2019 En Favori Yabancı Şarkı 2019 Sonuçları | İşte 2019'un En İyi Yabancı Şarkıları

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
images (10).jpeg

3. Kez düzenlenen 'En Favori Yabancı Şarkı' etkinliğimizin sonuna geldik.

'En Favori Yabancı Şarkı' etkinliğimizin bu yıl kazananı 2 genç yetenek oldu. Son yılların parlayan yıldızı Shawn Mendes'in, Camila Cabello ile söylediği 'Señorita' şarkısı, Fav10 üyelerinin %66'sı tarafından desteklenerek 1. seçildi.

Shawn Mendes, Camila Cabello - Señorita (%66)

'En Favori Yabancı Şarkı' etkinliğimizde bu yıl 2. olan ise, diğer bir genç yetenek olan Ariana Grande'nin seslendirdiği '7 Rings' şarkısı oldu. Şarkı Fav10 üyelerinin %34'ü tarafından destekledi. Şarkının MTV ödülü ve Gramm adaylığı bulunuyor.

Ariana Grande - 7 Rings (%34)

En Favori Yabancı Şarkı 2019'un final turuna kalan diğer şarkıları:

Yarı finalistler
  • Billie Eilish - bad guy
  • Shawn Mendes - If I Can't Have You

Çeyrek Finalistler
  • Billie Eilish - bury a friend
  • Dua Lipa - Don't Start Now
  • Ariana Grande - break up with your girlfriend, i'm bored
  • Alan Walker, Sabrina Carpenter & Farruko - On My Way

En Favori Yabancı Şarkı Arşivi:

2015 Kazananı: Adele | Hello
2015 Finalisti: Ellie Goulding | Love Me Like You Do

2016 Kazananı: Shakira - Chantaje ft. Maluma

2016 Finalisti: Calvin Harris - This Is What You Came For ft. Rihanna

DipNot: Her geçen yıl daha da ilgi çeken etkinliğimize, bu yıl tam 53 kişi oy kullandı. Bu rakam tüm 'En Favori Yerli & Yabancı Şarkı etkinliklerinin rekoru oldu. Bunun için tüm fav10 üyelerine teşekkür ediyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Bu Şarkı Benim'de neredeyse elenecek olan şarkının bu etkinlikte birinci olması çok saçma ve absürt duruyor. Gerçi finalist şampiyondan da kötüydü bence, al birini vur ötekine hesabı. O yüzden finalde oy kullanmadım. :A

Hakettiğini düşünmüyorum yani, benim gönlümün birincisi Bad Guy'ı oylayan herkese teşeklürler. Tebrik ediyorum kendi adıma. :bhr:

Emeklerinize sağlık. :D @sokak sanati @dreamy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eveeet şimdi Senorita ile yarıştığımda düşük verenleri deşifre etme vakti. :A

Yarışma için seçtiğimde de söylemiştim yılın en sevdiğim şarkılardan biriydi. En azından bu etkinlikte değerinin bilinmesine sevindim. Ariana ve Billy'ye de tebrikler. :-)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu Şarkı Benim'de neredeyse elenecek olan şarkının bu etkinlikte birinci olması çok saçma ve absürt duruyor. :D Gerçi finalist şampiyondan da kötüydü bence, al birini vur ötekine hesabı. :A

Hakettiğini düşünmüyorum yani, benim gönlümün birincisi Bad Guy'ı oylayan herkese teşeklürler. Tebrik ediyorum kendi adıma. :bhr:

Emeklerinize sağlık. :D @sokak sanati @dreamy

Şarkılara ettiğin hakaretlerden dolayı olmamış atasım var ama bize teşekkür ettiğin için atamıyorum. O yüzden güldürdü attım.:A Bad Guy Grammyi aldı buda Senorita'nın olsun @dreamy :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eveeet şimdi Senorita ile yarıştığımda düşük verenleri deşifre etme vakti. :A

Yarışma için seçtiğimde de söylemiştim yılın en sevdiğim şarkılardan biriydi. En azından bu etkinlikte değerinin bilinmesine sevindim. Ariana ve Billy'ye de tebrikler. :-)

Hesap sorman kolaylaşsın. Etiket listesinde senin adından sonrakiler Señorita dedi. Son 3 kişi oy vermedi. Ona göre yaptırımları yaparsın.:A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Şarkılara ettiğin hakaretlerden dolayı olmamış atasım var ama bize teşekkür ettiğin için atamıyorum. O yüzden güldürdü attım.:A Bad Guy Grammyi aldı buda Senorita'nın olsun @dreamy :A
Bu şarkı benimde sondan ikinciyse bu etkinlikteki çoğu şarkının çöp olduğunun göstergesi aslında. :A İyi rakibi çok az olunca, bu overraated şarkının 1. olması kaçınılmaz oldu. :A

• Olmamış
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu şarkı benimde sondan ikinciyss bu etkinlikteki çoğu şarkının çöp olduğunun göstergesi aslında. :A İyi rakibi çok az olunca, bu overraated şarkının 1. olması kaçınılmaz oldu. :A

Harika oldu bu açıklamayı yapman. Rahat rahat olmamış attım.:A

• Olmamış
Reactions: kerem