alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
3. sınıf Brezilya pembe dizileri gibi her sezon oyuncu değiştiren dizinin fanı söylemesin bunu. :A
Her sezon oyuncu değiştirmiyor, her dizide olduğu gibi yeni sezonda oyuncu giriş-çıkışı oluyor. Brezilya dizilerine 3.sınıf demeye de hakkın yok, Türk dizileri sanki 1.sınıf. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Her sezon oyuncu değiştirmiyor, her dizide olduğu gibi yeni sezonda oyuncu giriş-çıkışı oluyor. Brezilya dizilerine 3.sınıf demeye de hakkın yok, Türk dizileri sanki 1.sınıf. :F
Onu demiyorum 2-3 sezonluk karakterleri canlandıran oyuncuların değişip yenilerinin gelmesini diyorum. :A Neyse ki her seferinde kendisini rezil edecek bir şey yapıyor bu dizi. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay hadi inş. :Z Bu dizi salı, Kırmızı Oda da cuma olursa tadından yenmez. :Z
Aslında ben ''İyi Günde Kötü Günde'' cuma olur diye düşünüyordum ama kanalın 'Babil' dizisi var. Bu mantıkla ''İyi Günde Kötü Günde'' dizisi perşembeye gelebilir, ''Kırmızı Oda'' da cumaya gelir.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Onu demiyorum 2-3 sezonluk karakterleri canlandıran oyuncuların değişip yenilerinin gelmesini diyorum. :A Neyse ki her seferinde kendisini rezil edecek bir şey yapıyor bu dizi. :A
Çocuk üniversite sınavına hazırlanacağı için ayrıldı belki, hadi buna da laf etsene. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aslında ben ''İyi Günde Kötü Günde'' cuma olur diye düşünüyordum ama kanalın 'Babil' dizisi var. Bu mantıkla ''İyi Günde Kötü Günde'' dizisi perşembeye gelebilir, ''Kırmızı Oda'' da cumaya gelir.
İyi Günde Kötü Günde hafta sonu olur diğer günlerde ihtimali çok düşük. :A Kırmızı Oda'yı da başka bir doktor diziyle aynı güne koymak çok saçma olur üstelik İstanbullu Gelin etkisi de varken.

Valla Acun'un zamanında Jet Sosyete ve Kızım için yaptığı isabetli gün seçimlerini düşünerek duamı ediyorum 2 sezon öncesindeki gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyi Günde Kötü Günde hafta sonu olur diğer günlerde ihtimali çok düşük. :A Kırmızı Oda'yı da başka bir doktor diziyle aynı güne koymak çok saçma olur üstelik İstanbullu Gelin etkisi de varken.

Valla Acun'un zamanında Jet Sosyete ve Kızım için yaptığı isabetli gün seçimlerini düşünerek duamı ediyorum 2 sezon öncesindeki gibi. :A
DEK çarşamba zaten. O Ses Türkiye maratonu var, geriye perşembe ve cuma kalıyor zaten. Star'ın programını da düşünüyorum, İyi Günde Kötü Günde'yi bence hafta sonuna koymazlar. Yani hafta içine koyarlar gibi, aslında tam pazar günü gidecek bir dizi deneseler keşke. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
DEK çarşamba zaten. O Ses Türkiye maratonu var, geriye perşembe ve cuma kalıyor zaten. Star'ın programını da düşünüyorum, İyi Günde Kötü Günde'yi bence hafta sonuna koymazlar. Yani hafta içine koyarlar gibi, aslında tam pazar günü gidecek bir dizi deneseler keşke. :D
Niye hafta içi olmasın ki kadro, konu bas bas bağırıyor hafta spnuyum diye. :A korona olmasa yazın çarşamba yayınlanacakmış ama o ihtimal de kalktığı için mecburen yolcu. :A

Neyse şu gün stresi beni çok yoruyor ikisi de güzel günlerde olsun yeter. :A Normalleşmeye ihtiyacım var. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Niye hafta içi olmasın ki kadro, konu bas bas bağırıyor hafta spnuyum diye. :A korona olmasa yazın çarşamba yayınlanacakmış ama o ihtimal de kalktığı için mecburen yolcu. :A

Neyse şu gün stresi beni çok yoruyor ikisi de güzel günlerde olsun yeter. :A Normalleşmeye ihtiyacım var. :A
Bu gidişle diziler ara verebilir sonbahardaki duruma göre, umarım bol stok ile gidiyorlardır...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Günde hala 900 vaka varken hala setler devam ediyor ve kanallar da aylardır dizi yayınlayamadıkları için zorda o yüzden gerekli önlemlerle devam ederler.
Setler durduğunda olay daha anlaşılamamıştı, 4000-5000 vaka civarı geliyordu maalesef. Ülkemizde pandeminin merkezi İstanbul, dizi çekimlerinin büyük çoğunluğu da orada gerçekleşiyor. O konuda emin değilim açıkçası, sağlık her şeyden önemli sonuçta bir yere kadar zorlanır bu durum da.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tuba Büyüküstün fanları bir işe yarıyor sonunda. :A İlk bölümde sosyal medyayı yıkıp geçmeli. :Z

Screenshot_20200731_234149.jpg

@Özgür @alperuz @Yiğitt @mesmeso61 @xemrexxx