2019 En Favori Yabancı Şarkı 2019 Sonuçları | İşte 2019'un En İyi Yabancı Şarkıları

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Emeğinize sağlık,🥳🤩
@dreamy ve @sokak sanati , son derece başarılı bir organizasyondan hakkınızla çıktınız.👏👏👏

Shawn Mendes, Camila Cabello - Señorita 👍👌

Uzun süre hafızalarda kalacak,çoğu insanın playlistinde yerini koruyacak bir şarkıydı.

%66 da azımsanmayacak bir oran.

Teşekkürler Erinç bey. Katılımınızı ve desteğini hep hissettik:Z

• Harika
Reactions: The_Erinch

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Shawn Mendes tebrikler :Z

Bu çocuk bir kızla çıkıyor böyle ergence takılıyorlar vıcık vıcık hiç sevmem. :A Şarkı söylesin yeter gerisi çekilmez. :A @sokak sanati @Ahmed

Ben zaten Camila'nın Shawn'ı kullandığını düşünüyorum.:( @yigit_00 daha hakimdir bu konulara o aydınlatsın bizi:A
Uyuşturucu kullanmaktan kendilerine geçmişler:A

images (11).jpeg

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Shawn eşcinsel diyorlardı belki reklam amaçlı Bu söylentileri bastırmış olabilir? Çünkü cidden yapay duruyorlar, birbirlerini öpmeleri yapmacık yani :F :F @Ahmed @yigit_00

Klipte iyiydiler aslında. Baya ateşli sevişmişler:A
Genç ve parlak olan herkese @xemrexxx gibi yanıklar gay diyor. Justin'ede diyorlardı. Bak adam evlendi:A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Ben zaten Camila'nın Shawn'ı kullandığını düşünüyorum.:( @yigit_00 daha hakimdir bu konulara o aydınlatsın bizi:A
Uyuşturucu kullanmaktan kendilerine geçmişler:A

Ekli dosyayı görüntüle 83794
Shawn eşcinsel diyorlardı belki reklam amaçlı Bu söylentileri bastırmış olabilir? Çünkü cidden yapay duruyorlar, birbirlerini öpmeleri yapmacık yani :F :F @Ahmed @yigit_00
Yav ben en başta tamamen Senorita satsın diye reklam ilişkisi diye bakıyordum olaya. Ama daha sonra Shawn aynı röportajında birkaç kez üst üste ben eşcinsel değilim demişti, ki bir şeyi saklamaya çalışıyorsan onu bu kadar inkar edersin normalde. O yüzden Shawn'ın eşcinselliği saklamak için olabilir cidden. Ama kesinlikle gerçek bir ilişki değil bence de :A :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati