'Fatma' Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,875
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Fatma' dizisinin yönetmeni belli oldu!

Yapımcılığını Başak Abacıgil'in üstlendiği, senaryosunu ise Özgür Önürme'nin kaleme aldığı; kadrosunda Burcu Biricik ile Gökçe Eyüboğlu'nun yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturacak.

Sıradan bir temizlikçiden seri katile dönüşen genç ve güzel bir kadının hikayesini konu alan dizinin çekimleri önümüzde ki hafta başlayacak.

'Fatma' yeni yılda Netflix'te!

• Harika
Reactions: Aserat and Gizmen
Güzel isimler. Netflix Türk dizilerine devam etsin.

Biz de merak ve heyecanla bekliyoruz ama şu ismi değişin gözünüzü seveyim. :(

Yoo Fatma diyelim yani Burcu'nun varlığını her fırsatta öne çıkaralım ki başrol olmasına sürekli burun kıvıranların gözüne sokalım. :A
Burcu’nun böyle bir şeye ihtiyacı mı var kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsun. :A Kadının başarısı ve yeteneği ortada. Ama isim cidden dizi ismine uygun değil, kötü.

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Burcu’nun böyle bir şeye ihtiyacı mı var kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsun. :A Kadının başarısı ve yeteneği ortada. Ama isim cidden dizi ismine uygun değil, kötü.
Valla ben bir şeyi kanıtlamaya çalışmıyorum da mecbur ediliyorum. :A Zaten lafım sana değildi niye bir anda parladın aşko. :A

Sonuçta bu diziyi kimse ismi için izlemeyecek o yüzden sorun yok bence. TV'de bundan bin kat kötü isimler var. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Valla ben bir şeyi kanıtlamaya çalışmıyorum da mecbur ediliyorum. :A Zaten lafım sana değildi niye bir anda parladın aşko. :A

Sonuçta bu diziyi kimse ismi için izlemeyecek o yüzden sorun yok bence. TV'de bundan bin kat kötü isimler var. :A
Bana demediğini biliyorum ben de sana Burcu’nun başarısı ortada bırak isteyen istediğini desin ne diye uğraşıyorsun diyorum. :D

Niye parlayacam ki sadece kötü bir isimde bu kadar diretmene anlam veremiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Bana demediğini biliyorum ben de sana Burcu’nun başarısı ortada bırak isteyen istediğini desin ne diye uğraşıyorsun diyorum. :D

Niye parlayacam ki sadece kötü bir isimde bu kadar diretmene anlam veremiyorum. :A
Burcu'ya edilen laf bana edilmiş sayılır o yüzden kabarıyorum aşko elimde değil. :A

Değişirse değişir değişmezse değişmez işte sessizce bekleyelim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Burcu'ya edilen laf bana edilmiş sayılır o yüzden kabarıyorum aşko elimde değil. :A

Değişirse değişir değişmezse değişmez işte sessizce bekleyelim. :A
Ay bayılıyorum senin sevdiğin isimler ya da işler eleştirilirken böyle süt gibi olmana. :A Netflix Fatma diye bir diziyi başka bir oyuncuyla yapsa neler derdin. :A

Mesela Dilan Çiçek Deniz gibi düşük yetenekli biri başrolde olsa tabii laf ederdim ona sen bile laf ediyorsun. :A Ama şu anda her şey on numara ve eleştirmek için hiçbir neden yok. :Z
Alakayı kuramadım. :A

İşte isim 10 numara değil. :A Bunun yabancı ismi nasıl olur acaba. :A Hakan ve Atiye’ye laf etmişsin üstte ama onlar en azından daha iyiydi ve yabancı ismi de uyumluydu. :A Özellikle Atiye-Gift. :A