam varda hemde nette donuyor videolar :D
4N1K'yı izlerken reklamlar ile bıktırmıştı abla FOXPlay. :A Daha girmem o uygulamaya zorunda kalmadığım sürece. :F

Aynen, YouTube baya iyi oluyor dizileri izlerken. :A FOXPlay'den iyidir reklam konusunda.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com