TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
DEFALARCA ifşa ettin dokunulmazlığı kazananları ve bunu asla kabul etmedin!!!!!!!!! "Ben niye ifşa edeyim, ben yapmam öyle şey. Kesin değil. Kesin olsa demem, izleyin benden özür dileyeceksiniz" gibi SAÇMA cevaplar verdin. Sonuç olarak ifşaladıkların hep çıktı ve özür dilemedin bile. senin YÜZÜNDEN kaç defa yarışmayı izlemedik!!
Kabul etmedin asla. Özür dilerim yanlışlıkla belirttim diyeceğine daha sen bize çemkirdin ve bunu 6362638733 kere yaptın!

Ama eminim yine aynı şeyleri tekrarlayacaksın herzaman ki gibi.

Sanki yarışmayı izliyordun da zeynep :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Neyinden özür dileyeceğim acaba ben o gün inşallah sercan potaya çıkar anlamında inşallah doğrudur dedim bunu yanlış anladınız özür dileyecek bişi yok!
Ünlüler öndeyken 'sevinsinler kazanan gönüllüler olmuş' dediğin çok cümle oldu
Defalarca diye yazdım, ben en son ki ifşanı demiyorum. Tüm yaptığın ifşalara diyorum. Benim yarışmayı izleme keyfimş elimden aldın defalarca.
Al tekrar yazayım. İyi oku.
DEFALARCA ifşa ettin dokunulmazlığı kazananları ve bunu asla kabul etmedin!!!!!!!!! "Ben niye ifşa edeyim, ben yapmam öyle şey. Kesin değil. Kesin olsa demem, izleyin benden özür dileyeceksiniz" gibi SAÇMA cevaplar verdin. Sonuç olarak ifşaladıkların hep çıktı ve özür dilemedin bile. senin YÜZÜNDEN kaç defa yarışmayı izlemedik!!
Kabul etmedin asla. Özür dilerim yanlışlıkla belirttim diyeceğine daha sen bize çemkirdin ve bunu 6362638733 kere yaptın!

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Ünlüler öndeyken 'sevinsinler kazanan gönüllüler olmuş' dediğin çok cümle oldu
Defalarca diye yazdım, ben en son ki ifşanı demiyorum. Tüm yaptığın ifşalara diyorum. Benim yarışmayı izleme keyfimş elimden aldın defalarca.
Al tekrar yazayım. İyi oku.

he he saçma tşkler zeynep

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Ya şakamısın sen. Ben izlerken yorum yapıp ifşanı gördüm ki tepki gösteriyorum. Her hafta düzenli dokunulmazlığı izleyen biriyim. Konseyi falan ve ada hayatını izlemiyorum sadece.

Kaç kere yazdın izlemeyi bıraktım diye ya zeynep lütfen senle tartışmak istemiyorum uzatmayalım lütfen
son kez yazıyorum ifşa falan yapmadım ben..

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kaç kere yazdın izlemeyi bıraktım diye ya zeynep lütfen senle tartışmak istemiyorum uzatmayalım lütfen
son kez yazıyorum ifşa falan yapmadım ben..
Dokunulmazlık harici dedim herzaman. Tartışmaya gerek yok zaten çünkü karşımda kendini doğrucu gören. Hiç hata yaptığını kabul etmeyen ve karşısındakileri anlamayan,i biri var.
Tamam canım biz hepimiz yanlış izleyip yanlış yorumluyoruz ve senide yanlış anlıyoruz. Haydi iyi geceler ✋

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Dokunulmazlık harici dedim herzaman. Tartışmaya gerek yok zaten çünkü karşımda kendini doğrucu gören. Hiç hata yaptığını kabul etmeyen ve karşısındakileri anlamayan,i biri var.
Tamam canım biz hepimiz yanlış izleyip yanlış yorumluyoruz ve senide yanlış anlıyoruz. Haydi iyi geceler ✋

Kendini her zaman doğrucu haklı gören sensin ben her zaman anlayışımlıdır bir sen görmüyorsun cnm benim iyi geceler...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kendini her zaman doğrucu haklı gören sensin cnm benim iyi geceler...
Ben hep haklıyım çünkü :bhr: ama hata yaptığımda da yanlış anladım diye defalarca yazmışlığım var. Türkçemden dolayı yanlış ifade ve anlama gibi kabullenme mesajım çok. Sana da yazmışlığım var hatta ama Merak etme sana karşı evet genelde haklı olduğumu düşünüyorum :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Sütlaç lafına alınanlar olmuş :A :A Filmi çok beğendik, oyuncular da güzel oynamış. O zaman devamını çekelim dedik :A

+ Bonus