🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,758
Puanı
710
Tebrikler @Dosi nice 40.000’lere inşallah. Kuru tebrik yeter demiştin ama yine de bu şarkıyı bırakayım. Anısı vardı sanırım bir yerde lafı geçmişti. :Z

• Harika
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aaa imsak vaktinin bitmesine az kalmış. Hemen Musluktan su alayım (musluk suyu içilir burada, suyumuz güzel) rahmetli babaannem Bayram sabahı ezanından önceki su zemzem suyu gibidir derdi. Her bayram alırım su. @MEnes zamanında anlatmıştım sana😊
Hatırlıyorum öyle bir şeyler ama epey de geçmiştir o konuyu konuşmamız üzerinden... :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
Tebrikler @Dosi nice 40.000’lere inşallah. Kuru tebrik yeter demiştin ama yine de bu şarkıyı bırakayım. Anısı vardı sanırım bir yerde lafı geçmişti. :Z

Teşekkür ederim :bhr:
Evet şarkının ismi benim internetteki ilk kullanıcı ismim olmuştu :A

• Harika
Reactions: dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
Hatırlıyorum öyle bir şeyler ama epey de geçmiştir o konuyu konuşmamız üzerinden... :D
2018 yaz ayına denk gelen bayram olması gerekiyor. Hatta okuldaydım eve gelecekken yazmıştım ve bizde bayram şimdi başlayacak diye bir lafımda olması gerekiyor ve hatta senin profilde olması gerekiyor :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
2018 yaz ayına denk gelen bayram olması gerekiyor. Hatta okuldaydım eve gelecekken yazmıştım ve bizde bayram şimdi başlayacak diye bir lafımda olması gerekiyor ve hatta senin profilde olması gerekiyor :A
Evet tahmin ettiğim düzeylerde eskiymiş. :A Hatta malum olayların yaşanmasından önce bile olabilir... :A 2018 yazının sonuna doğru olmuştu o malum şeyler... :A

• Güldürdün