TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,099
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son 5 sezon dokunulmazlığı kazanan kimse şampiyon olamamış, bu durumda Barış şampiyondur diyebilir miyiz :D

İkinciyi öğrenmek için izliyoruz biz zaten. :A Şampiyon belli. :Z

EcqyNVNXsAIivED

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Son 5 sezon dokunulmazlığı kazanan kimse şampiyon olamamış, bu durumda Barış şampiyondur diyebilir miyiz :D

Ya yazmayayayım diyorum da dayanamadım şampiyon olan isimlerin hepsi yarışmaya damga vuruyorlardi performanslarıyla. Barış dediğiniz adam ne kaptanlık aldı ne de dokunulmazlık kazandı. Böyle birisi mi şampiyon olacak Allah aşkına. Yarışma başında zayıf yarışmacıları yenerek istatistik kasmış gelmiş konuşuyorsunuz. Bireyselde hiçbir şey yapamadı :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ya yazmayayayım diyorum da dayanamadım şampiyon olan isimlerin hepsi yarışmaya damga vuruyorlardi performanslarıyla. Barış dediğiniz adam ne kaptanlık aldı ne de dokunulmazlık kazandı. Böyle birisi mi şampiyon olacak Allah aşkına. Yarışma başında zayıf yarışmacıları yenerek istatistik kasmış gelmiş konuşuyorsunuz. Bireyselde hiçbir şey yapamadı :A
Adamın biz seyircilerden tek farkı oyunları daha yakından izlemesiydi. :A Ne zaman televizyonu açsam Barış kenarda oturuyordu. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Ben hep haklıyım çünkü :bhr: ama hata yaptığımda da yanlış anladım diye defalarca yazmışlığım var. Türkçemden dolayı yanlış ifade ve anlama gibi kabullenme mesajım çok. Sana da yazmışlığım var hatta ama Merak etme sana karşı evet genelde haklı olduğumu düşünüyorum :D

İşte bozuk türkçenden dolayı ben yanlış anladın benle ilgili konuda haklı değilsin kusura bakma :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,938
Puanı
1,060
İşte bozuk türkçenden dolayı ben yanlış anladın benle ilgili konuda haklı değilsin kusura bakma :D
Hahha :F
"Bozuk Türkçem" eskide kaldı. Şimdi çok çok çok çok iyi ve unutmaki benimle aynı fikirde çok kişi var yani yanılan sensin ben değil.

Artık yormayalım birbirimizi. Hadi sana iyi forumlar.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Kendimi yormayacağım.
Tamam Melek, haklısın herşeyde haklısın. Bana Survivor konularında rica ediyorum artık yazma. Başka konularda görüşürüz 🖐

Ben haklı olduğumu düşündüğüm konularda haklıyım derim hep haklıyım demem :D
Ben yazmadım zaten akşam yazan sendin zeynepcim bana diyorsun sen yazıyorsun görüşürüz :D 🖐