TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Seninle mazide az tartışmadık :A ama eğlenceli tartışmalardı. 2016 :bhr: gececi değildim o aralar. Sen gece yazıyordun ben de sabah işe giderken cevaplıyordum :A
Aynen o zamanlar güzeldi, eğlenceliydi :A Bu yarışmayı da Sercan elendikten sonra saldım, şampiyonun hiçbir hükmü yoktur :A O performansa yaklaşabilen daha da çıkmaz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Aynen o zamanlar güzeldi, eğlenceliydi :A Bu yarışmayı da Sercan elendikten sonra saldım, şampiyonun hiçbir hükmü yoktur :A O performansa yaklaşabilen daha da çıkmaz :A
Yarışma bile kaliteliydi o ara :A Semih iyiydi.

Aynen ben de bıraktım ogünden sonra. Sms birincileri seçilecek artık.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Troll yapmayı bırak, en başından beri desteklediğin adama (CCC) geri dön. :mad:

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
sinirlendim hepinize diss atacam bugün hep sizmi atacaksınız bugünde ben atacam banane :A
Sen hatanı asla kabul etmeyen birisin. Bugünden söz etmiyorum. Genel olarak. Herzaman haklı doğrucu sensin.

Gerçi ben senle bu konuda yazışmayacağımı demiştim. Bak hatırladım şimdi. Sana iyi seyirler

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şu cümleyi 850. kez falan kuruyorsunuz ve daha haklı olarak kurduğunuzu görmedim.

Konumuzun "bişi" ile ne alakası var bu arada, diyetteyim lütfen böyle besinlerin isimlerini benime konuşurken telaffuz etmeyin.
Combo x96 oldu sanırım, yeter artık, yapma. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Şu cümleyi 850. kez falan kuruyorsunuz ve daha haklı olarak kurduğunuzu görmedim.

Konumuzun "bişi" ile ne alakası var bu arada, diyetteyim lütfen böyle besinlerin isimlerini benime konuşurken telaffuz etmeyin.
Sen hatanı asla kabul etmeyen birisin. Bugünden söz etmiyorum. Genel olarak. Herzaman haklı doğrucu sensin.

Gerçi ben senle bu konuda yazışmayacağımı demiştim. Bak hatırladım şimdi. Sana iyi seyirler
Bunu ben sen ve daha çok kişi söylemekte ama hayır asla kabullenme yok.
Sal gitsin tartışmayı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060

Şu anda hiç bir hatam yok başlığa girmiyim dedim zorla getirdiniz

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yarışma bile kaliteliydi o ara :A Semih iyiydi.

Aynen ben de bıraktım ogünden sonra. Sms birincileri seçilecek artık.
Semih eğlenceliydi hiç değilse :A Adam doğal komikti, tipine bakıp gülüyordum :A

Sen kalk 5 tane dokunulmazlık al, bireysel de önüne geleni tokatladı ancak öyle saçma bir sistem ki elendi.. Daha burda neyin tartışması yapılıyor. Ne Barış, Ne Cemal ne Berkan.. Hiçbirisi hak etmedi.

• Beğendim
Reactions: Dosi