OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 18-24 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
BRWbDj.jpg

Bundan sonra bir haftalık periyotlarla konu açacağız, her güne bir konu açmak istemedim çünkü hem bir gün boyunca yazılacak olan mesaj sayısı yetersiz olacaktı hem de zamanla yazılan mesaj sayısında muhtemelen önemli derecede azalma olacaktı.

Ana konumuzu 'Genel Yorum & Sohbet Konusu' haline getireceğim, oradan oyunla alakalı sorularınızı/problemlerinizi dile getirebilirsiniz.

Bu haftaya ait transfer duyurularını, fikstür ve puan durumu paylaşımlarını da yine bu başlığın altından yapacağım. Böylece puan durumunu, fikstürü ve maç sonuçlarını rahatlıkla görebileceksiniz; binlerce mesaj arasında karışmamış/kaybolmamış olacak.

İyi oyunlar...​

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aslında diğer konuda da iyi gidiyorduk, 1K mesaja ulaşmıştık. Neyse, böyle de gideriz, sorun değil. :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aslında diğer konuda da iyi gidiyorduk, 1K mesaja ulaşmıştık. Neyse, böyle de gideriz, sorun değil. :D

Ya aslında oradan devam edecektik de sayfa sayıcı arttıkça puan durumu, fikstür, transferler falan iyice birbirine girecekti. Gün gün konu açmak da gereksiz olacaktı, o yüzden haftalık konularla gitmek mantıklı geldi. :D

Fikri de ilk @sokak sanati dile getirmişti sanırım, ona ve ankete oy kullananlara da teşekkür edeyim bu mesaj vesilesiyle. :D

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ya aslında oradan devam edecektik de sayfa sayıcı arttıkça puan durumu, fikstür, transferler falan iyice birbirine girecekti. Gün gün konu açmak da gereksiz olacaktı, o yüzden haftalık konularla gitmek mantıklı geldi. :D

Fikri de ilk @sokak sanati dile getirmişti sanırım, ona ve ankete oy kullananlara da teşekkür edeyim bu mesaj vesilesiyle. :D
O zaman genel yorum konusuna da, "12-17 Mayıs Haftası" diyebilirsin. Önceki haftayı dışlamış gibi olmayalım. :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir yandan da o konu maziye karışmış, yorumlara yazık olmuş gibi hissettim nedense. O konuya ayrı bir bağ kurmuştum. :A

Sorma ya, benzer duyguları besliyordum o güzel konuya karşı. :A Futbolsuz geçirdiğimiz bu günlerde, bizim dostumuz olmuştu...

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu arada bu haftaki rakibim oldukça güçlü, beraberlik alırsak sevineceğiz Burnley camiası olarak...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sorma ya, benzer duyguları besliyordum o güzel konuya karşı. :A Futbolsuz geçirdiğimiz bu günlerde, bizim dostumuz olmuştu...
Aslında maç sonuçlarını yorum olarak ilk mesaja koyabilirdin sürekli de, öyle de zor olabilir, böyle daha iyi olur. En azından belli bir düzen içerisinde olur. Bir hafta da böyle gideriz artık, alışırız. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlginçtir, dün oynanan maçı bugün izleyebildim, çok saçma oldu. :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aslında maç sonuçlarını yorum olarak ilk mesaja koyabilirdin sürekli de, öyle de zor olabilir, böyle daha iyi olur. En azından belli bir düzen içerisinde olur. Bir hafta da böyle gideriz artık, alışırız. :A

Maç sonuçlarını değil ama puan durumunu eklerim konuya muhtemelen. :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Alphonso Davies ve Júnior Firpo, Tottenham'da!

sRZIxB.jpg

Fav10 Ligi'nin en kuvvetli takımlarından biri olan Tottenham, rotasyonu genişletmek adına iki önemli transfer yaptı. 19 yaşındaki genç yetenek Alphonso Davies ve 23 yaşındaki İspanyol genç Júnior Firpo, Tottenham'ın yolunu tuttu. Takımın teknik direktörü @MEnes, "Genç oyunculara ihtiyacımız var, kupa maçları başta olmak üzere kendilerinden faydalanacağımız maçlar olacak. Kadromuzun yaş ortalamasını olabildiğince genç tutmak benim en önemli amaçlarımdan birisi, genç kardeşlerimiz kulübümüze hoş geldiler. Bizim odak noktamız FUTURE." dedi.

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: bazinga and MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1589813396838.png

Rakibimizi 3-0'lık skorla mağlup ettik.

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.Arsenal taraftarı takımına güvensin 😃

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
L4ZBBI.png

Everton karşısında kelimenin tam anlamıyla şov yaptık, oyuncularımı gösterdikleri müthiş performanslarından ötürü kutluyorum. Serçe parmağı çıkan Felipe'nin tedavisine ise hızlıca başlandı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...