Fav10 Enleri - 2019/2020

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,700
Puanı
1,060
Bu konuda @Araf ve @Sherlock 'a tamamen katılıyorum ve ''ortak nokta'' söz öbeğinin anlamını tam düz anlamda yorumladığını düşünüyorum o yüzden aslında hepimiz haklı gibiyiz :A Ama birileriyle ne kadar çok konuşup sohbet halinde olunuyorsa, hatta kahve bardağının içine dört beş isim yeri geldiğinde yazılıyorsa orada ortak nokta çoktan vardır demektir ve kızma ama esas ayıp ortak noktaya yazılmamaktadır :A
(Psikolojik avantajı ele geçirdik, defans yok :A @Sherlock )
Dünkü hatayı yapmamak adına hemen uyuma moduna geçeceğim. Sonraki gelişimde cevap vereceğim ama şunu diyeyim. @Sherlock ta beni eklememiş yani onun kendisini haklı görme lüksü yok :A

@Tolstoyevski yoldaşım sonuna kadar haklıdır, biz ki bir örgütün parçalarıyız. Bu örgüt öyle bir örgüt ki, ortak noktamız olmasa zaten bir arada kalamazdı bunca zaman. :A

Ayrıca şuraya değinmek istemekteyim; sayın Dosi hanım bana, "ortağım" diye hitap ediyor. "Ortağım" kelimesinin kökü ve kökeni bellidir. Daha başka bir şey söylememe gerek yok herhalde. :A

(İyi saldırdık he. :A @Tolstoyevski)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski yoldaşım sonuna kadar haklıdır, biz ki bir örgütün parçalarıyız. Bu örgüt öyle bir örgüt ki, ortak noktamız olmasa zaten bir arada kalamazdı bunca zaman. :A

Ayrıca şuraya değinmek istemekteyim; sayın Dosi hanım bana, "ortağım" diye hitap ediyor. "Ortağım" kelimesinin kökü ve kökeni bellidir. Daha başka bir şey söylememe gerek yok herhalde. :A

Hem aynı örgüte üye olmak (böyle yazıyoruz da başımıza bir iş gelmez umarım bir şafak vakti ansızın :A) hem de ortaklık durumlarına rağmen ortak noktaya yazmamak... illa en sevilen renk, en sevilen günlerin ve müzik türlerinin mi ortak olması lazım yahu en ortağız diyenlerin bu kadar ortaklığı yoktur bizim kadar çok ayıp cık cık cık :A

yalnız fena saldırdık, balkanlardan gelen şiddetli bir trip yağışını şimdiden ensemde hissediyor oldum :A[][/ISPOILER[/SPOILER]

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,277
Puanı
1,060
Yakışmadı, kendimi kınıyorum. Ancak ben unutkan bir bireyim Dosi hanım, kesin unutmuşumdur. :A

Bu arada açıklamanızdan tatmin oldum, yine ince düşünmüşsünüz. :A Biz de geldik burada, "biz neden yokuz" diye şov yapıyoruz. Kendimi ikinci kez kınıyorum. :A

İki mesaj arasındaki farkı bulun :A
Sende bana ortağım diyorsun ama gel gör ki beni ortak kısma ayarlamamışsın ve sen ayarlamadın diye ben de ayarlamadım :A sen suçunu kabul etmiştin. Şimdi boşuna başa sarma :A @Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,277
Puanı
1,060
Hem aynı örgüte üye olmak (böyle yazıyoruz da başımıza bir iş gelmez umarım bir şafak vakti ansızın :A) hem de ortaklık durumlarına rağmen ortak noktaya yazmamak... illa en sevilen renk, en sevilen günlerin ve müzik türlerinin mi ortak olması lazım yahu en ortağız diyenlerin bu kadar ortaklığı yoktur bizim kadar çok ayıp cık cık cık :A

yalnız fena saldırdık, balkanlardan gelen şiddetli bir trip yağışını şimdiden ensemde hissediyor oldum :A[][/ISPOILER[/SPOILER]
Ne trip atacam be. Gerçeklik payı bile yok :A hem sen önce spoi ve diğer kısmı düzgün yapmayı öğren :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,277
Puanı
1,060
Gözlerden ırak olmak belki bir tık benim tercihim olabilir ama gönüllerden ırak olmayı çok da bilinçli yaptığım söylenemez... :A
Lafı ben mi yanlış biliyorum? Benim demek istediğim sen gözden ırak olunca ve benim gönülden de ırak olmaya başladın yani evet gözden ırak olma senin isteğinle ama diğeri benim isteğimle oluyor :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: eskici and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,700
Puanı
1,060
İki mesaj arasındaki farkı bulun :A
Sende bana ortağım diyorsun ama gel gör ki beni ortak kısma ayarlamamışsın ve sen ayarlamadın diye ben de ayarlamadım :A sen suçunu kabul etmiştin. Şimdi boşuna başa sarma :A @Tolstoyevski

Altını çizdiğim kısmı kontrol etmenizi öneririm Dosi hanım, hem de yeni bir değişiklik değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,277
Puanı
1,060
Fazla ertelememek adına aklıma geldiği kadarıyla yapmak istedim, değişiklikler yapabilirim.

Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @Aserat @Araf @MEnes @bazinga @Tolstoyevski @DarkLegenD
En Güzel Kullanıcı Adı: @Özgür @Hachiko @Tolstoyevski @Dosi @Sherlock @titreyenadam @MEnes ( :A )
En Güzel Avatarlı Üye: @mrt-06 @MasacRE @mesmeso61 @xdragxx @Dosi @Ahmed (Güncel avatarlara göre.)
En İyi Yorumcu Üye: @MEnes @Aserat @bazinga @Araf @Tolstoyevski
En İyi Yönetici: @Bully @bazinga @Aserat @Özgür @emreemreu ve yakın zamanda bıraktığı için @mrt-06.
En Aktif Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx
En Ciddi Üye: @mesmeso61 @emreemreu @hayret bi şey
En Sinirli Üye: @Silinmiş Üye ve @batuhankaralar (Sinirlenip sürekli forumu bırakmasından ötürü, başka bir anlamı yok. :A)
En Sabırlı Üye: @Dosi @bazinga
En Komik Üye: @Maskeli Fedai @MEnes @eskici ( :A )
En Filozof Üye: @Tolstoyevski
En Fanatik Üye: @Tolstoyevski @takas @haluk792 @batuhankaralar ve @xBUGRAx (FOX ve #Adalet. :A)
En Geveze Üye: @Çiğdem @xemrexxx
En Eğlenceli Üye: @Maskeli Fedai @MEnes @Dosi @MasacRE @Bully @denizz19 @batuhankaralar
En Duygusal Üye: @Dosi @vadikızı
En Özlenilen Üye: @Doğu @destere @XanTier @sürgünüm
En Unutulmayacak Üye: @Doğu
En Çok Tartıştığınız Üye: En çok diyebileceğim kimse yok herhalde yakın zamanda.
En Tarafsız/Objektif Üye: @Bully @Özgür @emreemreu @Aserat @bazinga @MasacRE @MEnes
En Çok Tanışılmak İstenen Üye: @Maskeli Fedai (Sayın Gs'li dostumla kebap yeme düşüncesi... :A)
En Çok Ortak Noktanız Olan Üye: @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @Bully @S.G.A.T. @Tolstoyevski @Dosi @bazinga
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @Aserat @mrt-06 @bazinga (Filmler sebebiyetiyle) ve @Dosi.
Son Zamanlarda En İyi Çıkış Yapan Üye: @alperuz @The_Erinch @phoebebuffay @12.Adam
En İyimser Üye: @Dosi @Turkuazz @vadikızı
En Kötümser (eleştiri yapan) Üye: @DarkLegenD @Tolstoyevski (Eleştiri kısmı için) ve @Silinmiş Üye.
En Çalışkan Üye: @Emre Ozansoy @serhatt @Dosi (Yavaş konu açın. :A) ve Fav10 Top10 sebebiyle @tolgab.
En Acayip Üye: @Forumdash @DarkLegenD
En Deli Dolu Üye: @pompy
Altını çizdiğim kısmı kontrol etmenizi öneririm Dosi hanım, hem de yeni bir değişiklik değil. :A
Evet, gece muhabeti üstüne beni ve @Tolstoyevski hatta admini de eklemişsin. Şimdi Tols git ve benım Sherlock'a ettiğim teşekkürlü mesaja ışınlan ve oradaki alıntıda ikimizşinde yer almadığını gör. Yani iş birliği yaptığın kişi bile seni eklememiş :A
Unutmayın ki ben dişi Sherlock'um, olyı çözdüm:A @MasacRE @MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,700
Puanı
1,060
Evet, gece muhabeti üstüne beni ve @Tolstoyevski hatta admini de eklemişsin. Şimdi Tols git ve benım Sherlock'a ettiğim teşekkürlü mesaja ışınlan ve oradaki alıntıda ikimizşinde yer almadığını gör. Yani iş birliği yaptığın kişi bile seni eklememiş :A
Unutmayın ki ben dişi Sherlock'um, olyı çözdüm:A @MasacRE @MEnes

Listenin başına bir cümle ekledim, bu cümleyi ekleme sebebim "Unutkan bir insanım, bu sebeple yazmayı unuttuğum güzel insanlar olabilir. Onları tek tek ekleyeceğim." mesajını verebilmek. :A Yani bunu diyeceğini ve bunların yaşanacağını önden bildiğim için o cümleyi iliştirdim oraya. Çözdüğünüz bir şey yok yani Dosi hanım, ben zaten olacakları ta ilk mesajımdan söyledim. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,277
Puanı
1,060
Listenin başına bir cümle ekledim, bu cümleyi ekleme sebebim "Unutkan bir insanım, bu sebeple yazmayı unuttuğum güzel insanlar olabilir. Onları tek tek ekleyeceğim." mesajını verebilmek. :A Yani bunu diyeceğini ve bunların yaşanacağını önden bildiğim için o cümleyi iliştirdim oraya. Çözdüğünüz bir şey yok yani Dosi hanım, ben zaten olacakları ta ilk mesajımdan söyledim. :A
Hepimiz değişiklik yapabiliriz diyoruz ama önemli olan sitem ettiğin kişilerde haklımısın onu düşünmelisin. yahu dün olayı kabullendin konuyu kapattık. niye @Tolstoyevski 'nin gazına gelip yine başa sardırıyorsun meseleyi :A
Sen ilk yaptığın için burada haklı ben haksız sen oluyorsun :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Lafı ben mi yanlış biliyorum? Benim demek istediğim sen gözden ırak olunca ve benim gönülden de ırak olmaya başladın yani evet gözden ırak olma senin isteğinle ama diğeri benim isteğimle oluyor :A
Yok lafı doğru bildin ve benim dediğim mesaja yaptığın açıklama da doğru açıklıyor. :A Gözden uzak olmayı ben seçiyorum diğeri de senin isteğinle oluyor. :A Gönülden ırak olmayı istemiyorum ama sen ikisini birleştirip bu yola gidiyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bıraaaaak çevirme ulan unutkanım diyerek olayları değiştirebileceğini mi sandın... :A @Dosi resmen yüzünü ortaya çıkarmış... :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,277
Puanı
1,060
Yok lafı doğru bildin ve benim dediğim mesaja yaptığın açıklama da doğru açıklıyor. :A Gözden uzak olmayı ben seçiyorum diğeri de senin isteğinle oluyor. :A Gönülden ırak olmayı istemiyorum ama sen ikisini birleştirip bu yola gidiyorsun. :A
Sen de çok uzaklaşma :(
İstem dışı kayboluyorsun etiketlerimde :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: eskici and MEnes