OSM - Fav10 Ligi 2. Sezon | 27 Temmuz - 2 Ağustos Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 2. Sezon.jpg

Fav10 Ligi'nde 2. sezon tüm hızıyla devam ediyor...

Katilimcilar.png

Geçtiğimiz haftanın sonu itibariyle Fav10 Ligi'nde transfer dönemi lig sonuna kadar, kalıcı olarak kapandı. Menajerler kadrolarını güçlendirdiler, kadro değerlerini arttırdılar ve ligin ikinci yarısına takımlarını hazır hale getirdiler. Bakalım ikinci yarının ilk haftasında bizleri neler bekliyor?

Bu haftanın transfer duyuruları, haberler, fikstür ve puan durumu paylaşımlarının tamamı bu başlık altından yapılacaktır. Böylece puan durumunu, fikstürü ve maç sonuçlarını rahatlıkla görebileceksiniz.

İyi oyunlar...​

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Gerekli24 diğer konudaki mesajları okudum, kaşifle alakalı sorun yaşamışsın ve gördüğüm kadarıyla transfer listesinde de alabileceğin bir oyuncu kalmamış. Bir tane orta saha oyuncusu transfer etme hakkın var ama şimdi kaşif göndersen bile 15 saat sonra dönecek. Bu yüzden bugün 23:59'a kadar vaktin var. Başka mevkilere transfer yapamazsın yalnız. Bilgin olsun...

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Tatilde olduğum için transfer tarihini unuttum ve ortasahada eksik kaldım.Forvette ise bir haydi fazlam var.Bir şekilde sezonu en iyi yerde tamamlamaya çalışacağız.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Gerekli24 diğer konudaki mesajları okudum, kaşifle alakalı sorun yaşamışsın ve gördüğüm kadarıyla transfer listesinde de alabileceğin bir oyuncu kalmamış. Bir tane orta saha oyuncusu transfer etme hakkın var ama şimdi kaşif göndersen bile 15 saat sonra dönecek. Bu yüzden bugün 23:59'a kadar vaktin var. Başka mevkilere transfer yapamazsın yalnız. Bilgin olsun...
Beni 4 deplasman üst üste batırdı Altay maçından sonra iki deplasman var Adana Demir deplasmanı Balıkesir deplasmanı

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@Sherlock sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu sefer garantiye alıp unutmamak için kaşife para verip erken getirdim ve oyuncumu aldım. Birinin hakkına girdiysem veya böyle düşünen varsa da hakkını helal etsin.
@Araf @batuhankaralar @Felon @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy @BuraK @12.Adam @UgrArks @HeisenBerg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Keçiörengücü’nün keçileri, “Gerçek keçi biziz!” diyerek yıldız futbolcumuz ve aynı zamanda da kaptanımız olan Lionel Messi’ye tenhada tepmiştir, bu yüzden kendisi sakatlanmıştır... 🐐

Gerekeni yapacağız, Messi’mize de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz... @Dosi

52BA9375-C606-41DF-BD0C-B584C81DEED0.jpeg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Keçiörengücü’nün keçileri, “Gerçek keçi biziz!” diyerek yıldız futbolcumuz ve aynı zamanda da kaptanımız olan Lionel Messi’ye tenhada tepmiştir, bu yüzden kendisi sakatlanmıştır... 🐐

Gerekeni yapacağız, Messi’mize de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz... @Dosi

Ekli dosyayı görüntüle 90318
Dur biz daha oynamadık ki :eek: (b)

Edit:
Ha jeton düştü :A maç öncesi haletmişler :A
Geçen seferde sahayı keçiler basmıştı :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çok kazanmamız gereken bir maçı kaybettik.10. sıradayız ancak 9. ile aramızda 10 puan var.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Sherlock geçen sefer bana çelme takmıştın, öcümüzü aldık :A 🐐
İkinci en iyi orta saha oyuncum Holgate uzun süredir çift sarı kartı vardı ve sinirimi bozuyordu. Sert oyna kırmızı ye kurtulalım demiştim gidip kendi taraftarımız ile ağız dalaşına girmiş :A
Neyse 1 maç ceza yalnız. Sonra cezasız rahat rahat oynar.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Sherlock geçen sefer bana çelme takmıştın, öcümüzü aldık :A 🐐
En iyi oyuncum Holgate uzun süredir çift sarı kartı vardı ve sinirimi bozuyordu. Sert oyna kırmızı ye kurtulalım demiştim gidip kendi taraftarımız ile ağız dalaşına girmiş :A
Neyse 1 maç ceza yalnız. Sonra cezasız rahat rahat oynar.
yok artık ben yenildim yıldız oyuncular iyi oynayamıyor şunlara örnek olacak adamlar lazım

• Beğendim
Reactions: Dosi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Herkes transfer yapıyor ben ise satışta olan oyuncularımı 26.07.2020 23.55de geri çektim kural bozulmasın diye kurallara uymayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz sayın @Sherlock

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...