2020 Margot Robbie vs Scarlett Johansson | En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu | BÜYÜK FİNAL

HANGİSİ 'EN FAVORİ GÜZEL' SEÇİLSİN?

• Kullanılan toplam oy
    44
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Kesinlikle Utku beyciğim, bu herifin artık kurtuluşu yok. Kallavi bir cezayı hak etti... Bunu tartışalım...
Ne yapsak acaba Şerlok beyciğim. Bir süre kendisini görmezden mi gelsek acaba. Nasıl ki o bizi haftalarca bıraktı bizi burada. Ancak bu tarz bir şey ile pişman edebiliriz herhalde haini...
Bunu yapamazsınız hainler.. Bu ağır bir ceza..

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Cidden foruma gelmem mızmızın elenmesinin üstüne geldiği için efsane oldu kabul edin bunu yoldaşlarım :A Bütün bunları planladım :A

Bak bak... Hala gülüyor, mızmız diyor reisime. :A Kabul ettik ya ulan zaten, forum tarihinin en kaliteli ve planlı hainliklerinden biri bu. :A Tıpkı benim ve Utku beyciğimin gidip, Sercan elendiği zaman geleceğimiz gibi. :A (Şampiyon oldu...) @MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Avatarındaki herifi kaldırmazsan yapacağız... @MasacRE
Bak bak... Hala gülüyor, mızmız diyor reisime. :A Kabul ettik ya ulan zaten, forum tarihinin en kaliteli ve planlı hainliklerinden biri bu. :A Tıpkı benim ve Utku beyciğimin gidip, Sercan elendiği zaman geleceğimiz gibi. :A (Şampiyon oldu...) @MasacRE
Sercan reis şampiyon olacak :A :Z Kendisi bu hafta Yaverko'yu da eleyecektir şüphesiz :A @MasacRE

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1593709325728.png

Bence @pompy, Margot Robbie'yi Gamze Özçelik'e benzetti ve o yüzden oy verdi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...