TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,379
Puanı
1,060
Sen hatanı asla kabul etmeyen birisin. Bugünden söz etmiyorum. Genel olarak. Herzaman haklı doğrucu sensin.

Gerçi ben senle bu konuda yazışmayacağımı demiştim. Bak hatırladım şimdi. Sana iyi seyirler

Ben her zaman haklıyım doğruyum demedim!!

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
Şu cümleyi 850. kez falan kuruyorsunuz ve daha haklı olarak kurduğunuzu görmedim.

Konumuzun "bişi" ile ne alakası var bu arada, diyetteyim lütfen böyle besinlerin isimlerini benime konuşurken telaffuz etmeyin.
Birincisi yaptığın şey ayıp, açıklamayı yaptık ama aksini iddia edemiyorsunuz. Hiç oynamasa bile Barış destekçileri finale taşıyacaktı endişemiz yok :F

Bak Can yine ağlıyor :A :A Her seferinde ağlayarak kameralara oynuyor ve bunu görmüyorsunuz.

• Harika
Reactions: Angelica

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Birincisi yaptığın şey ayıp, açıklamayı yaptık ama aksini iddia edemiyorsunuz. Hiç oynamasa bile Barış destekçileri finale taşıyacaktı endişemiz yok :F

Bak Can yine ağlıyor :A :A Her seferinde ağlayarak kameralara oynuyor ve bunu görmüyorsunuz.
Ağlamasının kameralara oynamakla hiçbir alakası yok ki. Bu ülkede ağlamak zayıflık olarak görülüyor, bundan haberin vardır diye düşünüyorum. :F

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,437
Puanı
1,060
Açıkçası İlk 3 ü Berkan,Cemal ve Barış hakediyor.

Barış ilk zamanlar başarılıydı ama sonradan çok düştü...bir dahada toparlanamadı, toparlanamadığı için sms lere güvenerek hareket etmeye başladı.

Cemal benim için Survivor değildi ama beni yanılttı; performans olarak gerçekten çok hakkettiğini gösterdi.

Berkan ise dalgalı bir karaktere sahip,kırık biraz ama performans olarak son derece iyi bir ivme gösterdi; hırs olarak kesinlikle son 3 ü hakediyor.

Yasin... Her zaman işin show ve rating tarafı oldu. Nasıl buralara geldi onu bile anlamıyorum

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,379
Puanı
1,060
Açıkçası İlk 3 ü Berkan,Cemal ve Barış hakediyor.

Barış ilk zamanlar başarılıydı ama sonradan çok düştü...bir dahada toparlanamadı, toparlanamadığı için sms lere güvenerek hareket etmeye başladı.

Cemal benim için Survivor değildi ama beni yanılttı; performans olarak gerçekten çok hakkettiğini gösterdi.

Berkan ise dalgalı bir karaktere sahip,kırık biraz ama performans olarak son derece iyi bir ivme gösterdi; hırs olarak kesinlikle son 3 ü hakediyor.

Yasin... Her zaman işin show ve rating tarafı oldu. Nasıl buralara geldi onu bile anlamıyorum

Abi iki kere sakatladı yaşadı raporunun 6.gününde oyuna çıkarttılar doğal olarak düşecek tabii

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
Ağlamasının kameralara oynamakla hiçbir alakası yok ki. Bu ülkede ağlamak zayıflık olarak görülüyor, bundan haberin vardır diye düşünüyorum. :F
O zaman ben de Cemal Can için halkımızın zayıf görünen insanlara karşı olan zaafını kullanıyor diyeyim :A Kendi kendinize ilan ediyorsunuz durumu :F :F

• Beğendim
Reactions: Angelica