🥇sokak sanati - Milli Şef 85.000'ler kulübünde🌟🎧🧿❤

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bayramda belki de büyüklere saygısızlık yapmamak için bayram sonrasına bıraktı..ince düşünceli arkadaşım benim.:bhr: @mrt-06

@eskici 'yine mutlaka eklesn mesela benim ayaklarımın altı müsait bunun için. Ayağımın altında çiğnerim:Z

@Harunnn60 'da kendini bi figürlese o kendide ekler. Kendisi bir dönem fav10 taslağı yapmıştı.:A
Saygısı olsa sözümün üstüne söz söylemezdi :bağır: @mrt-06 bayram da geçtikten sonra gelmezse foto sonraki tarih çıkmaz ayın son çarşambası olarak belirliyom :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Ahmed izlersen Alihan-Zeynep sahnelerini atla, ıyy oraları asla önermiyorum. 2.sezon sonunda gidiyorlar zaten meymenetsizler. :A :A

Spoiler vermesene Bee. :A -----'in dizide ki en büyük senaryosu -----ile ----. Onun dışında atlanmalı:A (Spoiler verme deyip Allahını vermem:F )

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: alperuz

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Etiketle de konuş sen önce ortanca :bağır: Kime yaptırıyon shopu böyle bekletiyon??? Daha geçen gün akşama gelecek dedin:F

Başkasına yaptırıyorsan hazır eli değmişken @Harunnn60 ve @dreamy ve @eskici (aliço) de eklesin :F Parası neyse veririz ailecek:A @Çiğdem
Bayramda belki de büyüklere saygısızlık yapmamak için bayram sonrasına bıraktı..ince düşünceli arkadaşım benim.:bhr: @mrt-06

@eskici 'yine mutlaka eklesn mesela benim ayaklarımın altı müsait bunun için. Ayağımın altında çiğnerim:Z

@Harunnn60 'da kendini bi figürlese o kendide ekler. Kendisi bir dönem fav10 taslağı yapmıştı.:A
İstemez beni karıştırmayın :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Nerden hatırladım ben bu diyaloğu.(b) Ezel'de eski Ramiz'in konuşmalarına benziyor ama daha çok İnce Mehmet gibi olmuş planda.:F
Bizim adımız İnce Mehmettir, köylüyüz diye çok ezdiler. Çok itip kalktılar. Biz Manisa’da üstümüz kömür tozu diye belediye otobüsündeki koltuğa oturmamış halkız. Öyle süslü cümlelerimiz yoktur, şehirli değiliz şehirliler zaten olmuş zaten İngiliz beyfendisi. Öyle çok kelime dağarcığımızda yoktur ama bir iki kelam etmesini de iyi biliriz vesselam.

• Harika
Reactions: sokak sanati