TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@dreamy hadi geçmiş olsun. Evrim çok iyi yarışmıştı ama buraya kadarmış. Dondurma reis fanlarını karşısına alarak hayatının hatasını yaptı seninki :A Şimdi gelecek tepkiyi düşünemiyorum bile :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: 12.Adam and dreamy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Keşke kadına şiddet uyguluyor ayağına dondurma reisi evine göndersek bu hafta, Evrim'i ilerleyen dönemde her türlü hallederiz zaten. :A @MasacRE
Bir taşla iki kuş ha, harika olur Şerlok beyciğim :A Yalnız dondurma reis geldiğinden beri sanırım ilk kez böyle bir hata yaptı. Malum fanları dışında sağlam tepki görecek gibi herif, çok iyi oldu bu :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,887
Puanı
1,060
3 aydır avatarında Evrim olan birinin yorumu gerçekten çok objektif yorum oldu.:F Bebek gibi kız Aycan. Gözler saç yüz bence en güzel kız. Bacakları kalın sadece.:A
Değerli Juri Başkanım çok haklı bir yorum 👍👏 Geçen bir iletişim oyununda YouTube da aynen bu şekilde cümle okudum.😂

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Bir taşla iki kuş ha, harika olur Şerlok beyciğim :A Yalnız dondurma reis geldiğinden beri sanırım ilk kez böyle bir hata yaptı. Malum fanları dışında sağlam tepki görecek gibi herif, çok iyi oldu bu :A

Aynen öyle Utku beyciğim, bu hafta gitmese bile SMS birinciliğini kaybeder herhalde artık. :A Kendine güvenini kaybeder, düşüşte olan performansı iyice dip yapar. Sonrasını reisim çözer zaten. :A

• Harika
Reactions: 12.Adam and MasacRE

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,837
Puanı
710
@dreamy hadi geçmiş olsun. Evrim çok iyi yarışmıştı ama buraya kadarmış. Dondurma reis fanlarını karşısına alarak hayatının hatasını yaptı seninki :A Şimdi gelecek tepkiyi düşünemiyorum bile :A
Koşulsuz şartsız Barış’ı destekleyenlerden tepki toplayacaktır tabii ki. Ama Survivor’ın genel kitlesini de düşünürsek bu durum Evrim’e yarayacak bence. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,707
Puanı
1,060
Koşulsuz şartsız Barış’ı destekleyenlerden tepki toplayacaktır tabii ki. Ama Survivor’ın genel kitlesini de düşünürsek bu durum Evrim’e yarayacak bence. :D

Ben barışı savunmadım onun yaptığıda yanlış bana diyorsun ama sende evrim yanlış yaptı demiyorsun :D

• Güldürdün
Reactions: dreamy