🥇sokak sanati - Milli Şef 85.000'ler kulübünde🌟🎧🧿❤

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
@Mr.At gelmişKen beni bi kutla öyle git gideceksen. Bayramda kutlama yapamıyoruz bari buradan yapalım :Z
AGacım şimdi beni dilim dönmez hem usturuplu giyinip süslenmeyi de bilmem hiç çıkarma beni seni daha çok çamura batırırım... olan sana olur, o yüzden bırak bizi gidelim ağam

• Harika
Reactions: sokak sanati

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
AGacım şimdi beni dilim dönmez hem usturuplu giyinip süslenmeyi de bilmem hiç çıkarma beni seni daha çok çamura batırırım... olan sana olur, o yüzden bırak bizi gidelim ağam

Nerden hatırladım ben bu diyaloğu.(b) Ezel'de eski Ramiz'in konuşmalarına benziyor ama daha çok İnce Mehmet gibi olmuş planda.:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hep aynı mevzular. Senin @Forumdash 'ı çekmediğine inandık ve bu sebeple karşı resim bekliyormuş:A
@Forumdash 'da seni çekemediği için seni resmin dışına atmış.:F

Ama asıl olay çerçeveye benim girmemle oldu:A
Bayramdan sonra foto gelecek, görecek gününü o moruk. :A
Etiketle de konuş sen önce ortanca :bağır: Kime yaptırıyon shopu böyle bekletiyon??? Daha geçen gün akşama gelecek dedin:F

Başkasına yaptırıyorsan hazır eli değmişken @Harunnn60 ve @dreamy ve @eskici (aliço) de eklesin :F Parası neyse veririz ailecek:A @Çiğdem

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Etiketle de konuş sen önce ortanca :bağır: Kime yaptırıyon shopu böyle bekletiyon??? Daha geçen gün akşama gelecek dedin:F

Başkasına yaptırıyorsan hazır eli değmişken @Harunnn60 ve @dreamy ve @eskici (aliço) de eklesin :F Parası neyse veririz ailecek:A @Çiğdem

Bayramda belki de büyüklere saygısızlık yapmamak için bayram sonrasına bıraktı..ince düşünceli arkadaşım benim.:bhr: @mrt-06

@eskici 'yine mutlaka eklesn mesela benim ayaklarımın altı müsait bunun için. Ayağımın altında çiğnerim:Z

@Harunnn60 'da kendini bi figürlese o kendide ekler. Kendisi bir dönem fav10 taslağı yapmıştı.:A