2019 En Favori Şarkı 2019 | 4.Tur | A Grubu

Hangi 2 Şarkı Çeyrek Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben yarışma için kullanıyorsun sanıyordum:A Kendisi ne oldu ki varisi olabiliyor. Sanki ortada emanet edilecek bi değer var.:A
Sen Sevda Mısın'dan beri severek takip ederim Buray'ı :A Senin oda arkadaşının sevdiği şarkıydı, sonradan sen de sevmiştin :A

Buray, Kenan Doğulu, Yalın ve Bruno Mars'a benzetildiğini söylemiş.

“Güzel işler yapılsın da kimin yaptığı, kimin başlattığı önemli değil. Yalın çok saygıdeğer bir abim ve insanlar için güzel bir ilham kaynağı” dedi.

Ağla :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen Sevda Mısın'dan beri severek takip ederim Buray'ı :A Senin oda arkadaşının sevdiği şarkıydı, sonradan sen de sevmiştin :A

Buray, Kenan Doğulu, Yalın ve Bruno Mars'a benzetildiğini söylemiş.

Ağla :A

Ev arkadaşımdan bahsediyorsun ama o Sıla'nın bi şarkısının sevdirmişti. Buray ile alakalı olan arkadaşım tamamen farklı biri. Sesi çok güzel olduğu için söylüyordu ve onun sayesinde sevmiştim.:bhr: İyi hatırlamıyorsun olayları.:A

Buray'ı çok dinlemedim ama diğer 3 ismi severim. Yalın'ın sevdiğim şarkıları var ama fazla mı abartılıyor. Ortada bir servet yok ki varis olsun demek istedim ben sadece :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ev arkadaşımdan bahsediyorsun ama o Sıla'nın bi şarkısının sevdirmişti. Buray ile alakalı olan arkadaşım tamamen farklı biri. Sesi çok güzel olduğu için söylüyordu ve onun sayesinde sevmiştim.:bhr: İyi hatırlamıyorsun olayları.:A

Buray'ı çok dinlemedim ama diğer 3 ismi severim. Yalın'ın sevdiğim şarkıları var ama fazla mı abartılıyor. Ortada bir servet yok ki varis olsun demek istedim ben sadece :A
Olur o kadar canım en azından bu detayı hatırlıyorum :A Başka kim hatırlayabilir böyle :A

Yalın'dan sonra Buray da forumda çok sevildi. Daha çok bu anlamda kullanmıştım aslında varis kelimesini :A Buray'dan da bir All-Star gelebilir ilerde :A

• Harika
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Olur o kadar canım en azından bu detayı hatırlıyorum :A Başka kim hatırlayabilir böyle :A

Yalın'dan sonra Buray da forumda çok sevildi. Daha çok bu anlamda kullanmıştım aslında varis kelimesini :A Buray'dan da bir All-Star gelebilir ilerde :A

Böyle şeyleri hatırlaman ve Yalın'a olan takıntılı sapkınlığından dolayı tedirgin etsede harika bi şey.:bhr::A

Fox'un dizisine şarkı yaptığı için de seviyorum Buray'ı ama biraz daha abartırsan soğuyacağım:A

• Güldürdün
Reactions: Bully

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Buray - Tac Mahal
Sagopa Kajmer - Toz Taneleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...